Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Ha megnézed az opel-infos.de oldalán,akkor látni hogy ez a szín csak a B1-eseknél volt,de a faceliftes változatoknál sincs "Z"-s kód!Egyedűl a gyártási éveknek megfelelően találtam L vagy Z jelölést,de az is csak a "fém-táblájukon" volt így feltűntetve,a színkódnál már nem!

Mi kellene?A múltkori "Bambi-hadművelet" eredményei? :)

Igen, még az. Írtam Pü-t. Tegnap kérdeztem egy német ebay hirdetőt aki jó állapotú kasznielemet kínál jó áron de L369 kóddal, azt írta ő is, hogy 99 utáni az "L" kódos viszont árnyalatban nem egyforma az enyémmel.

Link to comment
Megosztás:

Tán csapágylehúzó?

Bár nincs rajta karom...

Megint elhoztam magammal a telefon adatkábelt,hogy küldöm a képet a váltószoknyáról!Szerinted lefényképeztem? :D :)

Mire elkopik és cserélni kell,addigra talán meglesz és azt már jól rakod fel! :lol:

Langyos :D

Elárulom, kormány lehúzó.

Hát nem sokáig bírtad tartani a titkot! :D

Link to comment
Megosztás:

Munkadíjad a hengerfej le-fel szerelésére mennyi volt? Veszek egy hengerfej tömítés készletet kedvességgel 14000ft. Abban minden benne van kivéve csavarok. Munkadíj a Szakál metálban egy huszas. Síkolják köszörülik szimmeringet cserélnek.

Mivel saját magam csináltam egész olcsón megúsztam a dolgot! Persze megfelelő minőségű szerszámok nélkül szívás!

Link to comment
Megosztás:

Mit szólnátok egy térképhez,amin rajta lennének a fórum Vectra B tulajdonosainak lakhelyei,autótípus kiírással?

Unatkoztam,csináltam egyet.... :)

A térképhez csak az URL birtokában lehet hozzáférni,azaz nem nyílvános,szerkeszteni csak én tudom!A térképen a fórumon használt

nick neved jelenik meg a pontos autótípusoddal,(aláírásodban szereplővel)semmilyen más személyes adatod nem!(nincs rendszám,név és nem is lenne kérésre sem)A városban megjelölt címed sem a pontos cím,csak egy találomra elhelyezett "jelölő" a városi vasútállomás mellett!

Akit érdekel,küldje el PM-ben a városa nevét és a pontos autó típusát,én pedig küldöm a szerkesztett google térkép elérhetőségét,amit majd frissítgetek!

Lehet kicsit sok volt mostanában az éjjeles műszak??? :D

Ilyen lenne (beírtam pár fórumost az adatlapja alapján példának) ---> Vectra_B_atlasz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Megint elhoztam magammal a telefon adatkábelt,hogy küldöm a képet a váltószoknyáról!Szerinted lefényképeztem? :D :)

Mire elkopik és cserélni kell,addigra talán meglesz és azt már jól rakod fel! :lol:

Lájk :D

Hát nem sokáig bírtad tartani a titkot! :D

Naja ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma a Bükkből haza felé jövet Tiszakécske után megmutattam egy H Astra Caravan tulajnak, hogy mi a különbség az 1.6 ill. a 2.0 gyorsulása között.Untam, hogy állandóan a sejhajomban van.Kecskemét alatt felfogta.... :) :D

A fogyi megint valahol 6.5L körül mozgott.

Jól nyomod,alázni is kell az ilyen majmokat!Nekem ez annyival előnyösebb hogy dízel!Öregember és cicababája egy cabrioban biztosan értékelte,amikor 80-nál dobtam egy harmadikat,de majd legközelebb nem jön a seggemben!Persze a kedvenceim még mindig a ki sem látok az autóból és mindenhol 75-80-al akarok menni vezetők!Városon belül tol le,főúton meg nem tudsz menni tőle!

Aki Veszprém felé jár,óvatosan!2 nap alatt 5 különböző helyen mértek a 6-oson!Természetesen ahol kitették a 110-es részen a 70-es táblát!Fekete Polo,kék Lacetti,rendőrautó!Szerencsére villogtak is rendesen a car-társak ,így talán ezeket megúsztuk!

