Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Nagyon koszonom Mindotoknek - az eddigit, az ezutanit is.

Lacse lehet, hogy kikerul. Ha a H hozza azt a hatso labteret, amit egyszer (az elso ulesrol) lattam a Lacsebe, akkor boven megeri a nehany szaze. tobbletet.

(Persze ehhez meg el kell adni a G-t... es nem tolonganak a nepek.)

Kerdesek meg:

- A H-ban ez a tologahato hatso ules milyen felszereltseghez jart?

- A H vezetoules kornyeki pakolhatatlansaga (kis rekeszek, stb) nem orvosolhato valahogy? (Mondjuk egy ismeros ezen az alapon vett 307est, na mara banja!)

- Vezetoules kenyelme milyen?

Focusrol nem irtok...

koszonom az infokat es szep Karacsonyt!

édesapámnak 5 ajtós G 1.4-e van, nekem szintén 5 ajtós H 1.7CDTI-m. kívülről: a G-se rossz, elmegy, a H sztem mutatósabb. belülről: ég és föld, a G teszkó gazdaságos ablakemelő kapcsolói és hasonló megoldásai számomra elég kiábrándítóak. amikor ezt a műszerfalat berakták az F-be 91-ben, akkor modern, dizájnos volt. 99-ben amikor megjelent a G akkor már kicsit ósdi. további 10 évvel később, mostanra sztem vicc hogy nem voltak képesek egy kicsit ráncfelvarrni belülről félidőtájt. teljesen más a minőségérzete a H-nak... viszont a hátsó lábtér a G-ben elég tűrhető, a H-ban nagyon kevés. majdnem olyan rossz, mint a 2000 előtti octavia-ban (bordás lámpás). csomagtartó ügyben is a G nyer, ha 5 ajtósról van szó... motor szempontjából az 1.4 elég kevés. ha huzatod, állandóan 3e felett pörgeted akkor húz, de eszik is rendesen, ha meg nagy melegben bekapcsolod a légkondit akkor eléggé lefogja. magas páratartalom mellett (tengerpart melegben - ahol a legjobban hiányzik) kész életveszély légkondizni annyira meg se mozdul vele. a 10 lóval gyengébb H-m sokkal könnyebben megbírkózik a klímával... röviden ennyi jutott eszembe, remélem segítettem

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Sziasztok!

Amit vezetek az is xer-es ha jol emlekszem.:rolleyes:

De azt kerdeznem, hogy ismertek e olyan valakit aki tudja a H-s astra memoriat torolni?

Nem csak az aktualis hiba kijelzest hanem az ugymond tukor memoriat is vagy mit.

Koszike.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Amit vezetek az is xer-es ha jol emlekszem.:rolleyes:

De azt kerdeznem, hogy ismertek e olyan valakit aki tudja a H-s astra memoriat torolni?

Nem csak az aktualis hiba kijelzest hanem az ugymond tukor memoriat is vagy mit.

Koszike.

Más ötletem nincs csak a szerviz, ha úgy van kérd meg okosba a munkafelvevőt a segítésére ha érted mire gondolok <_<

Link to comment
Megosztás:

nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de nekem elég sok helyen lejött a festék kavicsok meg egyéb dolgok miatt.

Ti milyen javítót használtok ilyen helyeken?

üdv. ZoPa

Nekem is van már egy néhány....na meg a szélvédőm is kapott egy kavicsot. :rolleyes:

Nyomtalanul csak gittel lehet kidolgozni de minden kavicsfelverődés miatt nem lehet újrafesteni a lököst ugyebár, anno az F Astrámhoz volt gyári festék "körömlakk" kiszerelésben és a nem szembetűnőbb részeken egész jól lehetett javítgatni a fényezést. Színkód szerint kevertesd ki a festéket és egy kis ecsettel szépen ki lehet javítani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Amit vezetek az is xer-es ha jol emlekszem.:rolleyes:

De azt kerdeznem, hogy ismertek e olyan valakit aki tudja a H-s astra memoriat torolni?

Nem csak az aktualis hiba kijelzest hanem az ugymond tukor memoriat is vagy mit.

Koszike.

tükör memóriát? az mi?

