Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

sziasztok!

Eléggé töröm a fejem azon, hogy belátható időn belül befizetnék egy németországi használt 1.6-os (lehetőleg Twinport-os) Astra G Cabrióra. Kérdésem annyi lenne, h a hátsó üléseken mekkora a hely (nem várok csodát, de azért remélem egy átlagfelnőttet 175cm, be lehet tuszkolni még felhúzott tetővel is...), valamint egyelőre nincsen garázsom, tehát télen is kint állna, lehet-e ápolószerekkel fenntartani a vászon esztétikai és minőségi állapotot ilyen zord tartás mellet is?

A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Eléggé töröm a fejem azon, hogy belátható időn belül befizetnék egy németországi használt 1.6-os (lehetőleg Twinport-os) Astra G Cabrióra. Kérdésem annyi lenne, h a hátsó üléseken mekkora a hely (nem várok csodát, de azért remélem egy átlagfelnőttet 175cm, be lehet tuszkolni még felhúzott tetővel is...), valamint egyelőre nincsen garázsom, tehát télen is kint állna, lehet-e ápolószerekkel fenntartani a vászon esztétikai és minőségi állapotot ilyen zord tartás mellet is?

A válaszokat előre is köszönöm!

Hátul akkor nincs gond, ha előre nem ül be 170cm feletti ember.Úgy kényelmes. Állítható a kormány magassága, de akkor koccra fel kell tolni és mondjuk egy balaton-bp távot ki lehet bírni.

Én mentem már kb 500km úgy, hogy feleségem mögöttem ült és a gyerek meg mellette hátul és nem volt gond. Én kb 186cm vagyok, feleségem 165cm. Tehát ajánlani tudom csak a Astra G Cabriot.

Kategóriájában az egyik legnagyobb. Felcsukott állapotban még a tető helyére is tudsz pakolni. 1.6 motorral nem ajánlom! 1.8 a minimum!

Azt sem ajánlom hogy kint tartsd a szabad ég alatt, mivel úgy hamar k.o. lesz a ponyva, szerintem. Nekem garázsban áll.

A fejtér az nem gond. Ha hátul bent ül 175cm emberke akkor is le lehet hajtani a tetőt. Ezért kiszállni sem kell és a fejét sem veri a ponyvába.

Link to comment
Megosztás:

:lol: mától nálam:

kép

Üdvözlet az Astra Bertone Coupe tulajdonosok körében. Szép ótó. Nagyon vadul néz ki feketében és gondolom vadul is gyorsul 2.2 literrel. :devlish:

Vigyázz rá és balesetmentes, szép autózásokat kívánok!

Link to comment
Megosztás:

Ha meg nem bántalak ugyan én írtam a másik topikban hogy nem annyira jön be az a króm tükörborítás, de azért a helyedben nem kótyavetyélném el, az ugyanis egy Irmscher cucc és ebben a mivoltában elég drága, eredetileg 50e Ft az ára, sztem ennyiből két komplett tükröt is kapsz... Nem tudom hogy milyen színű az autód, de ha nem olyan szín ami csak Coupéban volt, akkor a helyedben körülnéznék bontóban, a Coupé tükre megegyezik a sima G Astráéval... (legalábbis a borítás mindenképpen, a Coupé tükrök mind elektromosan állíthatóak és fűthetőek voltak)

Feketének nézném így elsőre :devlish:

Szerintem egy jó kis polírfelnivel kellemetessen hatna az a borítás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.