Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Üdv,

pláne.... :)

Kicsit más, de ez a témakör:

A tempomat beszerelve, működik rendesen, viszont a kijelzőn nem világít a tempomat visszajelző.

A programozás sikeres volt, mindenhol engedélyezve. Az OP-COM-mal belenéztem, és a kijelzőn leteszteltem a visszajelző lámpákat.

Hát a tempomat visszajelző nem világított, meg még 3 visszajelző nincs azt én kijelzőmben.

Lehetséges, ha kicserélem a műszerfalat, megoldja a problémámat?

Az autó essentia, tehát nem a króm díszítésű a km óra-fordulatszám-benzintank kijelző.

Ha beletennék egy njoy krómdíszes kijelzőt, amiben van ilyen visszajelzés, működne? Ezt is le kell tanítani, majd utána fel?

Válaszokat előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

nem rég vettem egy 2008-as 1.7 CDTI Astra kombit. és azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudnám én a navigációt magyar térképpel használni,

és esetleg magyar hanggal.

már töltöttem le ncore-ról európa térképeket de nem tudta olvasni a navigáció mikor betettem a navi olvasóba. /CD70 navi van benne/

bocsánat ha már az előzményekben kérdezte valaki, új vagyok a fórumon és még nem volt időm ''leselkedni'' :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Légyszi segítsetek nekem, ezt a hibakódot kaptam: ECN062102

Ráadásul világít az aksi jelzőm(gondolom nincs töltés)

Külföldön vagyok, és fogalmam nincs hogy mi a probléma....

Esetleg megszűnhet a motor hűtése is?

Egyébként 2-3 km után kapcsol csak be a hiba jelző lámpa...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Légyszi segítsetek nekem, ezt a hibakódot kaptam: ECN062102

Ráadásul világít az aksi jelzőm(gondolom nincs töltés)

Külföldön vagyok, és fogalmam nincs hogy mi a probléma....

Esetleg megszűnhet a motor hűtése is?

Egyébként 2-3 km után kapcsol csak be a hiba jelző lámpa...

Szia! A hibakód arra utal, hogy nincs töltésed. Test mode-ban nézd meg a töltést, ha nincs, akkor generátor javítás. Diódahíd+fesz.szabályzó+csapágyak ha kellenek. Én is nem rég vagyok túl rajta, próbáltam, hogy éjszaka teljesen feltöltöttem az akkumulátort és reggel kb. 4 km múlva már elment minden a műszerfalról, szervó sem volt, úgyhogy hosszú utat ne tervezz vele, csak max a legközelebbi szerelő.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A műszeregység is hozzá van tanítva az autóhoz, tehát, ha veszel egyet, akkor az letanított legyen, plusz Tech2-vel a kód indexét is változtatni kell (opcomban tudtommal ez nincs benne). Egyébként a G Astrában sem volt visszajelző, szerintem meg lehet lenni nélküle.

Üdv: Laci

Üdv,

pláne.... :)

Kicsit más, de ez a témakör:

A tempomat beszerelve, működik rendesen, viszont a kijelzőn nem világít a tempomat visszajelző.

A programozás sikeres volt, mindenhol engedélyezve. Az OP-COM-mal belenéztem, és a kijelzőn leteszteltem a visszajelző lámpákat.

Hát a tempomat visszajelző nem világított, meg még 3 visszajelző nincs azt én kijelzőmben.

Lehetséges, ha kicserélem a műszerfalat, megoldja a problémámat?

Az autó essentia, tehát nem a króm díszítésű a km óra-fordulatszám-benzintank kijelző.

Ha beletennék egy njoy krómdíszes kijelzőt, amiben van ilyen visszajelzés, működne? Ezt is le kell tanítani, majd utána fel?

Válaszokat előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

nem rég vettem egy 2008-as 1.7 CDTI Astra kombit. és azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudnám én a navigációt magyar térképpel használni,

és esetleg magyar hanggal.

már töltöttem le ncore-ról európa térképeket de nem tudta olvasni a navigáció mikor betettem a navi olvasóba. /CD70 navi van benne/

bocsánat ha már az előzményekben kérdezte valaki, új vagyok a fórumon és még nem volt időm ''leselkedni'' :)

Hali,

Itt érdemes keresgélni:

http://gpsundergroun...-10-cd-set.html

Ingyenes regisztráció után lehet letölteni.

