Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA A - Általános


kovito

Recommended Posts

Eredetileg F17+ CR jelő váltót csatoltak az 1.6-1.8-as benzines Zafirákhoz, innen lehet beazonosítani:

f17_3.jpg

Az a helyzet amúgy hogy F17 jelű váltót elég sok autóba szereltek Opelék, a G Astra 1.6-1.8 benzin és 1.7 dízeltől kezdve az 1.8-as C Corsán át a Signum gyengébben motorizált változataiig, de a lényeg itt éppen a "+" és a "CR". Előbbi általában az erősített kivitelt jelenti (valamivel több nyomatékot bír el mint a sima F17), a CR pedig a rövid végáttételt, ami meg a nagy kasztni és a hozzá képest viszonylag gyenge motor miatt szükséges, hogy meglegyen a kellő menetdinamika. Ilyen "pluszos" és rövid áttételű F17-es váltót meg csak a B Zafira 1.6-os, illetve a D Corsa 1.0, 1.2 motorú, a J Astra 1.4, valamint a G Astra 1.8-as változataihoz társítottak. Történetesen nekem is ilyen van a Coupéban, de nem szedem ki. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes, mert elvileg F17+-nak kéne neked bent lennie, a kód alapján meg amit írtál, egy sima F17 van benne. A kód magyarázata:

A - gyártási hely kódja (Aspern, Ausztria)

275 - az év ennyiedik napján készült a váltó

2 - gyártási év utolsó számjegye (ez esetben 2002)

1 - a műszak kódja amikor a váltó készült (ez esetben délelőttös, ha 2 lenne akkor délutános)

F17 - a váltó típusa

C - rövid áttétel (close ratio, ugyanaz mint a CR), ha itt W állna (wide ratio, WR), akkor hosszú áttételű lenne

419 - a végáttétel (differenciálmű) áttételi aránya, ez a legrövidebb F17 ami létezik.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem.

A + jel nem szerepel a számban, csak a későbbi (vagy ha úgy tetszik második generációs) F17-es váltókból készült olyan, amelyiknek a száma nem olyan mint a tied, hanem mint az oldal tetején levő hozzászólásomban szereplő képen. A pluszos váltók szériaszáma (4-es szegmens az ábrán) A32923 -tól felfelé indul.

Fizikailag bármelyik F17-es felmegy a blokkodra, csak ha túl hosszú áttételt választasz akkor városban kínszenvedés lesz vele az autózás, cserébe viszont autópályán csökken a zaj és a fogyasztás. Rövid váltó esetén értelemszerűen fordítva.

Link to comment
Megosztás:

Én is váltócserében gondolkozom... 1.8-as A-zafira-n rövid áttételű váltó van gyárilag. Vettem egy F17W419-es váltót. Elvittem szerelőhöz, hogy cserélje ki a tökéletesen működő váltómat, de nem vállalta. Az új váltóházon máshol van a billenésgátló (elmondása szerint). Egyelőre maradt a régi az autóban.

Van egy váltóm, ami elméletileg jó lenne, de gyakorlatilag nem.

Az volna a kérdésem, hogy a belsejét át lehet-e szerelni a meglevő váltómba? A difi maradna, csak a fogaskerék párok mennének át.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok. Kérdezném hogy lehet-e féket felújítani Zafirában, mert szerviz szerint ezeknél az autóknál nem lehet szabályozni a tárcsát, illetve újra ferodolozni a betéteket, mert nagyon veszélyes. Csak a Ladáknál volt ez divat. Ezeknél az autóknál venni kell bele ujjat amik ők szívesen beleraknak ha náluk rendelem meg.

Ha lehetséges és valaki tud műhelyt ahol megcsinálják kérem írja le. Egyébként 4 tárcsafékes.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Kérdezném hogy lehet-e féket felújítani Zafirában, mert szerviz szerint ezeknél az autóknál nem lehet szabályozni a tárcsát, illetve újra ferodolozni a betéteket, mert nagyon veszélyes. Csak a Ladáknál volt ez divat. Ezeknél az autóknál venni kell bele ujjat amik ők szívesen beleraknak ha náluk rendelem meg.

Ha lehetséges és valaki tud műhelyt ahol megcsinálják kérem írja le. Egyébként 4 tárcsafékes.

Az Egressy úton a XIV kerületben volt -talán van is még, emberke aki fékbetétet újít fel, semmivel sem rosszabb minőségben mint egy utángyártott. Sokáig azokat használtam. Sosem volt vele bajom.

Tárcsa más kérdés, mert ha minimumon van, akkor nincs mit felszabályozni, a hűtött tárcsát, általában amúgy sem vállalják.

