Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

A kilincs felett nincs éles törésvonal, ezért hülyén nézne ki, ha addig festetnéd le.

A legjobb az lenne, ha a piros csíkig lehetne festeni, de ha a javítóív feljebb ér, akkor így nem lehet.

Szerintem feljebb vágják meg,de erről kocka tudna mesélni nekünk!Szerinted?Én amikor rákérdeztem hogy meddig kellene fújni azt is felajánlották hogy a kilincs alatti törésig és össze lenne polírozva! :D

Link to comment
Megosztás:

Na ide is betévedtem... :D

Szóval a kérdés majdnem, mint a G Astránál: mennyire rozsdásodnak a '97-'98-as Vectrák? Ezek még a B1-esek, ugye?Mert ezekből is vannak 6-700ezer körüliek és némelyik gépelég jól néz ki, tetszenek- de azok már asszem B2-esek. Ezekből is a benzines és 1.6-18-as vasakat nézegetem leginkább. Bár ennek a típusnak azért drágább a szervizelése, de ugye más kategória. Szóval * érdemes nézni, jókezek a 13-éves vasak? Köszi! :D

*: a "nem" szót kivettem, elég hülyén nézett ki... :lol:

Módosítva : zozor
Link to comment
Megosztás:

Nem akar valaki váltószoknya és kézifék szoknya szettet cserélni?Innen rendelnék és ha két szettet kérsz,akkor csak 2000 Ft/szett!Át tudom venni személyesen a kettőt és gondolom 500 Ft-ért postázni is tudom!Én rendelek kék varrással egyet és ha már lehet,spóroljunk! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akar valaki váltószoknya és kézifék szoknya szettet cserélni?Innen rendelnék és ha két szettet kérsz,akkor csak 2000 Ft/szett!Át tudom venni személyesen a kettőt és gondolom 500 Ft-ért postázni is tudom!Én rendelek kék varrással egyet és ha már lehet,spóroljunk! :D

Engem érdekel! Rendeljek én vagy rendeled te? :lol: Nekem is fekete kell csak fekete varrással :D

Még valaki? Ennyiért megéri...

Link to comment
Megosztás:

Ha ezresbe ad egy váltószoknyát lehet engem is érdekelne. Kéziféknek semmi baja.

Nem akar valaki váltószoknya és kézifék szoknya szettet cserélni?Innen rendelnék és ha két szettet kérsz,akkor csak 2000 Ft/szett!Át tudom venni személyesen a kettőt és gondolom 500 Ft-ért postázni is tudom!Én rendelek kék varrással egyet és ha már lehet,spóroljunk! :D
Link to comment
Megosztás:

Ha ezresbe ad egy váltószoknyát lehet engem is érdekelne. Kéziféknek semmi baja.

Ha 2 szettet rendelsz,akkor 1000 Ft/db!Külön egy váltószoknya 1500+posta!

_Seth_ megrendelem én,mert Fehérváron át is tudom venni személyesen!(ha jó így neked)Megbízható eladónak tűnik,de az a biztos ha látom az állapotát!

Ha várunk még egy-két napot,lehet másnak is kell és próbálok beszélni vele,hogy adjon még egy kis kedvezményt!

Lehet 3-4 szett után,ad még egy kicsit,mit szólsz?Vagy "kelly"-nek egy ezresért a váltószoknyát!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem még várj egy kicsit de aztán meg kéne kérdezni tőle, mert ezresért érdekelne tényleg. Minek vegyek kéziféket ha az jó.

Ha 2 szettet rendelsz,akkor 1000 Ft/db!Külön egy váltószoknya 1500+posta!

_Seth_ megrendelem én,mert Fehérváron át is tudom venni személyesen!(ha jó így neked)Megbízható eladónak tűnik,de az a biztos ha látom az állapotát!

Ha várunk még egy-két napot,lehet másnak is kell és próbálok beszélni vele,hogy adjon még egy kis kedvezményt!

Lehet 3-4 szett után,ad még egy kicsit,mit szólsz?Vagy "kelly"-nek egy ezresért a váltószoknyát!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem még várj egy kicsit de aztán meg kéne kérdezni tőle, mert ezresért érdekelne tényleg. Minek vegyek kéziféket ha az jó.

