Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Próbáltam úgy kiolvasni, ahogy Dini leírta, de nekem sajnos nem lehet, pedig 2006-os a paripa :-(( Nah, mind1. Mennyiért olvassák ki szervízbe? Köszi! G.

Hát ez változo, nekem 2005 ös és nekem se megy valszeg mert dieseles, eddig nem talatunk összefüggést hogy mi alapjan irja ki mi alapjan nem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Pár napja megjelent nálam az INSP felirat a gyújtás le,illetve rákapcsolásakor.

A fórumon olvastam hogy el lehet tüntetni,de nálam sajna nem működik.

Van esetleg rá valami trükk?

Autóm: Astra H sedan 2007 nov. évjárat.

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pár napja megjelent nálam az INSP felirat a gyújtás le,illetve rákapcsolásakor.

A fórumon olvastam hogy el lehet tüntetni,de nálam sajna nem működik.

Van esetleg rá valami trükk?

Autóm: Astra H sedan 2007 nov. évjárat.

Előre is köszi a segítséget!

Hát én ezzel a modszerrel tuntettem el:

gyujtás le - fék megnyom

nullázó megnyom

minden nyomvatart

gyujtás rá, vár 10 mp et, és Kész :lol:

vagy ezt már probáltad?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!

Azt szeretném tudni,vajon a C Vectra színes kijelzője a navigációs fejegységgel,jó-e a H Astrához?

Sikerült bele tennem,de a fogyasztást,megtehető kilométereket,stb nem mutatja.

Lehetséges,hogy a kijelző nem kommunikál a motor elektronikával,vagy más hiba lehet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!

Azt szeretném tudni,vajon a C Vectra színes kijelzője a navigációs fejegységgel,jó-e a H Astrához?

Sikerült bele tennem,de a fogyasztást,megtehető kilométereket,stb nem mutatja.

Lehetséges,hogy a kijelző nem kommunikál a motor elektronikával,vagy más hiba lehet?

Nézz utánna a neten de sok mindentől függ és biztos hogy kelleni fog hozzá tech2 le és fel programozás mivel a navi és cd, valamint a mp3 fejegységeket az autó alvázszámához illesztik és más kocsiba nem müködik csak ha előtte le tanítják róla és kinulázott állapotba átteszik a másik autóba és ott meg fel kell tanitják a másik autó alvázszámára. És akkor még mielőtt ezt eljátszanád utánna kell nézned hogy egyáltalán astrába tettek-e ilyen modellt ?? cd70 navi?

http://82.165.8.199/typo3cms/autocenter/index.php?id=1369

Én ugy látom a neten hogy tettek, de neked szerintem tech2 programozás fog segíteni a problémán de lehet hogy hülyeségeket irtam :lol:

ebben a uhuhu fog segíteni remélhetőleg, benne bízhatsz!

Link to comment
Megosztás:

ebben a uhuhu fog segíteni remélhetőleg, benne bízhatsz!

sajna bennem nem bizhatsz... annyira hülye vagyok az elektromossághoz, hogy az csak na...

programozni biztosan kell, mert ha nem volt régense fedélzetid akkor most sincs...

mostmár csak tedd össze a kezed, és imádkozz, hogy lehessen programozni, mert a TID es verzióju Astrába általában gyárilag rögzitett a nincsbenne funkció, és sokszor nem lehet programozni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, üdvözlet mindenkinek!

Új vagyok, elnézést, ha a szokásokkal ellentétben tennék valamit.

Segítségeteket, véleményeteket kérem:

Mintegy 20 év elteltével újra Opelt vezetek. (közben persze volt mindenféle) három hete egy Astra H Caravan "Enjoy" személyében.

Első ismerkedésre két furcsaság tűnt fel, az egyik az ablakok lehúzva maradnak az ajtó bezárása után (erről már olvastam ebben témában valahol az elején), a másik izgalmasabb: létezik, hogy nem lehet az autót bezárni kulccsal, csak távirányítóval?

A bal első ajtót (ahol a kulcslyuk van) bezárja, de a központi zár nem zárja a többit. Kulccsal nyitáskor viszont nyitja az összes többi ajtót is. Egyedi hiba nem lehet, mert három ilyen autónk van és mindegyiknél ez a jelenség.

Riasztó nincs az autókban.

