Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

eh eh 1.8turbó ;)

Papóka már milyen cikket rakott össze ;)

Minek is kellett ezt megírni? Ez most kinek mondott mit is egy ilyen naplo onlineon? :lol:

Lehet azt tovább is tuningolni. Kompressor vagy turbo kit 1.6Mft. A lehetőség adott.

Sport vez tengely stb. weber injektor, meg ilyenek.

Akkor lecseréli a kocsit annyiért, vagy vesz bele egy másik nagyobb motort szintén annyiért... Gondolom az ésszerű tuningnak megvan a határa.

Link to comment
Megosztás:

Minek is kellett ezt megírni? Ez most kinek mondott mit is egy ilyen naplo onlineon? ;)

A Napló a helyi (Veszprém megyei) napilap, és mint ilyen, túlnyomórészt a témában járatlanok (ha úgy tetszik laikusok) olvassák. Ilyenformán sztem a cikk még talán túlságosan szakmai is, az átlagemberek nagy többségének sztem fogalma sincs róla milyen az a caprisárga szín, sőt ha nem lennének a cikk mellett képek akkor még a starezüstöt se tudnák elképzelni...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Nagyon leült a topic uraim!

BÚÉK!

Még nincs autóm, ebből következik, hogy nem vettem meg azt a fekete astrát. Viszont kellene már egy autó! Valakinek valami eladója az említett témából, hibátlan állapotban jó áron? Ez relatív 1M alattira gondolok. :lol:

Amúgy mi a helyzet?

gtb

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Coupe-sok!

Nekem egy sima Astra G-m van, 5 ajtós. Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy a csomagtartó élén lévő króm hatású élvédő az jó e az enyémre. A rendszám tartó alatti díszcsíkra gondolok: http://srs-tec.de/uploads/pics/AstraG_heck_clean_a.jpg

És ha igen hol lehet és mennyiért kapni, mert nekem az nagyon bejövős és szeretnék, ha megoldható.

A válszotok előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

A szélességét gondolod mérni, lámpától lámpáig?

Nem tudja esetleg valaki, hogy Debrecenben hol lehet ilyet kapni?

Ha megméred a csomagtérajtó szélességét akkor meg tudom mondani hogy rámegy-e, bár cikkszám szerint csak Coupéra és Cabrióra jó.

Sztem ilyesmit nem kapsz akárhol, leginkább Csergőnél és Patacsinál kellene érdeklődni, de készülj fel hogy jó drága a cucc. Az Irmscher változat valami 40e, a gyári meg ~55e Ft.

Mc-elek be is írta nemrég a cikkszámokat valamelyik topikba.

Link to comment
Megosztás:

Ha megméred a csomagtérajtó szélességét akkor meg tudom mondani hogy rámegy-e, bár cikkszám szerint csak Coupéra és Cabrióra jó.

Sztem ilyesmit nem kapsz akárhol, leginkább Csergőnél és Patacsinál kellene érdeklődni, de készülj fel hogy jó drága a cucc. Az Irmscher változat valami 40e, a gyári meg ~55e Ft.

Mc-elek be is írta nemrég a cikkszámokat valamelyik topikba.

Húvazze! Ilyen drága, akkor nem is méricsgélem. Ennyi pénzt nem adok ki rá. Azt gondoltam 10-enxezerből kijön, de annyiért kiba drága.

Köszönöm az infót és segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

B.u.É.k. !

Itt van pár milla alatti válogass.

Van szép strandkolátkék turbós 700ért.

Én külföldről hoznék, mert itthon nemvan nagy választék. Bár az olcsó szerintem ott sem jó.

Épp ma lyukadtam ki erre a mobil24-re, de azért az vicc, hogy behozatal meg mindennel együtt ami 750k vételárú, arra kijön másfél millió... Ez vajon már az "új" regisztrációs adóval van kalkulálva, vagy egyébként mindegy, mert az áfa közbe szól itt is (már amennyiben van szerepe itt)?!

