Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

sikba... gondolom deformált volt... a szakikra biztam, nem kérdeztem, csak fizettem :rolleyes:

Az Andrist imádom :lol: lelkes, ügyes, érdekli amit csinál, és nem hagyja ott félig megcsinálva. ha már elkezdte vévig csinálja. fél 4 kor hazamehetett volna, de fél hétig bennt maradt egy fél doboz ösziléért cserébe ;) jól megfizettem mi??? ;)

Link to comment
Megosztás:

sikba... gondolom deformált volt... a szakikra biztam, nem kérdeztem, csak fizettem :rolleyes:

Az Andrist imádom :lol: lelkes, ügyes, érdekli amit csinál, és nem hagyja ott félig megcsinálva. ha már elkezdte vévig csinálja. fél 4 kor hazamehetett volna, de fél hétig bennt maradt egy fél doboz ösziléért cserébe ;) jól megfizettem mi??? ;)

Jól hát!

:lol:

Lelkiismeretes szerelő.

Link to comment
Megosztás:

Miuért kellett enyire szétkapni, és dugokat cserélni?

csak ennyit birní ki az 1.8-as motor? :rolleyes:

ez kapott rendesen....

a z18xe nagyon jó motor, de ennek nem volt jó gazdája.

computeresen használta istentuggya mióta, bontott cumókkal javitgatta, satöbbi... és még ki tudja mi volt vele.

azt nem is fényképeztem le, hogy a katalizátor annyiszor, és annyira túlhevülhetett az idők során, hogy hófehér volt a külső burkolata, ami rozsdás szokott lenni.

ráadásul a computeres időszak miatt szanaszét volt esve a katalizátor is. kapott azt is újat.

jelentem hogy még most sem tartok ott, hogy annyiba sincs mint amennyiért egy jó állapotu astrát lehetett kapni akkor amikor ezt vettem.

ez monnyuk köszönhető annak aminek köszönhető ;) hogy ügyi vagyok, és sok a barátom, aki segiteni akar nekem ;)

ha nem lennének akkor jujjjj... monnyok akkor nem lenne kupém

Link to comment
Megosztás:

ez kapott rendesen....

a z18xe nagyon jó motor, de ennek nem volt jó gazdája.

computeresen használta istentuggya mióta, bontott cumókkal javitgatta, satöbbi... és még ki tudja mi volt vele.

azt nem is fényképeztem le, hogy a katalizátor annyiszor, és annyira túlhevülhetett az idők során, hogy hófehér volt a külső burkolata, ami rozsdás szokott lenni.

ráadásul a computeres időszak miatt szanaszét volt esve a katalizátor is. kapott azt is újat.

Hát ezek nem v.mi jó hírek, de a lényeg, hogy most már rendben lesz a gépsas.Használd egészséggel. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

gondolom már fél órája jár a motor... vagyis remélem nem felejtették el beinditani...

12 re megyek érte, oszt irány a sebesség.... olyan 60-80 éjszakáig, majd holnap ismét... a hétvégén minimum 500 at bele akarok tenni.

autópálya matricát se veszek... :rolleyes:

izgis lesz.

Link to comment
Megosztás:

gondolom már fél órája jár a motor... vagyis remélem nem felejtették el beinditani...

12 re megyek érte, oszt irány a sebesség.... olyan 60-80 éjszakáig, majd holnap ismét... a hétvégén minimum 500 at bele akarok tenni.

autópálya matricát se veszek... :lol:

izgis lesz.

:rolleyes: ;) ;) Mint Atommanónak mikor kész lett a kék-fekete....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.