Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

tegnap 12:30 kor indultunk balatonboglárra, olyan stabil 70 nel.

az volt 310 km.

ma reggel asszony fözöcskézni akart ígyhát elugrottam szlovákiába, budapest-szentendre 11 úton esztergom- szlovákia párkány- szlovákia komárom, magyar komárom, és onnan haza. majd ebéd után olyan 2, 1/2 3 kor indultunk debrecenbe. jó móka volt, de rájöttem, hogy így se lehet magyarországon a kreszt betartani. annyi agybeteg állatot akik az ilyen hivatalokba ülnek... hihetetlen. na minegy, holnap olajcsere ;)

tudom hogy megkérdezitek: igen gm olaj megy bele :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

szerintem olyan 1000- től OK. még ne m fogom gyepálni nagyon, legalább még egy ezer km ig, de mostmá a mindennapokban használható lesz.

amugy km ről km re változot az autó viselkedése, de tényleg, tökre lehetett érezni, hogyan változik, sokkal könnyebben gyorsult, és tök dinamikusan kezdett viselkedni úgy 700 km után...

mikortól bizok benne?? én az első beinditástól bíztam benne. ismerem a gépmühelyest, közel 2 éve dolgozik nekünk, még sose hoztak vissza autót, amit ő csinált nekünk, hogy rossz. és személyes jóbarátom. a szerelővel 4 éves jó barátságban vagyunk. csak Ő javitja az én autómat.ismerem a munkásságát. mint ahogy sokan itt a fórumon :rolleyes:

a bejáratási idő alatt sem volt nálam még egy csavarhuzó sem...

Link to comment
Megosztás:

szerintem olyan 1000- től OK. még ne m fogom gyepálni nagyon, legalább még egy ezer km ig, de mostmá a mindennapokban használható lesz.

amugy km ről km re változot az autó viselkedése, de tényleg, tökre lehetett érezni, hogyan változik, sokkal könnyebben gyorsult, és tök dinamikusan kezdett viselkedni úgy 700 km után...

mikortól bizok benne?? én az első beinditástól bíztam benne. ismerem a gépmühelyest, közel 2 éve dolgozik nekünk, még sose hoztak vissza autót, amit ő csinált nekünk, hogy rossz. és személyes jóbarátom. a szerelővel 4 éves jó barátságban vagyunk. csak Ő javitja az én autómat.ismerem a munkásságát. mint ahogy sokan itt a fórumon ;)

a bejáratási idő alatt sem volt nálam még egy csavarhuzó sem...

Ezek jó dolgok!

Gondolom most már eszed ágában sincs megválni tőle..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel a ráccsal vettem az autót, úgy egyébként Irmscher termék a rajta levő logóval együtt, és cikkszám alapján sztem bármelyik Opel szalonban meghozzák neked. A hűtőrács ~34000Ft, a logó meg 3600, a cikkszámok pedig i2001050 (hűtőrács), illetve i9517407(logó).

És nem mondom meg hol parkolok! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.