Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Az igazat megvallva éppen ezek miatt a Tescós, vaterás házilag otthon feltehető fóliák miatt is van ez a szigor. Mert azok állítólag olyanok, hogy tényleg zavarnak a kilátásban. A drágább, márkás fóliák viszont egyáltalán nem zavarnak. Még a 20%-os áteresztésű fólia is olyan, hogy simán feltenném elölre is, mert nem zavar a belülről kifelé látásban. Viszont kívülről olyan sötét, hogy nem látsz be a kocsiba.

Le lehet kaparni, de akkor ott lettek volna a fehér üvegek elöl. Merthogy nekem nem színezettek gyárilag. Ehelyett vettem két színezettet, ami picikét hővédő. olyan 10-15%át fogja le a fénynek.

De azokon nincs egy betűjelzés sem hogy engedélyezve lennének,a tiedén viszont ha jól sejtem volt,műbizonylattal együtt!Innentől kezdve megmutatom a kártyát (már ha neked is azt adtak) és ne méregessen semmit! :D

Link to comment
Megosztás:

De azokon nincs egy betűjelzés sem hogy engedélyezve lennének,a tiedén viszont ha jól sejtem volt,műbizonylattal együtt!Innentől kezdve megmutatom a kártyát (már ha neked is azt adtak) és ne méregessen semmit! :D

Igen így van. Viszont elölre nem lehet feltenni semmilyen fóliát, ezért arra műbizonylatot sem adnak.

Nálam is matrica csak B oszloptól hátrafelé van ragasztva, plusz a műbizonylatra is csak azok vannak beírva.

Általában felteszik a fóliát elölre is ha kéred, mert nem ellenségük saját maguknak, hisz azért is fizetsz, de közlik veled, hogy szabálytalan, műszakin vagy közúti ellenőrzéskor gondok lehetnek.

Link to comment
Megosztás:

Igen így van. Viszont elölre nem lehet feltenni semmilyen fóliát, ezért arra műbizonylatot sem adnak.

Nálam is matrica csak B oszloptól hátrafelé van ragasztva, plusz a műbizonylatra is csak azok vannak beírva.

Általában felteszik a fóliát elölre is ha kéred, mert nem ellenségük saját maguknak, hisz azért is fizetsz, de közlik veled, hogy szabálytalan, műszakin vagy közúti ellenőrzéskor gondok lehetnek.

Pontosabban csak valami minimális sötétségűt(95% fényáteresztésűt?),nem?A gyárilag sötétített ablakokat ezért nem lehet,mert pont elérik azt a szintet!

Link to comment
Megosztás:

Pontosabban csak valami minimális sötétségűt(95% fényáteresztésűt?),nem?A gyárilag sötétített ablakokat ezért nem lehet,mert pont elérik azt a szintet!

Egész pontosan az elsőknek 75% áteresztő képességűnek kell lenniük. Ahol én rakattam fel, ott a sharkfol ir75 pont 75%-ban engedi át a fényt, olyan mint ha fent sem lenne a fólia, viszont a gyárilag sötétítettel együtt már sok (persze csak papíron). Amit kaptam műbizonylat, azon van egy autóábra, amin bejelölik hogy melyik ablakra melyik fóliát rakták fel, és az első ajtókhoz ottvan az ir75-ös, az ha nem sötétített az ablak gyárilag, akkor feltehető.

Link to comment
Megosztás:

Pontosabban csak valami minimális sötétségűt(95% fényáteresztésűt?),nem?A gyárilag sötétített ablakokat ezért nem lehet,mert pont elérik azt a szintet!

A logika ezt diktálná de NEM ÍGY van.

Elölre semmiféle fóliát nem rakhatsz fel. Akármilyen áteresztésű.

Amit tehetsz, hogy színezett üvegre cseréled, hátul pedig fóliáztatod.

Plusz a szélvédőre a napellenzők vonaláig leengedve tehetsz csíkot.

