Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Ha jó az akksid, akkor feltöltve 10 km-t ki fog bírni, ne használj semmi elektromosat. Előtte már jelezni fog az ESP, ABS, onnan tudod, hogy nem sok van hátra.

Hogy az 1.7-ből mennyire macerás kiszedni a generátort, nem tudom. Valószínű, hogy a diódasor döglött be. Az meg ki-be- szétszereléssel együtt kb. 3 óra, meg kb. 20 ezer Ft.

Köszi, szerintem is bírnia kell, ha ez a 25-30-at is bírta. Sőt ment az ablak és tükörfűtés is egy darabig, mire tudatosult bennem, hogy azt nem ártana lekapcsolni... csak az volt kicsit stresszelő, ahogy láttam, hogy tizedenként fogy a feszültségem az akksiból.

Januárban vettem az akksit 77Ah-s Bosch Silver S5.

Időben meg árban sem vészes, ha csak ez a gond.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, szerintem is bírnia kell, ha ez a 25-30-at is bírta. Sőt ment az ablak és tükörfűtés is egy darabig, mire tudatosult bennem, hogy azt nem ártana lekapcsolni... csak az volt kicsit stresszelő, ahogy láttam, hogy tizedenként fogy a feszültségem az akksiból.

Januárban vettem az akksit 77Ah-s Bosch Silver S5.

Időben meg árban sem vészes, ha csak ez a gond.

Azért reggel az indítással is számolj, az bőven le tud venni belőle...

Link to comment
Megosztás:

Köszi, szerintem is bírnia kell, ha ez a 25-30-at is bírta. Sőt ment az ablak és tükörfűtés is egy darabig, mire tudatosult bennem, hogy azt nem ártana lekapcsolni... csak az volt kicsit stresszelő, ahogy láttam, hogy tizedenként fogy a feszültségem az akksiból.

Januárban vettem az akksit 77Ah-s Bosch Silver S5.

Időben meg árban sem vészes, ha csak ez a gond.

Én a nyáron jártam így. Nyaralás előtt pár nappal. Pár óra alatt meg volt, 13e-be fájt.

Egyenesen menj a szervizbe mert a kormány is elektromos :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Reggel elvittem a szervizbe a kocsit. Nem volt semmi gond út közben. 11 km alatt 12,2V-ra csökkent a feszültségem, úgy hogy lekapcsoltam minden fogyasztót, még az utastér ventilátort is. Eddig nem is tudtam, hogy az index és féklámpák is ennyire szívják az akksit. :) Mindig akkor csökkent egy-egy tizedet a feszültség, mikor indexeltem, vagy fékeztem.

Lekapják a generátort és megnézik mi a gond vele. Elsőre ők is diódahidat emlegettek. Viszont csak holnapra tudták elvállalni. Addig ott marad az autó.

Van a családban egy 1978-as első tulajos (ezidáig mindössze 67.000km-t futott) Lada, úgyhogy hozzá vagyok szokva a szervó nélküli kormányzáshoz, rásegítés nélküli fékezéshez. :D A 17-es kerekek mondjuk biztos megizzasztottak volna, de szerencsére nem volt rá szükség.

Ha meg már úgyis ott az autó a szervizben, egyúttal kértem, hogy vágják rendbe a lendkereket is. Előbb-utóbb úgyis sorra került volna.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nekem a kulcsmásoló kiolvasta simán a carpasst, amiért az opelnél 5 vagy 8 ezret számoltak volna, mert a központból kell lekérdezni. Egy kis aprópénz valakinek. De aki ért hozzá az ki tudja valahogy olvasni. Nem tudom milyen program volt, de egy régi laptopon futott, avval tanította fel az új kulcsot is.

A rádióhoz kell a kód, de azt nem tudom, op-com elég, vagy kell a tech 2.

Szia!

Érdeklödnék hogy hol laksz és mennyiért csináltak kulcsot?! Hol van ez a kulcsmásolo? :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Érdeklödnék hogy hol laksz és mennyiért csináltak kulcsot?! Hol van ez a kulcsmásolo? :D

Szia!

