Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Lehet fura lesz a kérdésem. Gid kijelző van a kocsiba. Ha van egy másik kijelzőm amire tudok "AV"-t kötni, arra rá tudom esetleg úgy csatlakoztatni a gyári kijelzőt, hogy a másik kijelzőn jelenik meg a kép?

Gondolom, nem a gyari kijelzot akarod csatlakoztatni, hanem a gyari kijelzore meno kabelt egy AV bemenetu masik kijelzore. De ez nem fog menni, mert a kijelzo maga a allitja elo a kepet, csak adatokat kap hozza.

Link to comment
Megosztás:

Minek azt lehuzni? :) Bontoban kerj egy fekolaj tartalyt, valoszinuleg rajta lesz a csatlakozo, levagott kabellel, ott gyakorolhatod a lehuzast :)

Csak azért mert ahhoz hogy megmozgassam, befújjam kontaktsprével az érintkezőket, nem szeretnék 1-2, akárhány ezer forintot beruházni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Aki használ Nokia CK-200 kihangosítót és android-os mobilt, azoktól kérdezném, hogy

jól használható android-os mobillal is ez a fajta kihang.?

Gondolok itt a névjegyzék letöltésére például. Manuálisan kell, vagy automatikusan is szinkronizál és letölti a kihang.-ra a kontaktokat?

Ha a telefonon felveszek egy új névjegyet letölti-e párosításkor?

Aki használ ilyet, írjon már pár sort erről a kütyüről!

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Nekem egy CK-100 -asom van, ami nem nagyon hasonlít a CK-200-hoz(sajnos az én telefonomhoz, nem a legmegfelelőbb), viszont én is nézegettem még anno, ezt a kihangosítót, és azt vettem észre, hogy Android verziók közt, illetve telefon típusilag is volt nála különbség, hogy le tudja-e tölteni. Ajánlom, hogy keress rá google-n a telefonod típusával, a rajta lévő android verziószámával, hogy kompatibilis-e. http://bit.ly/1ne6SIa

Remélem tudtam segíteni,

zsambek`

Sziasztok

Aki használ Nokia CK-200 kihangosítót és android-os mobilt, azoktól kérdezném, hogy

jól használható android-os mobillal is ez a fajta kihang.?

Gondolok itt a névjegyzék letöltésére például. Manuálisan kell, vagy automatikusan is szinkronizál és letölti a kihang.-ra a kontaktokat?

Ha a telefonon felveszek egy új névjegyet letölti-e párosításkor?

Aki használ ilyet, írjon már pár sort erről a kütyüről!

Köszönöm!

Módosítva : zsambek
Link to comment
Megosztás:

Szia,

Igen ki lehet cserélni bármelyikre. Bontott, ha jól tudom ilyen 35.000Ft körül van, viszont fontos, hogyha bontottat vásárolsz, akkor az le legyen nullázva, szét legyen házasítva. Utána pedig TECH-2 vel, és CarPass kóddal meg lehet csinálni.

Javítsatok ki, ha tévedek.

Sok sikert,

zsambek`

sziasztok

opel astra H ban ilyen kijelző van :

http://img.jofogas.hu/images/Opel_Astra_H_Tid_kijelzo_750020..

Ki lehet cserélni ilyenre?
http://img149.imageshack.us/img149/9830/31032010001.jpg

CSere után ugyan ugy működik minden funció amit az uj kijelző tud...?
Vagy mást is kell cserélni?

Mennyibe kerülne a GID vagy CID kijelző ?

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Igen ki lehet cserélni bármelyikre. Bontott, ha jól tudom ilyen 35.000Ft körül van, viszont fontos, hogyha bontottat vásárolsz, akkor az le legyen nullázva, szét legyen házasítva. Utána pedig TECH-2 vel, és CarPass kóddal meg lehet csinálni.

Javítsatok ki, ha tévedek.

Sok sikert,

zsambek`

Én is így tudom. Pont ezt írtam a másik fórumon is a kérdezőnek. Egyébként én irányítottam ide, hogy itt érdeklődjön további részletekről. :)

Bontott CID-et egyszer már láttam apróhirdetési oldalon, bőven hat számjegyű összeget kértek érte. Újonnan meg szerintem horror ára lehet...