Link to comment
Megosztás:

Egész pontosan az elsőknek 75% áteresztő képességűnek kell lenniük. Ahol én rakattam fel, ott a sharkfol ir75 pont 75%-ban engedi át a fényt, olyan mint ha fent sem lenne a fólia, viszont a gyárilag sötétítettel együtt már sok (persze csak papíron). Amit kaptam műbizonylat, azon van egy autóábra, amin bejelölik hogy melyik ablakra melyik fóliát rakták fel, és az első ajtókhoz ottvan az ir75-ös, az ha nem sötétített az ablak gyárilag, akkor feltehető.

Nekem azt mondták, hogy semmiféle fóliát nem tehetsz fel szabályosan. Mindegy az, hogy az üveg színezett, vagy sem. Profi fóliázó cég, csak tudják.

Akár színezett az üveg, akár nem. Egyébként a 75% áteresztésű az olyan világos, hogy sok értelme nincs is. A színezett üveg tudja ezt a szintet kb. Vagy ennél kicsit kevesebbet (mármint kevesebb fényt fog le).

Link to comment
Megosztás:

Fólia téma.Ki lett vesézve az évek folyamán.

Az utolsó hozzászólások szerint is most nagyon rászálltak a fólia témára.

Az első ablakokra vonatkozó szabályra azért kíváncsi lennék hiteles forrásból. Nekem a fóliázó cég azt mondta, hogy elölre nem lehet fóliát tenni. Még direkt vissza is kérdeztem, hogy tudtommal a tilalom színezett üvegre vonatkozik, mert ha arra fólia van téve, akkor eleve nem fog átengedni 70%-ot. Azt mondták nem.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon pang a B vectra rész....

Szóval az a helyzet, hogy a nézelődések során végül nem 2.0-ás lesz a gép, hanem egy 1.8-as... döntésemet végül a kasztni épsége befolyásolta...

Ez elvileg egy sérülésmentes, 1,5 éve németből behozott ótó... CD felszereltséggel, "multikormánnyal", car400-al, meg a többi elektromos kütyüvel... végül ebben nincs fedélzeti. :D

Ha valakinek van magyarnyelvű használatija hozzá, vagy "így csináld" jellegű könyve, vagy tudja, hogy ezeket hol lehet beszerezni, szóljon...

Továbbá az is érdekelne, hogy ez a gép alkalmas-e fedélzeti utólagos "egyszerű" beszerelésére?

Minden segítséget megköszönök...

a car 400 nem kezel cd tárat és kazettás magnó. a BC utólagos beszerelése megoldható persze de neki kell esni istenesen.(nagy meló)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A téma: karosszéria festés-fényezés javítás.

Nem tudom melyik témához tartozik pontosan, így végül ide írom.

Van-e köztetek vlki aki az apróbb hibákat saját maga próbálta\próbálja kijavítani a GM-től beszerezhető javító festék-lakk készlettel?

Mik a tapasztalatok, menyire egyszerű a dolog? Mik a buktatók? Hogy és mivel érdemes nekiállni?

Szóval saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Én ahogy elnézem a kocsit a következő típusú hibákat tervezem kijavítgatni:

1, apróbb karcok amik a festést nem, csak a fényezést érintik, itt csak a lakkréteget húznám újra

2, kavics felverődések ahol a festék a fémig hiányzik

3, kavics felverődés ahol a festék a műanyagik lepattant (lökhárító)

4, kisebb rozsdafoltok eltávolítása a kerékívben

Az első esetben a felület alapos megtisztítása után csak a lakkréteget húzom újra, de mivel tudnám az új lakkréteget kézzel "újrapolírozni"?

Második esetben is alapos felület tisztítást követné a gyári festék+ lakkréteg felvitele majd "polírozása".