De ha van aki vállalja, és a minimum érték felett van felszabályozás után is, semmivel nem rosszabb mint egy ugyanolyan kopott társa. Ha viszont üt a tárcsa, mert megvetemedett, akkor az sem segít rajta...

Link to comment
Megosztás:

Az Egressy úton a XIV kerületben volt -talán van is még, emberke aki fékbetétet újít fel, semmivel sem rosszabb minőségben mint egy utángyártott. Sokáig azokat használtam. Sosem volt vele bajom.

Tárcsa más kérdés, mert ha minimumon van, akkor nincs mit felszabályozni, a hűtött tárcsát, általában amúgy sem vállalják.

De ha van aki vállalja, és a minimum érték felett van felszabályozás után is, semmivel nem rosszabb mint egy ugyanolyan kopott társa. Ha viszont üt a tárcsa, mert megvetemedett, akkor az sem segít rajta...

Köszönöm a választ. Esetleg pontos cím, telefonszámot tudsz adni, mert valószínű más ügyben is megyek Pestre.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

F Astrába tenném be a képeken látható csomagtérrólót, állítólag Zafirából való. Méretre pont jó. Meg tudnátok mondani, milyen évjáratú Zafiráé volt ez? Keresnék hozzá bontva csomagtér oldalpanelt, vagy azt a "fészket", amibe ez beleült, amit bebarkácsolnék az Astrába. Tudnátok ötletet adni, pontosan mit keressek hozzá?

DSC02671.JPG

DSC02670.JPG

DSC02672.JPG

Kösz szépen előre is,

Csaba

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

F Astrába tenném be a képeken látható csomagtérrólót, állítólag Zafirából való. Méretre pont jó. Meg tudnátok mondani, milyen évjáratú Zafiráé volt ez? Keresnék hozzá bontva csomagtér oldalpanelt, vagy azt a "fészket", amibe ez beleült, amit bebarkácsolnék az Astrába. Tudnátok ötletet adni, pontosan mit keressek hozzá?

DSC02671.JPG

DSC02670.JPG

DSC02672.JPG

Kösz szépen előre is,

Csaba

Zafira A 2001-2003 ig

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv Mki!

Lehet, már volt valakinek ezelőtt hasonló problémája, de én sajnos most keresném a megoldást és nem olvastam vissza.. :(

Februárban vettem egy 2.0 DTI A-s zafit. Akkor azt mondták a szervizben, hogy a hideg miatt, nem lehet kipróbálni a légkondit. Persze utólag rájöttem ez is csak vakker volt.. Most hogy itt a nyár, gondoltam ránézek...

Semmi gáz nem volt benne persze. Mivel a kompresszor nyomás szabályozóval van ellátva, nem is reménykedtem, hogy lesz valami. A tömítés ellenőrzése miatt, most feltöltöttem kb. 7-8 bar nitrogénnel a rendszert.

Viszont eléggé elkeseredtem, mert sem a kompresszor, sem pedig a klíma ventilátor nem indult el.. Mi lehet a gebasz faktor? Lenne valakinek kézzelfogható ötlete, hogy hol kereshetem a hibát? Véleményem szerint, ritka, ha egyszerre sem a kompresszor, sem pedig a venti nem megy. Ezért elektromos hibára gondolok. Hol lehet a reléje, valamint a biztije, amit esetleg megnézhetek? Illetve, hogyan tudnám pontosan kiszűrni a hibát? Lécci-lécci-lécci.. HELP PLEASE!! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Új vagyok itt,nemrég "jöttem". :D :D Az lenne a kérdésem,hogy a tempomat léptetőmotor motortípus függő? Azaz pl. egy X16XEL-es motorhoz csak az csak az "1.6-os" léptetőmotor jó? Az 1.8-asé nem? X16XEL-es motoros Zafira A-ról van szó,2000-es kiadás...

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mki!

Lehet, már volt valakinek ezelőtt hasonló problémája, de én sajnos most keresném a megoldást és nem olvastam vissza.. :(

Februárban vettem egy 2.0 DTI A-s zafit. Akkor azt mondták a szervizben, hogy a hideg miatt, nem lehet kipróbálni a légkondit. Persze utólag rájöttem ez is csak vakker volt.. Most hogy itt a nyár, gondoltam ránézek...

Semmi gáz nem volt benne persze. Mivel a kompresszor nyomás szabályozóval van ellátva, nem is reménykedtem, hogy lesz valami. A tömítés ellenőrzése miatt, most feltöltöttem kb. 7-8 bar nitrogénnel a rendszert.

