Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Visszatértem vidékről.

Szóval az enyém egy 1.7-es 100 lovas CDTI, ötajtós lesz. Enjoy felszereltség+enjoy plus csomag, valamint pár apró extra. A klubtagok szerintem már elég sokan látták is, ez volt FBalázsnál, amíg nem jött a szarvas, meg az árok.

Jelenleg a szervizben pihen, vár arra, hogy rendbetegyék, de ott is sok a meló mostanában, úgyhogy csúszik a dolog. Január első-második hetére mondták, remélem addigra meg is lesz.

Legalább tudod, hogy Balázs kipróbálta, és OKÉS a verda! :blink: :) :)

Sziasztok!

Nekem is van egy 1.6-os Enjoy 2005 október óta. Leírnám nektek, hogy miket cseréltek eddig gariba:

- bal hátsó lengéscsillapító

- csomagtartó zár

- jobb oldali elektromos tükör motor

- gyújtáskapcsoló

- műszercsoport

- mp3 rádió

11000km van benne, fogyasztását tekintve meg sem tudom közelíteni a megadottakat, nem megy le 7l alá hosszú távon sem.

Most már van benne BC is, még nem régóta, most is 7,5l-t mutat.

Elég hosszú ez a lista, egy új autóhoz mérve.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem is van egy 1.6-os Enjoy 2005 október óta. Leírnám nektek, hogy miket cseréltek eddig gariba:

- bal hátsó lengéscsillapító

- csomagtartó zár

- jobb oldali elektromos tükör motor

- gyújtáskapcsoló

- műszercsoport

- mp3 rádió

11000km van benne, fogyasztását tekintve meg sem tudom közelíteni a megadottakat, nem megy le 7l alá hosszú távon sem.

Most már van benne BC is, még nem régóta, most is 7,5l-t mutat.

Szia aptic!

Akkor Téged is "nagyon szeretnek" az Opelnél... :-)

Link to comment
Megosztás:

naah végre valaaaamiii

tudtam, hogy ki lehet hozni mégiscsak használhatót a h astra nem túl szép formájából

(oks a visszapillantó elég muhahhah de semmi sem lehet tökéletes)

A viszapillantót nem is vettem észre!! :) :) ...télleg nem sámli!

Amúgy meg mi bajod a H Astrával mikor az egy szép ótó??? :blink: ...na jó a kombi (sajna) télleg nem valami szépség... de a GTC..... meg az 5 ajtós sem rossz..... szerintem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kicsit...:-) Akkora mint egy centrifuga... :blink:

Anti!

Van a szomszédak egy régi Hajdu centrifugája!! Megbizniszeljem neked?? :) :lol:

Ez a tuningolt jószág ugye valami péintsoppos őrület!?? Mert ekkora szoknyákkal nem hiszem, hogy közúron közlekedni lehet.... :)

De azért széééép, csak az a tükör....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.