Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Nem. Sztem mindegyiké. De ezek nincsenek ám sötétítve! Nincs belül telibe krómozva, csak sima műanyag fekete, azért tűnik annak.

Igazából szerintem gonosz nepperek műve a krómosra kicserélt lámpák.

http://www.ebay.de/itm/Opel-Astra-G-Coupe-Original-Rueckleuchten-/121085368858?autorefresh=true&_trksid=p2047675.l2557&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D6636616416302906408%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D1%26sd%3D121085368858%26&nma=true&si=LsogE9ae4tT6YmPvXQMcfZeJ2as%253D&orig_cvip=true&rt=nc

Szerintetek ez milyen?Igazából én Njoy lámpákat keresek

Link to comment
Megosztás:

Nem. Sztem mindegyiké. De ezek nincsenek ám sötétítve! Nincs belül telibe krómozva, csak sima műanyag fekete, azért tűnik annak.

Igazából szerintem gonosz nepperek műve a krómosra kicserélt lámpák.

Nem mindegyiké, és nem is csak a turbósé. Igazából ezek szimpla nJoy lámpák, az EPC-ben ha alvázszám szerint megkeresed a rendeljhető extrákat akkor ott lesz rajta, tehát opciós/választható tétel volt, csak nem értem a logikát hogy felszereltségtől függően adták, vagy felár nélkül kérhető extra volt és ezért van mindegyikben. Érdekes hogy ugye az nJoy felszereltséghez elöl is sötétített belsejű fényszóró tartozik, olyat Coupét viszont még én sem láttam aminek elöl ne az lett volna... szóval lehet hogy az az egy amit én láttam és aminek hátul sima lámpái voltak, mégiscsak cserés volt...

Link to comment
Megosztás:

Nem mindegyiké, és nem is csak a turbósé. Igazából ezek szimpla nJoy lámpák, az EPC-ben ha alvázszám szerint megkeresed a rendeljhető extrákat akkor ott lesz rajta, tehát opciós/választható tétel volt, csak nem értem a logikát hogy felszereltségtől függően adták, vagy felár nélkül kérhető extra volt és ezért van mindegyikben. Érdekes hogy ugye az nJoy felszereltséghez elöl is sötétített belsejű fényszóró tartozik, olyat Coupét viszont még én sem láttam aminek elöl ne az lett volna... szóval lehet hogy az az egy amit én láttam és aminek hátul sima lámpái voltak, mégiscsak cserés volt...

Akkor amit linkeltem az Njoy lehet?Szerintem ez sötétített,de mikor rákérdeztm a tulajra azt mondta ez nem füstszínű :huh: Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Nincs füst színű! Előbb írtam. Nincs sötétített sem. A belső műanyagok sima feketék és nem krómozták le csak a hátsó részét a belsejének. Belül az elválasztó lapok feketék, nem krómozottak. Búra egyiken sem sötétített. Ez eredményezi ezt a hatást, hogy kevésbé tükröződik.

tehát ezt a fajta lámpát adták az Njoy felszereltséghez.Mert nekem ilyen kell és amit belinkeltem az is ilyen,ebben erősítsetek meg

Link to comment
Megosztás:

tehát ezt a fajta lámpát adták az Njoy felszereltséghez.Mert nekem ilyen kell és amit belinkeltem az is ilyen,ebben erősítsetek meg

Ez így van. Azén Njoy-omon is ilyenek gyárilag. És széria tartozék volt, nem extra.

A hátsó lámpák sötétítettek, az elsők viszont a belső fekete keret miatt látszanak sötétítettnek.

Nekem jobban tetszenek, mint a sima első és hátsó lámpák. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Akkor egy kis szemezgetés G Astra hátsó lámpákból:

980433-20130402-BtV2hy.jpg

Balról jobbra. sima gyári, gyári nJoy, Irmscher és sötétített Irmscher (nagy fájdalmamra utóbbi kettő már nem kapható 4ajtóshoz/Coupéhoz), és az utolsó pedig Lexmaul.

Még az utolsó Lexmaul-nak is van egy sötétített verziója, íme:

980439-20130402-6B5TUD.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor egy kis szemezgetés G Astra hátsó lámpákból:

980433-20130402-BtV2hy.jpg

Balról jobbra. sima gyári, gyári nJoy, Irmscher és sötétített Irmscher (nagy fájdalmamra utóbbi kettő már nem kapható 4ajtóshoz/Coupéhoz), és az utolsó pedig Lexmaul.

Még az utolsó Lexmaul-nak is van egy sötétített verziója, íme:

Sztem nem így van. :) gyári, gyári njoy, fk v vmi hasonló, lexmaul, fk v vmihasonló..ill a sötét is vmi aftermarket.

Az irmscher ilyen:16909973_1_644x461_g-astra-gyari-irmsche

Link to comment
Megosztás:

@spzoli: Hopp, igazad van, benéztem... :blush:

A 3.-4. képen szereplő lámpát több cég is forgalmazza, egyebek mellett az FK és a Depo (de az változatlanul igaz hogy már nem kaphatóak 4 ajtós/Coupé változatban), és van belőlük ledes verzió is.

Még egy érdekes verzió, emez sima gyári, utólag fóliázva. Nekem bejön:

$(KGrHqF,!pcFB(4HNoZSBQevu0n7Yw~~60_12.J

$T2eC16J,!ykE9s7twBu1BQevvE3vQg~~60_12.J

@Arti: a képen Árpi autója szerepel, úgyhogy sztem már láttad élőben, ha más nem Balatonfüreden. Esetleg kérd meg legközelebb hogy egy próbára átrakhatnád-e a tiedbe hogy megnézd hogy mutat. ;) Hogy elérhető-e még azt nem tudom, az Irmscher prospektusban benne van (cikkszám is van hozzá), de az online oldalukon már nem láttam.

Link to comment
Megosztás:

@spzoli: Hopp, igazad van, benéztem... :blush:

A 3.-4. képen szereplő lámpát több cég is forgalmazza, egyebek mellett az FK és a Depo (de az változatlanul igaz hogy már nem kaphatóak 4 ajtós/Coupé változatban), és van belőlük ledes verzió is.

...

3. 5. Inkabb.

A lexmaulhoz nincs copy. :)

Link to comment
Megosztás:

@spzoli: Hopp, igazad van, benéztem... :blush:

A 3.-4. képen szereplő lámpát több cég is forgalmazza, egyebek mellett az FK és a Depo (de az változatlanul igaz hogy már nem kaphatóak 4 ajtós/Coupé változatban), ...

http://www.ebay.de/itm/DEPO-RUCKLEUCHTEN-SET-KLARGLAS-ROT-WEISS-OPEL-ASTRA-G-Limo-Fliesheck-/130820178084?pt=DE_Autoteile&fits=Model%3AAstra+G+CC&hash=item1e757d80a4

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.