Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

sziasztok megtudnátok mondani hogy melyik relé mire való

24 432 680 ----5db

90 229 206 ----4db

90 450 196 ----1db

90 191 753 ----2db

03 447 012 ----1db

24 443 728 ----2db

24 432 614 ----1db

90 458 239 ----1db

90 240 665 ---- és ilyet kerestek haveromék

köszi a segítséget

még valami Dörgicse 50 kmes körzetében Balaton északi partján valaki tud jó kis kirándulási célpontokat vár kastély kilátó kalandpark hasonlók Köszi

Link to comment
Megosztás:

DarthVödör:

Megépítettem a tempomat visszajelzőt, de van vele egy kis gondom: az asztalon, tesztáramkörben tökéletesen működik, az autóban viszont olyan hibát produkál, hogy a pedálok/kikapcsológomb visszaengedése után gyakran bekapcsolja a LED-et (olyankor is ha előtte egyébként be sem volt kapcsolva). Bekötését többször átnéztem, csatlakozójában kimérve a jeleket mindegyiket úgy kapja ahogy kell. Van erre valami ötleted?

Link to comment
Megosztás:

R7, R8, R9: 10K ennyiben változott.

Esetleg, R3-t, 4K7-re csökkenteni.

A 4066-os gyártója?

Megcsináltam a változtatásokat, azzal a különbséggel, hogy az R3-at 1K-ra cseréltem (már kicseréltem mire ezt a hsz.-t olvastam, de gondolom jó az is). Így már jónak tűnik, egy szépséghibája van még, gyújtás ráadásra világít a LED, onnantól viszont rendben működik.

Az IC pontosan: STMicroelectronics HCF4066BE

Link to comment
Megosztás:

Akkor, "képet a népnek!" hogy legyen mindenkinek önbizalma.

Meg ...

Meg tudom...

Meg tudom csinálni!

Íme:

P1010245.JPG P1010259.JPGP1010263.JPGP1010268.JPG

A vezetékezés kérdésében én inkább azt a megoldást választottam, hogy a LED vezetékét egy külön vezetéken hozom ki a műszeregységből, és ha már azt kihoztam, a testet és a gyújtás áramot is kivezettem mellette. Talán nem ez a legelegánsabb megoldás, de én egyszerűbbnek, és jobbnak ítéltem ezt, mert így nem kellett bántani a gyári vezetékköteget, a műszeregységet meg úgyis bontani kell a LED kiépítése végett. Végül ezért került két csatlakozó a panelre annak ellenére, hogy az RJ45-ös ajzatban elfér, és be is van kötve az összes szükséges csatlakozás, tehát ha én is a műszeregység gyári csatlakozóján keresztül vezettem volna ki a LED vezetékét, akkor az 1 db RJ45-ös dugóba belekerülhetett volna minden.

Dobozolás szempontjából elszúrtam kicsit a dolgot, mert még a nyák legyártása előtt keresnem kellett volna neki valamit, és ahhoz méretezni a panelt, így most csak utólag túrtam és faragtam hozzá egy műanyag dobozkát, ami így nem lett a legigényesebb, de a célnak megfelel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Utólagosan szeretném beépíteni a tempomatot, és egy fedélzeti számítógépet a Z16XEP motorkódú G Astrába (2007-es).

Elvileg ez lehetséges.

A gondjaim ott kezdődnek, hogy nincsenek kiépítve a kábelek. A kábelezést szerintem meg tudom oldani, de a kábel végére csatlakozót, ami a kapcsolókhoz mennek sehol nem találok.

A debreceni bontókban nem jártam sikerrel. Ebben szeretnékTőletek segítséget kérni.

albinka

Link to comment
Megosztás:

Vannak itt egy páran ezzel mások is. Z16XEP két féle ECU-val jött ki. -Ha Multec, azzal nincs gond, ott mindenek meg van a helye. -Ha Motronic, valójában azért nincs gyárilag megoldás rá, mert ez a motor H astrába ,meg D corsába készültek... Ezek CAN rendszerűek ,és ott van nekik külön modul... A fedélzeti számítógép, is hasonló. Z16XEP Multec PIN n. 47 / X71 http://veramon.czweb...stra_g_mid.html

Az ECU az Multec, evvel nincs is gond.

A tempomatos kapcsoló, és a BC-s kormánykapcsoló is megvannak. A problémát az ezekhez való csatlakozó hiánya okoz, amit nem tudok Debrecen környékén beszerezni.

Egyébként a BC az általad is említett veramon féle KIT.

Link to comment
Megosztás:

Az ECU az Multec, evvel nincs is gond.

A tempomatos kapcsoló, és a BC-s kormánykapcsoló is megvannak. A problémát az ezekhez való csatlakozó hiánya okoz, amit nem tudok Debrecen környékén beszerezni.

Egyébként a BC az általad is említett veramon féle KIT.

A kapcsolókhoz nem kell gyári csati! Sima csúszósaru is megteszi, természetesen zsugorcsővel szigetelve egyenként.

Én is a tempomat projekten dolgozom, csak most kinn vagyok Angliában. Ha haza mentem akkor be fogom fejezni. Ha bármi gondod van kérdezz nyugodtan, ki vagyok okosodva!

Gyönyörű Vauxhall Corsákat és Astrákat láttam idekint!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

A kapcsolókhoz nem kell gyári csati! Sima csúszósaru is megteszi, természetesen zsugorcsővel szigetelve egyenként.

Én is a tempomat projekten dolgozom, csak most kinn vagyok Angliában. Ha haza mentem akkor be fogom fejezni. Ha bármi gondod van kérdezz nyugodtan, ki vagyok okosodva!

Gyönyörű Vauxhall Corsákat és Astrákat láttam idekint!!!!!!

kint nem jársz bontóban véletlenül

érdekelne 1 - 2 dolog ára riasztós elakadásjelző kapcsoló 1 jobboldali ülés ülőrésze sínnel mert abban van magasság állító szürke középkonzol

hamutartó minden nélkül

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A belső levegő keringetés kapcsolója, úgy gondolta, hogy nem akar írányt váltani a ventilátornál lévő motoron. Eddig semmi baja nem volt, a motor az megy leszedtem megnéztem jelenleg mindig átáll külső levegő beengedésére, és végállásnál megáll. A nyomógombnál a led sem világít, néztem a könyvét, hogy van e ennek biztitje de nem találtam a könyvben.

Valakinek van valami ötlete mi lehet a gond?

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A belső levegő keringetés kapcsolója, úgy gondolta, hogy nem akar írányt váltani a ventilátornál lévő motoron. Eddig semmi baja nem volt, a motor az megy leszedtem megnéztem jelenleg mindig átáll külső levegő beengedésére, és végállásnál megáll. A nyomógombnál a led sem világít, néztem a könyvét, hogy van e ennek biztitje de nem találtam a könyvben.

Valakinek van valami ötlete mi lehet a gond?

Előre is köszi

Szia! Ha a levegő irányváltó úgy van állítva, hogy az ablakra fújjon, akkor nem tud belső keringetést csinálni Nem lehet hogy ez a gond?.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit az is bekavart, hogy most csináltam egy cseredarabot, a belső keringető lap tengelye mindig eltört, ezt cseréltem egy fém lapra, fém tengellyel. Összeraktam és nem ment csak az egyik irányba. De ezzel nem volt ugye összefüggésbe.

Na mindegy, ez hirtelen nem jutott eszembe.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.