Nekem működik, legalábbis a 2010/11-es térképek (Kelet-Európa Magyarországgal, Közép-Európa, stb.)

Fontos, hogy a letöltött cuccokat lemezkép-fájlként írd fel az üres CD-re, mert csak így fogja elfogadni a navi olvasó.

Lehetőleg minőségi CD-t használj, lassú sebességgel írd meg, és óvd a karcolásoktól.

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

A tempomat beszerelve, működik rendesen, viszont a kijelzőn nem világít a tempomat visszajelző.

Hm, érdekes, nekem is Essentia, és beszerelés után működik a visszajelző (2005/7. évj).

Ismerős 2005/10 évjáratú Enjoy-ában viszont nem működik.

Össze-vissza kavarhatták ezeket a műszerfalakat.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A műszeregység is hozzá van tanítva az autóhoz, tehát, ha veszel egyet, akkor az letanított legyen, plusz Tech2-vel a kód indexét is változtatni kell (opcomban tudtommal ez nincs benne). Egyébként a G Astrában sem volt visszajelző, szerintem meg lehet lenni nélküle.

Üdv: Laci

Ahogy mondod, tökéletesen elvagyok nélküle, csak egy elvi kérdés volt... ;)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Két éve van meg a 2006-os 1.6-os Astra-H NJOY Caravan-om.

Imádom. A tempomat utólag lett belerakva, nekem a visszajelzés első pillanattól működik,

Viszont lenne egy technikai kérdésem. Az ESP nem kikapcsolható, viszont most jön a tél, csúszós emelkedőn néha nem árt, ha nincs kipörgésgátló.

Az ESP manuális kikapcsolására nincs valami ötlet? Letiltani nem akarom, csak szituációban szeretném mellőzni.

Még arra is gondoltam, hogy a kipörgésgátló kikapcsol, ha be van nyomva a fék. Lehet-e a menetstabilizátornak adni olyan jelet, mintha a fék működne?

Ebben az esetben, ha hinni lehet a leírásoknak, a kipörgésgátló nem üzemelne.

Sajnos az egész topicot nem tudom végigolvasni, bocs, ha már ez volt téma.

Köszi előre is:

Zsolt

Link to comment
Megosztás:

Kedves Opel tulajok! Fogadjatok sok szeretettel, új vagyok még itt!

Van egy ajánlatom...Nem kérek "ingyen" tanácsadást, segítséget, hanem megosztok egy újságcikket az autóteknikából egy korábbi "rejtélyes" turbóhibám (P0234) megoldását. Cserébe megköszönném, ha valaki segítene nekem is.

Az autóm: Corsa 1.3 cdti 75Le (Z13 DTJ) 2007-es.

A hibakódom: P0180 üzemanyag hőmérséklet érzékelő áramkör, magas bemeneti feszültség.

Az Opel Gombosnál és Schillernél is kimérettem a hibát, a vezetékek rendben vannak. De sem ők, sem más márkakereskedés nem találkozott ezzel a hibával (párat felhívtam, ezt a jeladót nem is tartják raktáron, 3 nap az érkezése). Mindenki csak vakarja a fejét. Ebből a jeladóból nem létezik utángyártott, csak gyári.

Az ára 42.000 Ft, mondjuk az opel csergőnél már bealkudtam 30.000 Ft-ra. A márkaszervizesek is azt tanácsolták, hogy keressek bontottat, mert vérlázítóan drága. Felhívtam pénteken 27db bontót, ritka cucc, még várok pár visszajelzést, de valszeg 5-10.000 Ft-ért akad.

Kerestem ezt a hibát külföldi (angol, olasz) fórumokon, és nagyjából az a helyzet, hogy ez a jeladó a ludas.

Felvettem a kontaktot Fiat kereskedéssel, náluk ez a jeladó 13.000 Ft, de szerintem nem kompatibilis, hiába szinte ugyan az a motor(Grande Punto).