Fém felület esetében a

- alapos tisztítás,

- csiszolópapír kezelés után

- korant rozsdaeltávolító felvitele

- antiruggine ipari rozsdagátló alapzó felvitele

- gyári festék + lakkréteg felvitele

- "polírozás"

Esetleg ki milyen kemikáliát ajánl az egyes lépésekhez? Mennyire lesz tartós az így kezelt felület, mennyire lesz hajlamos az újrarozsdásodásra?

Remélem nem hagytam ki semmit hirtelen.

Szal kinek mi a véleménye\tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A téma: karosszéria festés-fényezés javítás.

Nem tudom melyik témához tartozik pontosan, így végül ide írom.

Van-e köztetek vlki aki az apróbb hibákat saját maga próbálta\próbálja kijavítani a GM-től beszerezhető javító festék-lakk készlettel?

Mik a tapasztalatok, menyire egyszerű a dolog? Mik a buktatók? Hogy és mivel érdemes nekiállni?

Szóval saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Én ahogy elnézem a kocsit a következő típusú hibákat tervezem kijavítgatni:

1, apróbb karcok amik a festést nem, csak a fényezést érintik, itt csak a lakkréteget húznám újra

2, kavics felverődések ahol a festék a fémig hiányzik

3, kavics felverődés ahol a festék a műanyagik lepattant (lökhárító)

4, kisebb rozsdafoltok eltávolítása a kerékívben

Az első esetben a felület alapos megtisztítása után csak a lakkréteget húzom újra, de mivel tudnám az új lakkréteget kézzel "újrapolírozni"?

Második esetben is alapos felület tisztítást követné a gyári festék+ lakkréteg felvitele majd "polírozása".

Fém felület esetében a

- alapos tisztítás,

- csiszolópapír kezelés után

- korant rozsdaeltávolító felvitele

- antiruggine ipari rozsdagátló alapzó felvitele

- gyári festék + lakkréteg felvitele

- "polírozás"

Esetleg ki milyen kemikáliát ajánl az egyes lépésekhez? Mennyire lesz tartós az így kezelt felület, mennyire lesz hajlamos az újrarozsdásodásra?

Remélem nem hagytam ki semmit hirtelen.

Szal kinek mi a véleménye\tapasztalata?

Én most csak a rozsdafoltok eltávolításáról szólnék. Itt is csak a felületiekkel érdemes foglalkozni ugye. Ez a két anyag amit írtál (- korant rozsdaeltávolító felvitele, - antiruggine ipari rozsdagátló alapzó felvitele) jól hangzik, nemtudom mennyire hatásosak, de csak fizikai rozsda eltávolítással (csiszoló papír stb) nem érdemes próbálkozni. Ha csak egy pici szabad szemmel nem látható rozsda marad, az tovább terjed, és szarabb lesz mint volt.

Link to comment
Megosztás:

Gép le műszakizott. Olyan mint a doxa :) És intéztem azt is hogy ne piros cimkét kapjon, hanem kéket.

Gratulálok,végre neked is korszerű,környezetbarát járműved lett,mint nekem! :D

Én már nem igazodok ki ezen,de a forgalmiban 4-es kategória van,így gondolom kéket kaptam tavaly! :D

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok,végre neked is korszerű,környezetbarát járműved lett,mint nekem! B)

Én már nem igazodok ki ezen,de a forgalmiban 4-es kategória van,így gondolom kéket kaptam tavaly! :)

Én 2009-ben zöldet kaptam még a 4-esre, ezév októberig még azzal járok :D

Ez egy környezetbarát jármű :D

Link to comment
Megosztás:

Igen 4-es kategória. Az a bosszantó, hogy ha nem szólsz nekik, le sem tolják, hogy kaphatna kéket is. Simán ráragasszák a pirosat.

Gratulálok,végre neked is korszerű,környezetbarát járműved lett,mint nekem! :D

Én már nem igazodok ki ezen,de a forgalmiban 4-es kategória van,így gondolom kéket kaptam tavaly! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.