Link to comment
Megosztás:

Jól nyomod,alázni is kell az ilyen majmokat!Nekem ez annyival előnyösebb hogy dízel!Öregember és cicababája egy cabrioban biztosan értékelte,amikor 80-nál dobtam egy harmadikat,de majd legközelebb nem jön a seggemben!

Családdal elég deffenzíven szoktam vezetni, olykor még 90-nel sem megyek, de ez nevetséges volt amit művelt.Amikor 3.ba tolva még nyekkent a gumi a forró aszfalton valahol 80km/h környékén, az fenomenális érzés volt! :) Mindezt lámpától elindulva..... :D A tükörből nézve a tag gyorsan zsugorodott.... :D

Az a kormos dolog nagy poén lehetett! :D

Link to comment
Megosztás:

Családdal elég deffenzíven szoktam vezetni, olykor még 90-nel sem megyek, de ez nevetséges volt amit művelt.Amikor 3.ba tolva még nyekkent a gumi a forró aszfalton valahol 80km/h környékén, az fenomenális érzés volt! :) Mindezt lámpától elindulva..... :D A tükörből nézve a tag gyorsan zsugorodott.... :lol:

Az a kormos dolog nagy poén lehetett! :D

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma a Bükkből haza felé jövet Tiszakécske után megmutattam egy H Astra Caravan tulajnak, hogy mi a különbség az 1.6 ill. a 2.0 gyorsulása között.Untam, hogy állandóan a sejhajomban van.Kecskemét alatt felfogta.... :) :D

A fogyi megint valahol 6.5L körül mozgott.

Jól tetted megérdemli :D :D

Családdal elég deffenzíven szoktam vezetni, olykor még 90-nel sem megyek, de ez nevetséges volt amit művelt.Amikor 3.ba tolva még nyekkent a gumi a forró aszfalton valahol 80km/h környékén, az fenomenális érzés volt! :D Mindezt lámpától elindulva..... :lol: A tükörből nézve a tag gyorsan zsugorodott.... :lol:

Az a kormos dolog nagy poén lehetett! ;)

és ismét "LIKE" :) :D

A kormolást még anno én is el-el játszottam a renyóval cool

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a szekér továbbra is eladó.Egy ismi jelezte, hogy kelleni fog neki, de bele futott egy nagyobb nem várt kiadásba, így kénytelen kelletlen vissza lépett.Én picit rágtam a bajuszom, de mivel rendes srác, nem buffogtam rajta.Csak szerettem volna a nyáron eladni, és megvenni az utódot. Azt, ami jobban illik az átlagos hétköznapjainkba.Közben friss műszakit és olajcserét kapott.

Eladó Vektorom link

Link to comment
Megosztás:

Jól nyomod,alázni is kell az ilyen majmokat!Nekem ez annyival előnyösebb hogy dízel!Öregember és cicababája egy cabrioban biztosan értékelte,amikor 80-nál dobtam egy harmadikat,de majd legközelebb nem jön a seggemben!Persze a kedvenceim még mindig a ki sem látok az autóból és mindenhol 75-80-al akarok menni vezetők!Városon belül tol le,főúton meg nem tudsz menni tőle!

Aki Veszprém felé jár,óvatosan!2 nap alatt 5 különböző helyen mértek a 6-oson!Természetesen ahol kitették a 110-es részen a 70-es táblát!Fekete Polo,kék Lacetti,rendőrautó!Szerencsére villogtak is rendesen a car-társak ,így talán ezeket megúsztuk!

Az 8-as :D Rendszeresen arra járok, nem kell mondani. Nem csak ott mérnek ahol a 70-es táblák vannak kint, pl vp határában az erdő széléről is szoktak, így a szembejövők nem is tudnak jelezni, mert nem látják őket :)

Link to comment
Megosztás:

Az 8-as :lol: Rendszeresen arra járok, nem kell mondani. Nem csak ott mérnek ahol a 70-es táblák vannak kint, pl vp határában az erdő széléről is szoktak, így a szembejövők nem is tudnak jelezni, mert nem látják őket :)

Ja,igen!Mi is az északi part felé mentünk,neked meg az nem újdonság! :D Remélem a rend bátor,erős őrei :D nem lőttek be sehol!Próbáltam betartani a sebességhatárokat de ki tudja... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.