A 18 kerületi vas gereben utcánál, ha Kispesti vagy NFS akkor talán ismered is, ott azt mondták, igaz még novemberben a csávók, hogy ha náluk intéztetem Mo-i forgalomba helyezést, akkor vizsgával mindennel együtt 60k körül van, erre jönne még rá a regadó meg vételár, és persze a behozatali benzin pénz, mert hát miért trélerezzem, ha olcsóbb a benzinnel hazajönni vele...

Találtam szép matt feketét, meg az arany is bitangul néz ki. Úgy tudom a regadót egyébként kb egy évig el lehet húzni, hogy ne kelljen rögtön fizetni, mert egyébként nem lett több pénzem azóta sajnos. :lol:

Ám szívesen fogadok bárminemű anyagi támogatást! :D

Link to comment
Megosztás:

A szélességét gondolod mérni, lámpától lámpáig?

Nem tudja esetleg valaki, hogy Debrecenben hol lehet ilyet kapni?

igen. lámpától lámpáig.

a Coupe és a 4 ajtós csomagtér ajtaja ugyanaz

az 5 ajtós szerintem kisebb egy picit, de nem tudom pontosan....

Link to comment
Megosztás:

Épp ma lyukadtam ki erre a mobil24-re, de azért az vicc, hogy behozatal meg mindennel együtt ami 750k vételárú, arra kijön másfél millió... Ez vajon már az "új" regisztrációs adóval van kalkulálva, vagy egyébként mindegy, mert az áfa közbe szól itt is (már amennyiben van szerepe itt)?!

A 18 kerületi vas gereben utcánál, ha Kispesti vagy NFS akkor talán ismered is, ott azt mondták, igaz még novemberben a csávók, hogy ha náluk intéztetem Mo-i forgalomba helyezést, akkor vizsgával mindennel együtt 60k körül van, erre jönne még rá a regadó meg vételár, és persze a behozatali benzin pénz, mert hát miért trélerezzem, ha olcsóbb a benzinnel hazajönni vele...

Találtam szép matt feketét, meg az arany is bitangul néz ki. Úgy tudom a regadót egyébként kb egy évig el lehet húzni, hogy ne kelljen rögtön fizetni, mert egyébként nem lett több pénzem azóta sajnos. :lol:

Ám szívesen fogadok bárminemű anyagi támogatást! :D

Lehet E-s rendszámmal is el lenni.

Itt kalkulálgathatsz.

Mobilén meg csak az euro árat nézd, az ilyen hazahozatal regadó stb, azt a lapot ne nézd. Kit érdekel. Kimész és behozod. Kollégám épp novemberben ment ki egy járgányért. E-s el jár egy darabig, mert regadóra már nem futotta.

Sajna az ottani (EU-s) 1 hetes biztosítás és az ideiglenes rendszám költsége is megnőtt. Neki asszem valami 20eFt volt. 2hétre majdnem kétszer ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Lehet E-s rendszámmal is el lenni.

Itt kalkulálgathatsz.

Mobilén meg csak az euro árat nézd, az ilyen hazahozatal regadó stb, azt a lapot ne nézd. Kit érdekel. Kimész és behozod. Kollégám épp novemberben ment ki egy járgányért. E-s el jár egy darabig, mert regadóra már nem futotta.

Sajna az ottani (EU-s) 1 hetes biztosítás és az ideiglenes rendszám költsége is megnőtt. Neki asszem valami 20eFt volt. 2hétre majdnem kétszer ennyi.

Kösz, hasznos link! Van egyébként valami különösebb oka, hogy csak kereskedőtől eladó astrára állítottad a szűrést?

Egyébként, az ottani nem jóval is lehet, hogy jobban járok, mint az itthoni ugyan ennyibe kerülő, de töröttebbel nem? Bár ki mondja meg, hogy az ottani hányszor tört. Nekem az a felfogásom, hogy azért kint csak jobb a helyzet, akár hogyan is vesszük, és talán jobban figyelnek az autóikra, gondolok itt a karbantartásra elsősorban, szervizre meg ilyenekre.

