Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Üdv.

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy nem tudok filet csatolni a gépről, mikor "új hozzászólást" inditok. nincs olyan hogy "csatol" gomb. Sokak szerint pedig kellene hogy legyen. :blink:

Mi lehet a problem? Lehet valami el van nekem állitva?

A szövegablak felett van egy ikon -insert link -. Talán ere gondoltál.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy nem tudok filet csatolni a gépről, mikor "új hozzászólást" inditok. nincs olyan hogy "csatol" gomb. Sokak szerint pedig kellene hogy legyen. :blink:

Mi lehet a problem? Lehet valami el van nekem állitva?

SZia!

Az UPLOAD tiltva van jelenleg, ezért nem megy. A lehetőség megjelenik sokaknál, de nem engedélyezet.

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Kedves Adminok!

Régen léptem már be, aztán gondoltam belépek. Látom új a felület. Bejelentkezem és ez fogad:

" E-mail Figyelmeztetés

Az E-mail címed megváltozott mivel egy másik felhasználó már használja. Ez az jelenti hogy a levelek nem a megfelelő helyre fognak érkezni - beleértve a jelszó emlékeztetőket is, stb.

Kérjük azonnal változtasd meg az E-mail címedet."

Ez hogy lehet? 2004 óta ez van beállítva és ez is a címem. Most meg valaki megadja mint a sajátját Én meg változtassam meg????? Hogy lehet megadni olyan címet ami már él a rendszerben???? Megoldás?????

Köszi: ATM

Link to comment
Megosztás:

Kedves Adminok!

Régen léptem már be, aztán gondoltam belépek. Látom új a felület. Bejelentkezem és ez fogad:

" E-mail Figyelmeztetés

Az E-mail címed megváltozott mivel egy másik felhasználó már használja. Ez az jelenti hogy a levelek nem a megfelelő helyre fognak érkezni - beleértve a jelszó emlékeztetőket is, stb.

Kérjük azonnal változtasd meg az E-mail címedet."

Ez hogy lehet? 2004 óta ez van beállítva és ez is a címem. Most meg valaki megadja mint a sajátját Én meg változtassam meg????? Hogy lehet megadni olyan címet ami már él a rendszerben???? Megoldás?????

Köszi: ATM

Ezt a hibát sokan jelezték már...... jelenleg nincs megoldás. Türelem, használd nyugodtan így.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm. Türelemmel leszek, a lényeg, hogy ezek szerint nem okoz gondot. :-)

ATM

kiprobálhatod a következőt:

1. regelesz egy ingyenes emailcímet pl: valami@c2.hu www.c2.hu oldalon

2. megváltoztatod a most használt emailcímed erre

3. Utána vissza változtatod.

Kiváncsi lennék, aki ezt végég csinálja sikerrel jár-e.

Link to comment
Megosztás:

kiprobálhatod a következőt:

1. regelesz egy ingyenes emailcímet pl: valami@c2.hu www.c2.hu oldalon

2. megváltoztatod a most használt emailcímed erre

3. Utána vissza változtatod.

Kiváncsi lennék, aki ezt végég csinálja sikerrel jár-e.

Nos, megcsináltam. Azóta nem pofázik, hogy rossz a mail cím, pedig ugyan arra állítottam vissza, amire előtte azt mondta, hogy duplikált cím. Tehát sikerrel jártam. Amúgy nem kell hozzá másik létező email cím, simán megváltoztattam aztán meg vissza.

ATM

Link to comment
Megosztás:

Nos, megcsináltam. Azóta nem pofázik, hogy rossz a mail cím, pedig ugyan arra állítottam vissza, amire előtte azt mondta, hogy duplikált cím. Tehát sikerrel jártam. Amúgy nem kell hozzá másik létező email cím, simán megváltoztattam aztán meg vissza.

ATM

Azért írtam, mert én is probálkoztam. Volt, hogy a te módszered nem hozta meg a várt eredményt.

Ezért javaslom egy második email cím létrehozását.

Link to comment
Megosztás:

Valamiért nem enged be az opelmail rendeszer, és a következőt írja ki: Internal error occured. Refer to server log for more information. [2006-01-21 06:28:13]

És többször van úgy, hogy nem enged törölni egy mailt, majd egy fél óra után márnki tudom törölni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sajnos a személyes képem helyett képtelen vagyok másikat feltölteni, mert mindíg az eredetit adja vissza csak mégbénább felbontásba állítva. Annak ellenére is ha törlöm és rátöltök másikat, akkor is az eredetit rakja ki (?!)

Ennek a problémának semmi köze a fórumhoz!

Gondolom jelenleg Internet Explorert használsz (Nagy E betüs ikon...). Az IE és általában a többi böngésző program is CACHE-eli a weboldalakat a gyors megtekintés véget. Az F5-ös billentyű a Frissítés akart lenni....Nagy Zöld ikon a piros X mellett. Egyébként a Ctrl+F5 bill az igazi. Még jobb lenne, ha rá kattintanál az "Eszközök" utána "Internet beállítások" gombra. Ajánlom : az "Idéglenesen letöltött fájlok" részt.....

Elvileg nem kell F5-öt nyomni.... használjatok normális böngészőt és ajánlom figyelmetekbe az Internet böngészők használatának (legalább) alapszintű megismerését.

Sok szerencsét és jó fórumozást kívánok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.