Üdv.

akiraly

Link to comment
Megosztás:

...

hi! az ablakok akkor mennek fel, ha nyomva tartod a zárás gombot a távirányítón - ha ez a funkció engedélyezve van

ugyan még nem próbáltam, de állítólag úgy lehet zárni ha lemerül a távirányító, hogy jobb első ajtót hagyod nyitva, lenyomod a belső záró gombot, majd belököd az ajtót. ha meghalt az akku, akkor a zárak alatt van egy pont "kulcsvégnyi" nyílás, azt kell benyomni és belökni az ajtót - csomagtérnyitás meg ugye nincsen póver nélkül, tehát az zárva marad...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

A fórum átolvasása alapján úgy gondolom - remélem - Te esetleg tud valaki segíteni a problémámon.

Van egy H Astrám (1,6; 105 LE; Easytronic; 2006/6 hó). Úgy fél éve volt egy vihar erős villámlással,

miutám az autóm klímája (automata) meghülyült. A ventillátor folyamatosan, legmagasabb fokozatban fújta a levegőt, a központi kijelzőről eltűntek a klíma ikonjai. A befúvó ventillátor a kulcs kivétele után sem akart leállni. Az opel garanciában cserélte a klíma modult (középkonzolban). A klíma helyre is állt, de azóta a motor furcsán viselkedik. Az alapjáratom hol felszökik 1600-ra, hol visszaáll 750 köré. Az autó néha, álló helyzetben, benyomott fék mellett rákapcsolja a kuplungot és próbál elindulni. Ilyenkor az egyetlen lehetőségem - mivel Easytronic-os - hogy a terhelt váltót üresbe teszem.

A klíma vezérlő modul óta kicserélték a folytó szelepemet és egy hete kaptam egy új motorvezérlő modult. Sajnos az autó nem javult meg. Néha ugyan előfordul, hogy a dudám sem szól (rettentően idegesítő), de nem gondolom, hogy ez összefüggésben lenne az alapjárat, vezérlés problémámmal. (Ugyan van az autómban tempomat.) A kormány kábelkötegét, vagy CIM modulját ki fogom cseréltetni.

Úgy látom, hogy a szerviz nem tudja megoldani ezt a problémát. Igazából nem is gondolom, hogy egy Tech2 műszerrel ez megoldható. Ha a műszer (vezérlők) nem jelez hibát, akkor nem tudják megtalálni, nincs hozzá eszközük, információjuk. Az egyetlen lehetőség a cserélgetés, ami a garancia lejárta után már nem annyira jó móka...

A kérdésem: Tud-e valaki egy olyan szervizről (akár központi opel szerviz, akár külföldi központ, vagy akár mo-i mágus), aki segíteni tud a problémámon ? Esetleg valaki tudja, hogy mi okozhatja még a hibát (pl. lambda szonda, valamilyen szenzor hiba, stb.) ? Az autóm "egyébként" jól működik, nem fogyaszt sokat, nem dadog ...

Válaszotokat előre is köszönöm !

Link to comment
Megosztás:

azt próbáld meg, hogy húzd le az ECC csatlakozóját, azaz vedd ki a klimapanelt, és próbáld ki, hogy akkor is csinálja e. ha nem akkor ott a baj. igaz akkor beír hibakódot, de ha mész legközelebb akkor kitörölteted, illetve szólsz nekik, hogy lehúztad próbából...

Link to comment
Megosztás:

hi! az ablakok akkor mennek fel, ha nyomva tartod a zárás gombot a távirányítón - ha ez a funkció engedélyezve van

ugyan még nem próbáltam, de állítólag úgy lehet zárni ha lemerül a távirányító, hogy jobb első ajtót hagyod nyitva, lenyomod a belső záró gombot, majd belököd az ajtót. ha meghalt az akku, akkor a zárak alatt van egy pont "kulcsvégnyi" nyílás, azt kell benyomni és belökni az ajtót - csomagtérnyitás meg ugye nincsen póver nélkül, tehát az zárva marad...

Szia!

Köszi, ezt már tanácsolták, de vszinűleg nincs ez a funkció engedélyezve mert hiába tartom nyomva a távirányítót vagy bezáráskor a kulcsot nem megy fel az ablak.

A zárást ki fogom így próbálni.