Link to comment
Megosztás:

Én is így tudom. Pont ezt írtam a másik fórumon is a kérdezőnek. Egyébként én irányítottam ide, hogy itt érdeklődjön további részletekről. :)

Bontott CID-et egyszer már láttam apróhirdetési oldalon, bőven hat számjegyű összeget kértek érte. Újonnan meg szerintem horror ára lehet...

Köszi az átírányítást, jó kis opel fórum :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

A ha tempomattal haladok és jön egy emelkedő, akkor ad egy kis gázt a kocsi, de amikor már lefelé megyek, akkor

csak motorfékkel lassul vissza, vagy a féket is használja?

Üdv!

O

Szia!

Csak elveszi a gázt és motorfékkel gurul.

Nekem olyat is csinál, ha a beállítottnál gyorsabban megyek úgy, hogy nyomom a gázpedált, egy idő után magától kikapcsol a tempomat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Wggyik pillanatról a másikra megszünt működni a gyári tolatóradarom. Ha berakom hátramenetbe kijelzi, mintha működne de nem jelez semmit. találkozott már valaki ilyennel?

Hali, sajnos az enyém is kb 1 hete csinálja. De nekem ad egy "ding" hangot amikor beteszem hátramenetbe és semmi.

Megmozgattam a lökhárítóban lévő érzékelőket(drótokat) akkor működött 2 napig aztán megint "ding".

Ha jól tudom ennek is van hibakódja.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Igen azt a hangot nekem is adja, hibakodot nem ír ki. De mégse jelez semmit.A drótokat megnézem hátha segít.

Hali, sajnos az enyém is kb 1 hete csinálja. De nekem ad egy "ding" hangot amikor beteszem hátramenetbe és semmi.

Megmozgattam a lökhárítóban lévő érzékelőket(drótokat) akkor működött 2 napig aztán megint "ding".

Ha jól tudom ennek is van hibakódja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az egyik hátsó ajtóm nem érzékeli, hogy kinyitottam. Nem világít a lámpa belül. Okozhat ez más gondot ?

A szokásos kábelköteg megtörésre tippelek. Amíg csak ennek van eltörve a vezetéke, mást nem érint a dolog.

Nekem tavaly a bal hátsó hangszóróm ment el, de meg lett forrasztva, azóta jó. Le is kopogom gyorsan...

Az a legkellemetlenebb talán, ha a központi zár megy el az egyik ajtóban.

Habi, nekem még a tolatóradarral hála istennek nem volt gondom. Aztért írom ezt így, mert pont a múlt héten az egyik parkolóban ha nincs a radar, nekitolattam volna egy ilyen lelakatolható parkolóhely foglaltság jelző vasnak. Fel volt hajtva én meg nem vettem észre mert fáradt voltam és tök sötét volt. Szerencsére a radar sípolt rendesen. A tükörben persze nem láttam semmit, így kiszálltam megnézni mi van. Most nagyon jó szolgálatot tett a radar.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az egyik hátsó ajtóm nem érzékeli, hogy kinyitottam. Nem világít a lámpa belül. Okozhat ez más gondot ?

Valószínűleg a szokásos hátsó ajtó kábelszakadás. Más gond annyi lehet, hogy éppen a zár sem fog működni azon az ajtón, mivel ezek a vezetékek együtt futnak, így lehet, hogy sérült, vagy sérülni fog az is.

Amíg nincs kijavítva, addig ellenőrizd a zárat is minden alkalommal.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írom a kérdésem, de azért megpróbálom! Adott az aláírásban szereplő astra h, beépített bluetooth-al és a kérdésem a következő lenne:

A bejövő hívást, miért úgy jeleníti meg a kijelző, hogy unknown + szám, amikor a telefonom névjegyzékében szerepelnek az illetők? Hogy lehetne ezt kiküszöbölni? A választ előre is köszönöm!

Üdv.:
FishboneHUN

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nem szinkronizal az uhp4 és a telefonod. Ennek több oka is lehet kompatibilitási vagy beállítási gondok. Érdemes megturni a telefon Bluetooth beállításait.

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írom a kérdésem, de azért megpróbálom! Adott az aláírásban szereplő astra h, beépített bluetooth-al és a kérdésem a következő lenne:

A bejövő hívást, miért úgy jeleníti meg a kijelző, hogy unknown + szám, amikor a telefonom névjegyzékében szerepelnek az illetők? Hogy lehetne ezt kiküszöbölni? A választ előre is köszönöm!

Üdv.:

FishboneHUN

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.