Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Biztos, hogy az beázás volt? Lehet, hogy az előző tulajod beleborított valamit.

Az olajszivárgás megszüntetésére a szelepfedélnél új tömítést + Loctite 5910-et ajánlok. De lehetőleg javíts ki mindent, ami a szelepfedél alatt van és elromolhat, mert ezt a tömítőpasztát levakarni az elég nagy szívás lesz :rolleyes:

Az ülés nálam is nyikorog picit, de nem zavaró. Valakinek van ötlete rá, hogy lehet megszüntetni?

Nameg a váltó kulissza, vagy mi a fene elég durván berezonál, hogyha 1100-1200-as fordulatnál gyorsítani kezdek. Valakinek van ötlete, hogy lehetne megszüntetni?

Motort érintő elektronikai bajok, illetve AGR gondjaim nincsenek, és nem is lesznek soha :D

A beázással lehet, hogy igazad volt, habár kereskedésben állt elég régen, és ki se nagyon volt takarítva.

A motor elektronikára meg majdnem azt hittem, hogy van valami csoda megoldásod. Aztán beugrott, hogy neked Isuzu van, ha jól emlékszem. Ha tévedek, bocs. :P

Link to comment
Megosztás:

igen, ejjha :D nemrosz, elfogadnám:) ha belegondolok, hogy képes valaki inkább egy fapados i astrára ugyan ennyit kiadni, amiért ezt megkaphatná...

Az mi hogy "gyári OPC tuning, nem csak OPC optikás"?

Tudtommal volt egy OPC Line ami az OPC optikai kiegészítőit kapta meg, ez bármelyik motorhoz rendelhető volt, meg volt egy igazi OPC, amit tényleg erősebb futóművel, fékekkel, stb... szereltek, de ez meg csak a benzines turbómotorral volt elérhető (2.8 V6 Turbo, Z28NET), dízellel nem. Szóval véleményem szerint ez max. egy utólagosan ilyen-olyan tuninggal ellátott OPC Line lehet, és az eladónak vagy gőze sincs róla hogy mit árul, vagy pedig át akarja b@szni a jónépet... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
lassan fékbetétet kell cserélnem, viszont eddig mindig a szerelő cserélte. mivel nem nagy meló most kicserélem én, viszont nem tudom milyen fékbetétet érdemes venni. Ajánlatokat várok :lol: árban is

Gyári;ATE;TRW;Brembo......

De mivel asszem 296?os, nem lesz kimondottan olcsó.

Link to comment
Megosztás:

lassan fékbetétet kell cserélnem, viszont eddig mindig a szerelő cserélte. mivel nem nagy meló most kicserélem én, viszont nem tudom milyen fékbetétet érdemes venni. Ajánlatokat várok :lol: árban is

Nekem 308as tárcsa van elől.Én vettem tárcsát is,meg fékbetétet is.Mind2 cserére szorult.38at fizettem a 2 zimermann tárcsáért,meg a ferodo betétekért.Mintex,QH,Jurid,ezek felejtősek.A brembo-ból meg több a hamisítvány mint az eredeti.Én ate vagy ferrodo mellett döntenék.Vagy esetleg texstar.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 308as tárcsa van elől.Én vettem tárcsát is,meg fékbetétet is.Mind2 cserére szorult.38at fizettem a 2 zimermann tárcsáért,meg a ferodo betétekért.Mintex,QH,Jurid,ezek felejtősek.A brembo-ból meg több a hamisítvány mint az eredeti.Én ate vagy ferrodo mellett döntenék.Vagy esetleg texstar.

azt tudom, hogy most nekem is ferodo van benne. csak azért gondoltam mást venni, mert ennek eltört viszonylag hamar a fékrögzítője és zörög mint állat.. vagy ez nem függ össze?

Link to comment
Megosztás:

A franc se tudja.Már mindenütt csak a gagyit nyomják.Maradj az ate-nél.Elvileg ez gyári beszállító.

most kérdeztem egy autókert, azt mondta kétféle ferodo van:

Ferodo 1: 10900ft

Ferodo 2 /gyári minőség/:18800ft

az Ate: 29000ft, ennyit biztos nem ér meg nekem..:/

megéri vajon a +8000e-ret a gyári minőség?

Link to comment
Megosztás:

Mi a véleményetek, megérné a Vectrába LPG-t szereltetni? A pótkerék helyére teném a tartályt.....

Attól függ, mennyit mész, mennyiért rakják be, meg ilyesmi. A pótkerék tartállyal gondolom nem kell messzire menni, meg nem árt, ha van nálad pótkerék. Nekem 10év alatt egyszer kellett, de pont egy kempingben. Ritka, hogy otthon kapsz defektet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.