Zalaegerszegen, a Dísz téren van a kulcsmásoló, és kereken 20 volt 2,5 éve. Mindennel együtt. Ugyan olyan valeo mint az eredeti, opel logóval, meg minden. A hiányzó kulcsot letiltotta a rendszerből, kiolvasta valahogyan a carpasst is. A szervizben a duplája lett volna 2 ezres híján.

Link to comment
Megosztás:

Itt vásároltam a készüléket, se a szalonba, se a autóhekker srác sem tudta megcsinálni. Pedig már a második készülék amit kipróbáltam. Vagy tőled vettem ezt a készüléket?

Tolem biztos nem :) Ez az ember is Csaba, de o valahol a nyugati vegeken van, en pedig Pesten, hogy mas kulonbseget ne emlitsek...

Az igy arult radiok tortenetet viszont nagyjabol tudom: anno az Opel garanciaban cserelte a mikrokapcsolo hiba miatt onallo eletet elo radiokat, aztan valaki(k) megvette(k) a raktaron ezrevel allo hibas peldanyokat.

Ezek elvileg ki voltak nullazva, hiszen a szerviz szedte ki oket, kicsereltek bennuk a mikrokapcsolot, aztan kidobtak oket az Ebayre. Onnan vettem anno tobbet is, azokkal nem volt semmi gond, ezert mertem berakni ezt a linket, mert az osforras szerintem azonos.

Viszont lehet, hogy ez mar annyira a maradek, hogy mar csak problemasak vannak... Igy viszont nem korrekt az elado, el kell kapni a frakkjat.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Ez mi? Nem tudok németül.

De ha a "Follow me home" funkciót látja el, akkor még elképzelhető, hogy egy programozással összejöhet.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Magyar nevén "hazakísérő fény modul". Programozással, hogy? REC modul nincs a kocsiban.

Akkor egyről beszélünk.

Nekem sincs REC modulom, de működik ez a funkció.

Azt majd tőlem okosabbak megmondják, hogy hol kell programozni.

Én már így vettem a kocsit, hogy "tudja" ezt.

Ja és a programozás, biztos olcsóbb lesz, mint a készülék.

Link to comment
Megosztás:

Akkor egyről beszélünk.

Nekem sincs REC modulom, de működik ez a funkció.

Azt majd tőlem okosabbak megmondják, hogy hol kell programozni.

Én már így vettem a kocsit, hogy "tudja" ezt.

Ja és a programozás, biztos olcsóbb lesz, mint a készülék.

Áhhhá, és pontosan, hogy működik neked? Bezárod a kocsit kulccsal és utána világít még a lámpa?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szedte már szét valaki az utastéri világítást? Nekem valahogy nem megy, feszegettem egy kicsit, de inkább hagytam, elsőnek ide írok mielőtt törnék, hátha tudtok tanácsot adni.

Elől az olvasólámpák között ( amikor az ajtót nyitjuk, csak az világít, legalábbis nálam ) nekem 43mm-es szofita van, viszont szeretném nagy fényerejű ledre cserélni, viszont abból csak 39mm-est találtam. Meg lehet valahogy oldani, hogy ez bent maradjon kiesés nélkül?

Még annyit, hogy az olvasólámpákba sikerült találni LED-es izzókat, amik nem is kéken, hanem inkább lilásan égnek, elég nagy a fényerejük, szóval lehetséges-e, hogy ezek is felkapcsolódjanak az ajtó nyitásakor?

Link to comment
Megosztás:

Áhhhá, és pontosan, hogy működik neked? Bezárod a kocsit kulccsal és utána világít még a lámpa?

Idézet a topik legelső hozzászólásából, uhuhu kollégától:

"Útmegvilágítás, "Follow Me Home" művelet (a fénykürt karját kihúzott kulccsal, kikapcsolt világítással és a vezető felőli ajtó kinyitása mellett működtetve az UEC kb. 30 percre bekapcsolja a tompított fényt, a hátrameneti lámpát és a hátsó lámpákat)"

Nekem is így működik. Na most a tolatólámpáimban nem vagyok biztos, de a tompított világít.

