Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

Én sem tudom törölni a saját galériámat,viszont moderátorként tudom mindenkiét......A pipát csak moderátorok látják B)

Értem! Ha megkérlek törölnél nekem egy képem? A műszerfalos képből véletlenűl kettőt töltöttem fel...az egyiket törölhetnéd!

Köszi szépen!

Link to comment
Megosztás:

Szerény véleményem szerint akkora off nem volt az astra F topicba :D 1-2hozzászólás még bele kell hogy férjen.......

A jelez gomb meg pont erre a célra lett kitalálva...Ha úgy érzitek hogy nem oda illő hozzászólások vannak akkor szólni kell :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerény véleményem szerint akkora off nem volt az astra F topicba :D 1-2hozzászólás még bele kell hogy férjen.......

Hidd el nem szóltam volna, ha csak ennyi lenne. Az utóbbi időben nem ritka, hogy 1-2 oldalon keresztül nincs a témába illő komment.

A jelez gomb meg pont erre a célra lett kitalálva...Ha úgy érzitek hogy nem oda illő hozzászólások vannak akkor szólni kell :lol:

Ezután ezt fogom használni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hidd el nem szóltam volna, ha csak ennyi lenne. Az utóbbi időben nem ritka, hogy 1-2 oldalon keresztül nincs a témába illő komment.

Ezután ezt fogom használni. :D

Elolvastam,az összes topicot délután és nem találtam olyat amit érdemes lenne áthelyezni,vagy törölni......

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Srácok, a profilomból valaki kitörölné a C Rekordot? Világválság van. :lol:

Nomeg ha már arra jár az illető, akkor ki lehetne törölni az MSN címet is. Megtenném magam is, de úgy látszik, hogy a modi jogokkal bukom a saját profil módosítását (nem egyedi probléma, mások is jelezték már).

OK :blush:

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.