Viszont eléggé elkeseredtem, mert sem a kompresszor, sem pedig a klíma ventilátor nem indult el.. Mi lehet a gebasz faktor? Lenne valakinek kézzelfogható ötlete, hogy hol kereshetem a hibát? Véleményem szerint, ritka, ha egyszerre sem a kompresszor, sem pedig a venti nem megy. Ezért elektromos hibára gondolok. Hol lehet a reléje, valamint a biztije, amit esetleg megnézhetek? Illetve, hogyan tudnám pontosan kiszűrni a hibát? Lécci-lécci-lécci.. HELP PLEASE!! :)

Hello. Megprobalom erthetoen folsorolni a dolgokat . A gaz mennyiseg 750 mg +-50 mg kell legyen. Ezt egy OP-COM -al is le lehet ellenorizni. Ha nincs meg, ha jol emlekszem 350 mg korul a mennyiseg gaz az erzekelo nem engedelyezi a rendszer meginditasat ,ami azt jellenti ,hogy sem a kompreszor sem a ventilator nem fog megindulni. Ha megis ez rendbe van akkor le kell ellenorizd a CIM-et (ez a vezerlo egyseg ) milyen hiba jellenik meg .Sajnos itt is csak OP-com segit .Ugyanugy egy OP-COM segitsegevel fogod tudni vezerelni a ventilatort es a a szelep vezerleset (azert, hogy kiszurd a problemat). Ha nem volt gaz egyaltalan ,tobb mint valoszinu az elso huto lyukas . Ez egy alatalanos betegsege az OPEL-nek a hulye megoldas miat. A gond onnan adodik hogy az elso ventilator es a huto kozot rendesen nyirkos nedves marad es idovel megevodik. Ha feltoltoted gazzal es meg van egy kicsi nyomas ajanlom hogy az elso ventilatort leszereld es egy ecsetel szapanos vizzel a huto kozepe korul jol kend be ahoz ,hogy kiszurd ezt a problemat.

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mki!

Lehet, már volt valakinek ezelőtt hasonló problémája, de én sajnos most keresném a megoldást és nem olvastam vissza.. :(

Februárban vettem egy 2.0 DTI A-s zafit. Akkor azt mondták a szervizben, hogy a hideg miatt, nem lehet kipróbálni a légkondit. Persze utólag rájöttem ez is csak vakker volt.. Most hogy itt a nyár, gondoltam ránézek...

Semmi gáz nem volt benne persze. Mivel a kompresszor nyomás szabályozóval van ellátva, nem is reménykedtem, hogy lesz valami. A tömítés ellenőrzése miatt, most feltöltöttem kb. 7-8 bar nitrogénnel a rendszert.

Viszont eléggé elkeseredtem, mert sem a kompresszor, sem pedig a klíma ventilátor nem indult el.. Mi lehet a gebasz faktor? Lenne valakinek kézzelfogható ötlete, hogy hol kereshetem a hibát? Véleményem szerint, ritka, ha egyszerre sem a kompresszor, sem pedig a venti nem megy. Ezért elektromos hibára gondolok. Hol lehet a reléje, valamint a biztije, amit esetleg megnézhetek? Illetve, hogyan tudnám pontosan kiszűrni a hibát? Lécci-lécci-lécci.. HELP PLEASE!! :)

Lyukas valoszínű a klímahűtőd, az előző hozzászóló leírja pontosan, hogyan ellenőrizd. Ehhez annyit, hogy: valószínű, hogy a klímakompresszor behúzótekercse ia leégett. Ezt egy villamosságis szakival nézesd meg, a tekercs kb 20 ezer. Nekem is ugyan ilyen bajom volt a klímával...hűtő, behúzotekercs, es gáz kellett, de nem mg, hanem g (750 g) Remelem segítettem.

Link to comment
Megosztás:

Lyukas valoszínű a klímahűtőd, az előző hozzászóló leírja pontosan, hogyan ellenőrizd. Ehhez annyit, hogy: valószínű, hogy a klímakompresszor behúzótekercse ia leégett. Ezt egy villamosságis szakival nézesd meg, a tekercs kb 20 ezer. Nekem is ugyan ilyen bajom volt a klímával...hűtő, behúzotekercs, es gáz kellett, de nem mg, hanem g (750 g) Remelem segítettem.

Igazad van kedves kollega ,tevedtem ,tehat nem Mg hanem grammba van a mennyiseg .

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

lenne egy olyan problémám, hogy egy 1.8-as benzines Zafira A-n fel lett újítva a motor és egy olyan probléma keletkezett,hogy menetközben 2500-3000 fordulatnál olyan mintha elkezdené lekapcsolni a hengereket egyesével és egy idő után megint helyre áll minden

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.