Igazából, ha kell megveszem a gyári jeladót, ha kell, de érdekelne, hogy volt e valakinek már ilyen hibája. Én azt vettem észre, hogy amikor a külső hőmérséklet 20 fok alatt van, akkor indítás után, meg néha később is, egyszer-egyszer felvillan a villáskulcsos kontroll lámpa, de ennyi. Az autó működésén semmilyen hibát nem tapasztalok menet közben. Nyáron pl egyszer sem jött elő ez a hiba, igaz előtte már átnézettem a vezetékeket, kontaktspray stb, majd szeptemberben megint elkezdett néha felvillanni. Ez a hibakód angol fórumok szerint 1.7-es cdti Astrákon, dízel Fiatokon is "gyakori".

Az autót hirdetem és vannak komolynak tűnő jelentkezők, de ezt hibát szeretném megszüntetni és úgy átadni.

Ez a jeladó a gázolajszűrő ház aljában van. Most kértem, hogy a víztelenítsék a szűrőt, hátha az is közrejátszik. Ez a hibakód már a tavaly októberi gázolajszűrő cserém előtt is megvolt.(mondjuk ebben nem vagyok 100 százalékig biztos).

A kérdésem talán azért izgalmas, mert a vezetékek másik végén a vezérlőmodul van, de arra, hogy az legyen a hibás nagyon kevés az esély az opelesek szerint.

Szóval P0180: gázolaj hőmérséklet érzékelő magas bemeneti feszültség.

Nagyon megköszönném a segítséget, akár telefonon is. (visszahívlak).

És végül az újságcikkem a turbóhibáról: http://honlap.hu/pages/novothauto/contents/static/16/doc/201112cikkem.pdf

Üdv.: Péter

Link to comment
Megosztás:

most igen, de úgy emlékszem régebben a hármas végű is volt.

P0180=Tüzelőanyaghőmérséklet-jeladó A funkció-rendellenesség

P0183=Tüzelőanyaghőmérséklet-jeladó A jel nagy

nem értesz :)

P0180 as hibakódhoz három szöveg környezet tartozik...

mind a 3 p0180 csak a szöveg más utána,ez csak géppel derül ki!!

ezért kérdeztem hogy a magas feszültséges volt e utána...

vagy az alacsony

vagy az érvénytelen jel

ez a 3 variáció van hozzá

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most vettem három hete egy 2008-as Astra H-t (Z16XER), azaz 1.6-os benzinest 115 lóerőset. Az lenne a kérdésem, hogy az üzemanyagszint ellenőrzőlámpa villogásakor még hány liter van az 52 literes tankban?

Dízelnél 4-5 liter. Gondolom benzinesnél sincs másképp.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most vettem három hete egy 2008-as Astra H-t (Z16XER), azaz 1.6-os benzinest 115 lóerőset. Az lenne a kérdésem, hogy az üzemanyagszint ellenőrzőlámpa villogásakor még hány liter van az 52 literes tankban?

Szia.van olyan hogy 50 megtehető km-nél meg van olyan hogy 30 megtehető km-nél lámpa villog illetve világít.egyiknél villog másiknál világít folyamatosan.amelyik hamarabb előjön ott 50 km a megtehető.persze pillanatnyilag.de nem tudom melyik van hamarabb.(fél alá nem szeretem engedni:) )

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Itt érdemes keresgélni:

http://gpsundergroun...-10-cd-set.html

Ingyenes regisztráció után lehet letölteni.

Nekem működik, legalábbis a 2010/11-es térképek (Kelet-Európa Magyarországgal, Közép-Európa, stb.)

Fontos, hogy a letöltött cuccokat lemezkép-fájlként írd fel az üres CD-re, mert csak így fogja elfogadni a navi olvasó.

Lehetőleg minőségi CD-t használj, lassú sebességgel írd meg, és óvd a karcolásoktól.

Sok sikert!

Köszönöm a választ és a linket... átnézem és kipróbálom

THX

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra H Caravan 2007, (Z17DTH) kocsim van.

Amit észrevettem, hogy ha hirtelen veszel le a lábam a gázról, akkor mintha fékeznék, úgy elveszi a gázt, de

ha szép, lassan engedem el a gázt, akkor szép lassan lassul.

Ez az elektromos gázpedálnak köszönhető?

Például azt is nehezen tudom elérni, hogy 1500-on tartsam a fordulatot álló helyzetben.

Javítható a probléma, vagy jól gondolom egyáltalán, hogy a gázpedállal van a baj?

Köszönöm a válaszokat! :icon13:

Egy gázpedál állás érzékelő 70000 ft. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.