Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

...megvan az olasz forgalmi fénymásolata...

Luigi Salerno volt az előző gizda. Itt van ni:

olasz_papir_coupe_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Érdekes hogy náluk beleírják a forgalmiba az autó külső méreteit, a fogyasztást, a gumiméretet és váltóméreteit, sőt még azt is hogy 186/65 R15 téli gumival csak 180km/h-val szabad menni.

Link to comment
Megosztás:

Meglepő módon éppen Kecskemétről hoztam el, és egy kereskedésben állt, az előző tulaja pedig egy 50 éves olasz pali volt, valami Luigi akárki (megvan az olasz forgalmi fénymásolata).

Szólhattál volna Gabi,hogy jösz,ment volna a kecskeméti csapat ünnepelni! :D Tudod,jó hp-val! :D

Link to comment
Megosztás:

Szólhattál volna Gabi,hogy jösz,ment volna a kecskeméti csapat ünnepelni! :D Tudod,jó hp-val! :D

Nem sok időt töltöttem Kecskeméten, úgyhogy kevés idő jutott volna az ünneplésre, de a tavalyi Blitz Weekend tapasztalataiból okulva hp-t eztán még akkor se ha épp nem vezetek... :D

Link to comment
Megosztás:

HP mint Halipra? Ez valami spanyol változat? :D

Nézzetek inkább 8tanú c filmet. Szarrá üldözi egymást benne két Astra. A g egy rendőr asztra és azt üldözi Dennis Quaid egy H astrával. Egyik sem OPC, de a hangjuk az megszégyeníti azt. Amerikaiaknak úgylátszik nem tetszett, hogy ilyen csendesek ezek gyárilag. Persze így azért feelingesebb. :D

Link to comment
Megosztás:

no, én meg vettem egy ilyen órát a kúpba...

http://i20.ebayimg.com/03/i/000/e6/61/087b_1.JPG

coupé müszer, csak mérföldbe mér :sowwy:

kiváncsi leszek milyen lesz a taligába....

randa feketeét meg kidobom végre...

Képpel nem idézünk...levettem linkre Coupe

Tudom én mire megy ki a játék.

Elkap a rendőr,azt mondja 80-nal mentél.

Na de biztos úr,nekem 50-et mutatott!

:lol:

Közben én is javítottam..volna

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.