Jump to content
Sign in to follow this  
mélykék76

Egyéb csevegés

Recommended Posts

Na sziasztok!
Sikerült megtalálni az általam keresett Vectrat(bár nem fekete),de tetszik szerelőm is jóváhagyta úgyhogy minden OK!
Gondoltam megosztom veletek is:

576364_9854428_2_2.jpg

576364_9854428_1_2.jpg

576364_9854428_3.jpg

Edited by ivanyii

On 2016. 02. 25. at 20:03, ivanyii írta:

Na sziasztok!
Sikerült megtalálni az általam keresett Vectrat(bár nem fekete),de tetszik szerelőm is jóváhagyta úgyhogy minden OK!
Gondoltam megosztom veletek is:

576364_9854428_2_2.jpg

576364_9854428_1_2.jpg

576364_9854428_3.jpg

Gratula hozzá!

• Like 1

Halihó! Nem tudja valaki, hogy sebességváltó "bumszliján" hogy lehet kicserélni a bőrt? Elkopott. 

Sziasztok!!!

Szeretném megkérdezni,hogy 2006-os 1.8 140 LE Vectra C-ben miért nem müködik a BC! A fejegységben és a kormányban is benne van a vezérlő gombja, de a megnyomás után azt írja ki

"No Function". Esetleg utolag belelehet ezt tenni? 

Edited by hangya90

2 órája, hangya90 írta:

Sziasztok!!!

Szeretném megkérdezni,hogy 2006-os 1.8 140 LE Vectra C-ben miért nem müködik a BC! A fejegységben és a kormányban is benne van a vezérlő gombja, de a megnyomás után azt írja ki

"No Function". Esetleg utolag belelehet ezt tenni? 

szia! igazából betenni sem kell, csak felprogramozni a kijelzőt! Opcom diagnosztika is elég hozzá!

Köszi !! Esetleg abban is tudsz segiteni,hogy hol lehetne ezt felprogramozni. Gondolom a szerviz elég érdekes áron csinálja!!

Amit írtál Opcom diagnosztika az nekem nem mond semmit. 

1 óra, hangya90 írta:

Köszi !! Esetleg abban is tudsz segiteni,hogy hol lehetne ezt felprogramozni. Gondolom a szerviz elég érdekes áron csinálja!!

Amit írtál Opcom diagnosztika az nekem nem mond semmit. 

Budapesten meg tudom oldani neked, ha gondolod! irj üzenetet!

Sziasztok kedves tagok!

Tudja e valaki, hogy hol kell leengedni a fagyállót egy 2008-as Z18 XER 1.8 Benzin Vectrából? 

Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni. 

Lenne lehetőségem megvásárolni egy 2007-es, 1.9 CDTI, 101 LE Vectra C Caravan essentia autót egy ismerősömtől. 2010-ben jött németből 101 ezer km-rel, most 177 ezer van benne. Nagyon szép állapotú, a srác az osztálytársam volt, csak annyi a nyűgöm, hogy én városban használom napi 15-20 km-et, ritkán vannak hosszú távok. Hogy viselné ezt a dízel motor?

Köszi a segítséget.

Autóvásárlást tervezek, a C vectra is a jelöltek között van. Látom, hogy a caravan tengelytávja 13 cm-rel hosszabb, mint a limuziné. Kérdésem, hogy ez kizárólag a nagyobb csomagtér miatt van így vagy jut a  hátsó lábérhez is némi plusz hely? Köszi a választ, előre is.

Sziasztok.Ahogy nézem nem annyira sűrűn vagyunk. :) 3 hete lettem én is C Veki tulaj, egy csodaszép 1.9 150hp FL Caravannal.

Üdv. 

Ha nem ide tartozik a kérdésem, akkor nyugodtan lehet törölni, de hátha tud valaki segíteni. Adott egy opel vectra 2002-es és ki akarom benne cserélni a cd-s rádiót egy multimédia lejátszóra. A kérdésem az lenne, hogy melyik az amelyik befér és minden funkció működni is fog?

Sziasztok!

Signum Irmscher-ről a hátsó ragasztott szárnyat hogyan tudnám levenni? Valakinek esetleg van ötlete?

Előre is köszönöm.

Edited by ideoda