Bekapcsolom, bezárom és megyek a dolgomra.

Link to comment
Megosztás:

Idézet a topik legelső hozzászólásából, uhuhu kollégától:

"Útmegvilágítás, "Follow Me Home" művelet (a fénykürt karját kihúzott kulccsal, kikapcsolt világítással és a vezető felőli ajtó kinyitása mellett működtetve az UEC kb. 30 percre bekapcsolja a tompított fényt, a hátrameneti lámpát és a hátsó lámpákat)"

Nekem is így működik. Na most a tolatólámpáimban nem vagyok biztos, de a tompított világít.

Bekapcsolom, bezárom és megyek a dolgomra.

Ok köszi megnézem majd hogy működik e nálam, de az nem csak 30 másodperc akar lenni?

Link to comment
Megosztás:

Ok köszi megnézem majd hogy működik e nálam, de az nem csak 30 másodperc akar lenni?

Nem, az 30 perc. Nekem is fél óráig világít. A nyolcadikon lakom. Míg oda batyuval gyalog felérek, kell

a fél óra, világítson csak! :D

Viccet félretéve, az 30 másodperc, de talán még ez az idő is programozható, de nem 100%.

Link to comment
Megosztás:

Nem, az 30 perc. Nekem is fél óráig világít. A nyolcadikon lakom. Míg oda batyuval gyalog felérek, kell

a fél óra, világítson csak! :D

Viccet félretéve, az 30 másodperc, de talán még ez az idő is programozható, de nem 100%.

30 másodperc azért csak barátságosabban hangzik :)

Esetleg ha nem működik akkor op-com segítségével lehet tanítani? Valaki esetleg tudja?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szedte már szét valaki az utastéri világítást? Nekem valahogy nem megy, feszegettem egy kicsit, de inkább hagytam, elsőnek ide írok mielőtt törnék, hátha tudtok tanácsot adni.

Elől az olvasólámpák között ( amikor az ajtót nyitjuk, csak az világít, legalábbis nálam ) nekem 43mm-es szofita van, viszont szeretném nagy fényerejű ledre cserélni, viszont abból csak 39mm-est találtam. Meg lehet valahogy oldani, hogy ez bent maradjon kiesés nélkül?

Még annyit, hogy az olvasólámpákba sikerült találni LED-es izzókat, amik nem is kéken, hanem inkább lilásan égnek, elég nagy a fényerejük, szóval lehetséges-e, hogy ezek is felkapcsolódjanak az ajtó nyitásakor?

Nem fog kiesni a 39-es.

Nem fognak ajtónyitásra kiválgítani az első olvasólámpák.

Link to comment
Megosztás:

Idézet a topik legelső hozzászólásából, uhuhu kollégától:

"Útmegvilágítás, "Follow Me Home" művelet (a fénykürt karját kihúzott kulccsal, kikapcsolt világítással és a vezető felőli ajtó kinyitása mellett működtetve az UEC kb. 30 percre bekapcsolja a tompított fényt, a hátrameneti lámpát és a hátsó lámpákat)"

Nekem is így működik. Na most a tolatólámpáimban nem vagyok biztos, de a tompított világít.

Bekapcsolom, bezárom és megyek a dolgomra.

30 másodperc akarta az lenni természetesen.

Nálam világít a tolatólámpa is.

Úgy rémlik, hogy talán Op-comban is láttam ilyen opciót a programozására. (Most nem tudom megnézni, mert a héten nincs nálam a kocsi.)

Link to comment
Megosztás:

30 másodperc akarta az lenni természetesen.

Nálam világít a tolatólámpa is.

Úgy rémlik, hogy talán Op-comban is láttam ilyen opciót a programozására. (Most nem tudom megnézni, mert a héten nincs nálam a kocsi.)

Nálam is világít minden lámpa rendesen, nekem gyárilag benne volt a REC miatt gondolom...

Szerintem lehet állítani az idejét, de ez nem biztos!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.