Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Szia Tomi023!

Megvan még a Vectrád? :D

Úgyis tudom, hogy van nekem valami jótanácsod, amit nem akarsz előlem eltitkolni! Ez Vectrában úgy tudom egy gyakori motor!

Rumcice

biztos emlékszel, párom vezette is az autódat egyik péntek este a pizzázásnál :D

aha :D

A Vectra megvan még, folyamatosan szépül, most új kerekeket kapott :D

Én nem vennék benzinest, ennek egyszerű oka van, a fogyasztás. A Vectra ha akarom tudja az 5 litert klímával, de a városi gyorsítosban sem megy 7.5 fölé.(klíma+kályha)

Nagyon jól fogyaszt. A benzinesek ezt sajna nem tudják. Ugye Losi, Maci? Mert bizony ti igen csak 10-et karcoltok városban.

De asszem mondtam ezt magamnak csináltam meg, ennek ellenére eladó :lol:

A felújított motor nagyon jól viselkedik már 60.000km benne van :D olajfogyi 1L/10.000km asszem ezt sok opel megírigyelné...

Link to comment
Megosztás:

még a 17-es gurigával sem jött össze nekem a 10-es fogyi. Alatta maradt városban, klímával, nyáron.

nem kő rémhíreket terjeszteni. :D Ha meg finoman használom én is, akkor 6,5-7 literrel elmegy.

Részemről is csak télen volt meg a 10L, de ugye főleg rövid távokra használtam, (max. 4km) gyakorlatilag ideje sem volt felmelegedni.

Normális időben beéri 8.5L-rel.Hosszútávon még nem mentem vele annyit, hogy érdemi infóval szolgáljak.De 50/50 arányban már igen, akkor 7.4L, de ez is téli adat.

Link to comment
Megosztás:

Hello

Kezdö fórumozó vaok:D! Nekem egy 96"-os b vectrám van és sajna nem jó benne a centrál a vettem egy ujj távirányitót modulal együtt csak nem tudoom bekötni mert sajan nincs semien rajzom a gyári centrálhoz ha valaki el tudná küldeni nagyon megköszönném

Link to comment
Megosztás:

Jobban szeretem a saját kocsimat én babrálni meg a közeli "koma" 8000ft-ért akarta berakni és kicsit sokallom. alvázszám:-w0l000036t1120507 motorszám:-x16xel20570863.

Olvasgatam itt a fórumot és sokan irogattak a fedélzeti számitorol és sajna az enyibe benne van csak éppen a leginkább a benzinnel foglalkozik és nem tudom mennyi lenne a csere hogy minden müködjön?!

Köszi szépen

Link to comment
Megosztás:

Hello

Jobban szeretem a saját kocsimat én babrálni meg a közeli "koma" 8000ft-ért akarta berakni és kicsit sokallom meg játam sajna rosszul. alvázszám:-w0l000036t1120507 motorszám:-x16xel20570863.

Olvasgatam itt a fórumot és sokan irogattak a fedélzeti számitorol és sajna az enyibe benne van csak éppen a leginkább a benzinnel foglalkozik és nem tudom mennyi lenne a csere hogy minden müködjön?!

Köszi szépen

Link to comment
Megosztás:

Fedélzeti Komputernél miket lehet látni,ugy értem,miket mutat sorban mikor váltogatom!Eleve német,nem nagyon értem,tippelni tudok csak!

Meg az tényleg tipus hiba Computernél,hogy a felső sorban pár betű nem jól látszik,darabos,nem ég a led v mi..:D

20 16V az enyim!

Link to comment
Megosztás:

Fedélzeti Komputernél miket lehet látni,ugy értem,miket mutat sorban mikor váltogatom!Eleve német,nem nagyon értem,tippelni tudok csak!

Meg az tényleg tipus hiba Computernél,hogy a felső sorban pár betű nem jól látszik,darabos,nem ég a led v mi..:D

20 16V az enyim!

Nekem a pillanatnyi fogyi-átlagfogyi-átlagsebesség-megtehető út-futott km (egyezik az órával)-stopper- infókat tudta.

Link to comment
Megosztás:

Hello

Jobban szeretem a saját kocsimat én babrálni meg a közeli "koma" 8000ft-ért akarta berakni és kicsit sokallom meg játam sajna rosszul. alvázszám:-w0l000036t1120507 motorszám:-x16xel20570863.

Olvasgatam itt a fórumot és sokan irogattak a fedélzeti számitorol és sajna az enyibe benne van csak éppen a leginkább a benzinnel foglalkozik és nem tudom mennyi lenne a csere hogy minden müködjön?!

Köszi szépen

Megértelek, de a KOMA-ból kivel beszéltél? Mert nekem erről tudnom kéne!

pér nap és meglesz a rajzod. kell egy email cím.

A gyári fed comp nem tud sokat, az inkább csak tájékoztató jellegű mókusvakítás.

Link to comment
Megosztás:

Megértelek, de a KOMA-ból kivel beszéltél? Mert nekem erről tudnom kéne!

pér nap és meglesz a rajzod. kell egy email cím.

A gyári fed comp nem tud sokat, az inkább csak tájékoztató jellegű mókusvakítás.

Ha nem tud sokat,akkor érdemes mást belerakni,vagy lehet e egyáltalán mást bele?!:D

Link to comment
Megosztás:

Megértelek, de a KOMA-ból kivel beszéltél? Mert nekem erről tudnom kéne!

pér nap és meglesz a rajzod. kell egy email cím.

A gyári fed comp nem tud sokat, az inkább csak tájékoztató jellegű mókusvakítás.

Hello nem tudom melyik komákra gondolsz de én a 13ker.-ben található gömbvillám cégben lévö komákröl beszélek :D.

köszi szépen a rajzot email cim:vennik1223@gmail.com . Mi az a fed comp ami viszont sokat tud és egy laikus is be tudja szerelni mert ami most van az leginkább p...a füstöt tud sajna. thx

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.