Mondja valaki, hogy nincs igazam, és akkor mindent 3x gondolok majd meg... :lol:

Haverom azt mondta, hogy a regadót fél évig lehet elhúzni ugye, de az ötödik hónapban érdemes elindítani a fizetést, különben 60k a hosszabbítás/lejárat, vagy valami ilyesmi, az meg nem poén... :D

Link to comment
Megosztás:

Kösz, hasznos link! Van egyébként valami különösebb oka, hogy csak kereskedőtől eladó astrára állítottad a szűrést?

Egyébként, az ottani nem jóval is lehet, hogy jobban járok, mint az itthoni ugyan ennyibe kerülő, de töröttebbel nem? Bár ki mondja meg, hogy az ottani hányszor tört. Nekem az a felfogásom, hogy azért kint csak jobb a helyzet, akár hogyan is vesszük, és talán jobban figyelnek az autóikra, gondolok itt a karbantartásra elsősorban, szervizre meg ilyenekre.

Mondja valaki, hogy nincs igazam, és akkor mindent 3x gondolok majd meg... :lol:

Haverom azt mondta, hogy a regadót fél évig lehet elhúzni ugye, de az ötödik hónapban érdemes elindítani a fizetést, különben 60k a hosszabbítás/lejárat, vagy valami ilyesmi, az meg nem poén... :D

Kereskedő biztos tud segíteni a papírok intézésében, csak azért. Különben lehet a magán személy is, ha tud segíteni papírokat intézni.

Ott börtönt kap, ha nem vallja be és az adásvételire is rá kell írnia a valóságot. Kint talán tényleg jobb a helyzet. És ahogy elnézem vegyél olyan amibe rögtön van gázszett is. :devlish:

A regadós dologról még nem hallottam ilyen formában.

Link to comment
Megosztás:

Kereskedő biztos tud segíteni a papírok intézésében, csak azért. Különben lehet a magán személy is, ha tud segíteni papírokat intézni.

Ott börtönt kap, ha nem vallja be és az adásvételire is rá kell írnia a valóságot. Kint talán tényleg jobb a helyzet. És ahogy elnézem vegyél olyan amibe rögtön van gázszett is. :lol:

A regadós dologról még nem hallottam ilyen formában.

megnéztem mi ez a gázszett dolog, mert erről még nem hallottam semmit. Való igaz, hogy mai árak mellett is jobban megéri az ilyen hosszútávon, de azok az autók, amikben benne van már, talán élből drágább kicsit, illetve úgy kéne rákeresni, hogy benzin/gáz üzem igaz?! Mert nem biztos, hogy a sima benzines keresések között sok lenne... A Tiédben akkor gondolom van ilyen NFS, tapasztalatok?

A bizonyos haverom meg saját magán tapasztalta, mivel fél év után rá kellett fizetnie 60k hufot. Majd azért említsd meg az ismerősödnek, hogy kérdezzen utána. :D

Link to comment
Megosztás:

megnéztem mi ez a gázszett dolog, mert erről még nem hallottam semmit. Való igaz, hogy mai árak mellett is jobban megéri az ilyen hosszútávon, de azok az autók, amikben benne van már, talán élből drágább kicsit, illetve úgy kéne rákeresni, hogy benzin/gáz üzem igaz?! Mert nem biztos, hogy a sima benzines keresések között sok lenne... A Tiédben akkor gondolom van ilyen NFS, tapasztalatok?

A bizonyos haverom meg saját magán tapasztalta, mivel fél év után rá kellett fizetnie 60k hufot. Majd azért említsd meg az ismerősödnek, hogy kérdezzen utána. :lol:

Még nincs az enyémben gáz, mivel bkvézok és nem megy annyit a vas, hogy megérje. Lásd E85 is pl. Mire mindenki átállt, a kormány is az adójával. :D

Ezt az E-s rendszámosdit légyszíves pontosan kérdezd meg, hogy mire hivatkozva kellett neki ennyit még befizetnie. E-s rendszámot eleve mondjuk csak 6 hónapra adnak tudtommal, nem tovább és asszem hosszabbítani sem lehet. Ha túlközlekedsz és elkapnak, akkor valószínű ez volt a 60eFt.