Link to comment
Megosztás:

enyém csak z16xer-es

(kicsit kiugortt a fejemből, hogy az 1.8ban is van xer...

azért megkérdem mennyit mentél a vassal?

180 fölött mentem picivel óra szerint...nem hajtom igazán, nem is szeretném még kb 2 évig...

Amúgy számítások alapján a váltóáttétek a 226-ot tennék lehetővé végsebességben

A kavicsfelverődések nekem is szereztek 1-2 kellemetlen pillanatot...vettem javítostiftet Opeléknél (max 1800 pénz - Cassablanca weiss - fehér, és kész), és én azzal kezeltem le a problémás területeket...mindezt Blitz elött 2 nappal... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

180 fölött mentem picivel óra szerint...nem hajtom igazán, nem is szeretném még kb 2 évig...

Amúgy számítások alapján a váltóáttétek a 226-ot tennék lehetővé végsebességben

A kavicsfelverődések nekem is szereztek 1-2 kellemetlen pillanatot...vettem javítostiftet Opeléknél (max 1800 pénz - Cassablanca weiss - fehér, és kész), és én azzal kezeltem le a problémás területeket...mindezt Blitz elött 2 nappal... <_<

köszönöm a tippet, megyek majd opelba és veszek javítót :-)

hát akkor tényleg nem taposod a verdának, nekem dombon lefele sikerült 205.öt óra szerint kivasalnom belőle :rolleyes:

hány km van a szekeredben?

Link to comment
Megosztás:

köszönöm a tippet, megyek majd opelba és veszek javítót :-)

hát akkor tényleg nem taposod a verdának, nekem dombon lefele sikerült 205.öt óra szerint kivasalnom belőle :rolleyes:

hány km van a szekeredben?

Lassan belecsúszok a 17e-be. Annó 1.6 Se-re otthonilag átalakított Astra F-emmel 180-at mentem (igaz rövid váltóval), tehát ennek azért még bőven kell mennie (csak 5000 köröl forgott 180 felett picivel)...Igazából autópálya közelében sem járok sokat...De a 7,1-es átlagfogyasztás azért vegyesben megvan...(volt hosszútáv is, az 6,4 lett 110-es tempóval)

Link to comment
Megosztás:

Lassan belecsúszok a 17e-be. Annó 1.6 Se-re otthonilag átalakított Astra F-emmel 180-at mentem (igaz rövid váltóval), tehát ennek azért még bőven kell mennie (csak 5000 köröl forgott 180 felett picivel)...Igazából autópálya közelében sem járok sokat...De a 7,1-es átlagfogyasztás azért vegyesben megvan...(volt hosszútáv is, az 6,4 lett 110-es tempóval)

a vegyes fogyasztásom nekem is 7.0-7.2 körül van (majd megint kiszámolom pontosan egyszer mondjuk 30ezer km körül)

pályán 100km/h nál csak 6,0ot eszik :rolleyes: <_< szóval annyit még érdemes lehet lassítanod ha spórolásra játszol. (amúgy ha már pályára szabadulsz kicsit nyomd meg neki!! nagyon fogja szeretni a motor! Kormold ki)

Link to comment
Megosztás:

a vegyes fogyasztásom nekem is 7.0-7.2 körül van (majd megint kiszámolom pontosan egyszer mondjuk 30ezer km körül)

pályán 100km/h nál csak 6,0ot eszik <_< :D szóval annyit még érdemes lehet lassítanod ha spórolásra játszol. (amúgy ha már pályára szabadulsz kicsit nyomd meg neki!! nagyon fogja szeretni a motor! Kormold ki)

7.88 átlag jött ki városi fogyinak. Ezt kicsit sokallom...vajon azért ennyi mert bejáratós? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

7.88 átlag jött ki városi fogyinak. Ezt kicsit sokallom...vajon azért ennyi mert bejáratós? :rolleyes:

hány km van benne?

mennyire nyomod neki?

a város neked mit jelent? mekkora a forgalom mennyi a lámpa? milyen hosszúak a távok amiket mész? mekkora milyen kerék van a kocsin? mennyi cuccot szállítasz vele? klimázol?

nincs több kérdésem <_< ha ezekről tudok valamit akkor merek véleményt nyilvánítani

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.