Üdv,

akiraly

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném a hozzáértőktől kérdezni, hogy mi lehetett a kocsimmal, mert amikor utaztam vele, egyszer csak kidobott a műszerfalra két hibajelet, méghozzá a motorelektronikát és az ESP -t(elektronikus menet stab.)! Semmi változást nem vettem észre az autón, de azért félre álltam, leállítottam majd újraindítottam, de utána már nem jelentek meg a hibajelek! Teljesen normális úton, normális sebességgel haladtam vele! Azóta viszont volt alkalma működni az esp-nek és rendesen tette a dolgát! Nézessem meg azért Tech-el, már ha ki tudnak belőle valamit olvasni, vagy csak valami pillanatnyi dolog lehetett?

Válaszotokat előre is köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Van egy 2006 -os Z16XEP -s Astra-m! Szeretnék bele tampomatot rakni! Mi kell ehhez?

Olvasgattam a fórumot és láttam, hogy csak egy kapcsoló csere meg programozás!

A kérdésem, hogy a kumplungon hol tudom megállapítani, hogy az jó -e úgy? Mit kell rajta keresni?

Ha a kuplung rendben, akkor csak bajuszkapcs és prog. aztán működik is?

Köszi!

G.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nekem olyan probléma lépett fel a H Astrámnál, hogy a központi a jobb hátsó ajtót nem zárja be. Simán ki tudom utána kézzel nyitni, ráadásul akkor feloldja a zárat az összes többi ajtón. Ezt az ajtót külön manuálisan kell bezárnom, utána zárom a többit a központival. A múltkor elvittem egy helyi Opel mágushoz, az meg elkezdett nekem ilyen 50-60 ezer forintos javítási költségekről beszélni. Hát nekem annyit ez nem ér meg, úgy se használom sokat a jobb hátsó ajtót, akkor inkább mindíg bezárva tartom. Azon kívül nem tudom elhinni, hogy ez ennyibe kerülne.

A kérdésem az lenne, hogy:

Milyen rendszerű az ajtó reteszelő meghajtása?

Tud valaki olcsóbb megoldást?

Sajnos nem volt időm elolvasni el az összes hozzászólást, ezét lehet, hogy ezt valaki kérdezte már csak nem vettem észre. Ha ez történt, akkor bocs.

Kösz a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nekem olyan probléma lépett fel a H Astrámnál, hogy a központi a jobb hátsó ajtót nem zárja be. Simán ki tudom utána kézzel nyitni, ráadásul akkor feloldja a zárat az összes többi ajtón. Ezt az ajtót külön manuálisan kell bezárnom, utána zárom a többit a központival. A múltkor elvittem egy helyi Opel mágushoz, az meg elkezdett nekem ilyen 50-60 ezer forintos javítási költségekről beszélni. Hát nekem annyit ez nem ér meg, úgy se használom sokat a jobb hátsó ajtót, akkor inkább mindíg bezárva tartom. Azon kívül nem tudom elhinni, hogy ez ennyibe kerülne.

A kérdésem az lenne, hogy:

Milyen rendszerű az ajtó reteszelő meghajtása?

Tud valaki olcsóbb megoldást?

Sajnos nem volt időm elolvasni el az összes hozzászólást, ezét lehet, hogy ezt valaki kérdezte már csak nem vettem észre. Ha ez történt, akkor bocs.

Kösz a segítséget.

Hogy tudod manuálisan lezárni? A mienkben nincs olyan gomb mint a G-knél, a kulcs meg csak az balelsőbe megy bele.

Link to comment
Megosztás:

Hogy tudod manuálisan lezárni? A mienkben nincs olyan gomb mint a G-knél, a kulcs meg csak az balelsőbe megy bele.

Hát elég nehéz leírni. Az ajtónak az oldalsó felén van egy kis ovális furat, egy vékony fekete gumival lefedve. Abba a lyukba, ha belenyomod a kulcsot, (de egy szimpla csavarhúzó is ugyanolyan jó), akkor egy kattanást hallani, és érzed hogy valamit megnyomtál. Ezután ha becsukod az ajtót, akkor már zárva lesz.

De előfordult olyan is, hogy amikor így kézzel lezártam a jobb hátsó ajtót, akkor az elektronika lezárta az összes többit is. De ilyen még csak kétszer fordult elő, általában nem.

Nem tudom, remélem érthetően írtam le. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.