Link to comment
Megosztás:

Még nincs az enyémben gáz, mivel bkvézok és nem megy annyit a vas, hogy megérje. Lásd E85 is pl. Mire mindenki átállt, a kormány is az adójával. :lol:

Ezt az E-s rendszámosdit légyszíves pontosan kérdezd meg, hogy mire hivatkozva kellett neki ennyit még befizetnie. E-s rendszámot eleve mondjuk csak 6 hónapra adnak tudtommal, nem tovább és asszem hosszabbítani sem lehet. Ha túlközlekedsz és elkapnak, akkor valószínű ez volt a 60eFt.

Megkérdeztem, és annyi, hogy az E rendszám fél évig jó ugye, ehhez kap egy ideiglenes, fél évre szóló forgalmi engedélyt, és az a 60k a vizsga díja, és haver ott baszta el, hogy nem fizette be a regadót időben, és újra le kellett vizsgáztatnia 60k-ért. Szóval nem kapták el konkrétan, hanem kiküldték neki ugye, hogy hé haver, lejárt, gyere csak be egy új vizsgára.. Ahogy írtad.

Mi az, hogy van egy Bertone Coupéd és bkv-val jársz?! :devlish:

Én pont ezért nem vettem még meg.. Csak akkor veszem meg, ha már tényleg mindenhova azzal tudok menni...

Rákerestem úgy, hogy LPC gázos autók a coupék között és 0 találat volt a mobil24-en, szóval egy ideig nekem is benzinnel fog menni valszeg, csak jutnék már el odáig... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez lenne a választottam, bár ne lenne ilyen "drága" :lol:

Gyönyörű, jó motorral szerelt, igényes, bár az üléshuzat lehetne piros, kék helyett, de ne ezen múljon. <3 A regadó "csak" 260e. Bár Euro 4-gyel kalkuláltam ezt az adót, de az adatlapon Euro 3 van, ami már 390k, ami enyhén nem mindegy. Az meg vicces lenne, hogy egy 2000-2001-es évjáratú autó E4 ez meg 2003as és E3.

Ha márciusig megvár, talán meg is veszem, és persze próbálok alkudni belőle, meg miegymás. :D NFS az ismerősöd próbált alkudni?

Egy ideig még elszenvedek itt a fórumon, hogy mi lenne jó, de hát addig ti se unatkoztok... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ez lenne a választottam, bár ne lenne ilyen "drága" :D

Gyönyörű, jó motorral szerelt, igényes, bár az üléshuzat lehetne piros, kék helyett, de ne ezen múljon. <3 A regadó "csak" 260e. Bár Euro 4-gyel kalkuláltam ezt az adót, de az adatlapon Euro 3 van, ami már 390k, ami enyhén nem mindegy. Az meg vicces lenne, hogy egy 2000-2001-es évjáratú autó E4 ez meg 2003as és E3.

Ha márciusig megvár, talán meg is veszem, és persze próbálok alkudni belőle, meg miegymás. :devlish: NFS az ismerősöd próbált alkudni?

Egy ideig még elszenvedek itt a fórumon, hogy mi lenne jó, de hát addig ti se unatkoztok... :devlish:

Alku mindig van és lehet is. Igen próbált, és nem csak. Én anno 800eurot alkudtam le, illetve német perfect haverom, nekem.

Itt főfaluban jól megoldott a tömeg közlekedés és lehet közben olvasni stb.., meg parkolni sem tudnék csak nagyon drágán, ahol dolgozok. Másrészt nem állok dugóban sem, mivel a föld alatt olyan nemvan. :lol: Olcsóbb is.

Egyébként meg nyáron Vespával járok, mert azzal sincs dugó és feeling a dolog nagyon. Azt meg ott rakom le ahol akarom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.