Persze várok és értelek én,csak azt írtam,amit olvastam a leírásában,ne hogy utána gond legyen belőle,mert azt hitted olcsóbb! :D

Nekem biztosan kell egy szett,aztán a többi kedvezményt megbeszélem vele e-mailben!

Link to comment
Megosztás:

OK. Azért írtam, hogy majd meg kell kérdezni tőle.

Persze várok és értelek én,csak azt írtam,amit olvastam a leírásában,ne hogy utána gond legyen belőle,mert azt hitted olcsóbb! :D

Nekem biztosan kell egy szett,aztán a többi kedvezményt megbeszélem vele e-mailben!

Link to comment
Megosztás:

A javító ív szerintem feljebb ér mint amit te rajzoltál a képre piros csíkot!Én ha megoldható lenne a kilincs felett látható törésvonalig festetném le!,de szerintem ha az egész festve van,az az igazi!

4000 a javító ív,15 akkor a munka,az elég baráti!A festésnek után még én is érdeklődöm!

Kocka,nem políroztattad össze a többi résszel vagy csak a fény miatt látszik kicsit fényesebbnek?

Polírozva nincs, csak a fény miatt. Érdekes, hogy nem mindegy hogyan esik rá a nap, van, hogy tök egyforma a festett és az eredeti szín, de van mikor más árnyalatot látok. A vágás a sárvédőív törése fölött kb 3-4centivel volt.

Link to comment
Megosztás:

Nem akar valaki váltószoknya és kézifék szoknya szettet cserélni?Innen rendelnék és ha két szettet kérsz,akkor csak 2000 Ft/szett!Át tudom venni személyesen a kettőt és gondolom 500 Ft-ért postázni is tudom!Én rendelek kék varrással egyet és ha már lehet,spóroljunk! :D

nekem is kelleneeeeeeeeeeee :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olvastam ma egy cikket az aktuális Autó-Motor újságban.A B Vekit és a Marea-t vették szemügyre.Nem gondoltam volna, hogy anno "csak" 2 csillagot kapott az EURONCAP-on.... :D

Amúgy meg a fityóban is pontosan azok a meghibásodásilag sarkalatos pontok mint a vektorokban.

Link to comment
Megosztás:

Rendelés

Fort 1 vsz + 1 ksz fekete-kék varrással

_Seth_ 1 vsz + 1 ksz fekete-fekete varrással

_Seth_ 1 vsz + 1 ksz fekete-fekete varrással G astra

kelly 1 vsz szín???

Hanguci neked mi kell pontosan és milyen színben?

Big Boss döntsd el, hogy kell-e :D

1 vsz+1 ksz ,fekete kék varrással

Link to comment
Megosztás:

Rendelés

Fort 1 vsz + 1 ksz fekete-kék varrással

_Seth_ 1 vsz + 1 ksz fekete-fekete varrással

_Seth_ 1 vsz + 1 ksz fekete-fekete varrással G astra

kelly 1 vsz szín???

Hanguci neked mi kell pontosan és milyen színben?

Big Boss döntsd el, hogy kell-e :)

Nem tudnátok várni vele pár hónapot? :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Haveromnak is kell G astrához szóval tényleg kérünk még mindre kedvezményt :D

A rendelés leadása után 1-2 nap mire elkészül!Kértem én is 1-2 nap türelmet,amíg meg nincs a végleges mennyiség!

Vannak már rész sikerek (Külön a váltószoknya is 1000Ft)de további kedvezményekre hajtok a végleges darabszám leadása előtt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A rendelés leadása után 1-2 nap mire elkészül!Kértem én is 1-2 nap türelmet,amíg meg nincs a végleges mennyiség!

Vannak már rész sikerek (Külön a váltószoknya is 1000Ft)de további kedvezményekre hajtok a végleges darabszám leadása előtt! :D

Ha meglesznek, mekkora téme lesz belőle hogy hogyan a legegyszerűbb leszedni, kinek sikerült elsőre jól felraknia, stb... :lol:

Mégiscsak kell egy tali az itteni vekiseknek ahol Fort átadhatja majd a szoknyákat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.