Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Vettem egy szükségpótkereket.... olyan virslit..... Golf 3-ról....

Elöl fel sem merem próbálni,,,,, szerintem nem fér el a féktöl.... amugysem szivesem teszem előre az átmérőkülönbségek miatt.... féltem a difit.... inkább elsődefekt esetén hátrateszem s a hátsót előre....

Na de az a baj, hogy hátra sem fér fel.... tul beesik gyakorlatilag... azaz ha tennék egy távtartógyűrüt, olyan kb. 4 mm vastagságut a felni és a kerékagy közé, na ugy jó lenne. Szerintetek mennyire alkalmazható ez a megoldás?

Szükségpótkereket általában hátra rakják fel, ahogy leírtad a cserét. Nyomtávszélesítés...végülis kivitelezhető, csak sztem drágán csinálnak pogit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Melóban van eszterga......egy lyuk kell középre és négy a csavarok irányába....s ennyi... vagy nem?

Igen, egy luk kell, ami ha 4csavaros a verdra akkor 56.6mm átmérőjű, ha meg 5csavaros akkor 65.1mm. a másik oldalán meg kell hagyni egy vállat, ami akkora mint a virslikerék közepe. Nem tudom pontosan mekkora a vwé.

Meg hosszabb csavarok...Elég sok macera, egy pótkerék miatt.

Link to comment
Megosztás:

Meg is jöttek a pénteken rendelt gumik :lol: (első vaterás vásárlásom :) ).

Dunlop SP Sport 01 195/65 R15

Javítás, padkázás, futófelületi hiba, szálszakadás vagy bármilyen hiba nem látható rajta, futófelülete is egyenletesen van kopva. Jónak tűnik eddig persze majd menet közben derül ki milyen is.

Kep 1

Kep 2

Link to comment
Megosztás:

Ezeket én is láttam ;)

Nem elkeserítés végett,de nekem nem jöttek be,mert nekem is voltak ilyenek.

Meg is jöttek a pénteken rendelt gumik :lol: (első vaterás vásárlásom :) ).

Dunlop SP Sport 01 195/65 R15

Javítás, padkázás, futófelületi hiba, szálszakadás vagy bármilyen hiba nem látható rajta, futófelülete is egyenletesen van kopva. Jónak tűnik eddig persze majd menet közben derül ki milyen is.

Kep 1

Kep 2

Link to comment
Megosztás:

Nekem is két nyarat ment,pont most szombaton cseréltem le Continental-ra.Mondjuk az enyém 195/60 -as volt

Úgy tervezem, hogy 1-2 nyarat elfut max ha nagyon nem jó akkor csak idén lesz rajta, arra meg elmegy éppen :lol: Olcsó volt de még használható szerencsére.
Link to comment
Megosztás:

Na azért ne pánikolj! ;)

Nekem az oldal pereme repedezett meg,pedig a futófelülete még jó volt.Nem padkáztam meg nem csináltam vele semmi rendelleneset.Azóta maradok a nevesebb márkáknál.Tavaly cseréltem le kettőt Bridgestone B390-re.Na az bejött,jó gumi,csak nem olcsó.Most meg a másik kettőt de sajna nem találtam ilyet,ezért Contit vettem.

És neked mi nem vált be rajta? Hangos volt? Csúszott? Nem tapadt? Esőben volt rossz? :lol: Ha nagyon nem volt jó eladom és inkább rakok fel másik szettet :)
Link to comment
Megosztás:

Aham :lol: Akkor használható gumi :)

Ezt megnéztem még mindenhol épnek tűnik, feltéve majd kiderül de padkázva ez sincs, ha kibírja az idei évet azt mondom 17e ft és megérte ;)

Tavaly a télivel jártam, az 30 fokban sem csúszott, nem volt hangos...ha ezt ez is eléri akkor rendben lesz ;) (Goodyear UG 7+ azonos méretben, újonnan vettem).

Egyébként ezek közül volt valamelyikkel gond:

"Hangos volt? Csúszott? Nem tapadt? Esőben volt rossz? "

Eddig volt már barum, sava, continental, goodyear, hankook gumim új, használt vegyesen, remélem a dunlop is jó lesz :P

Link to comment
Megosztás:

Mai történések: téli gumik levéve, nyárik felrakva felnire, felnik centírozva. Autó kézi majd gép viaszos kerékmosással megtisztítva. Lézeres futóműbeállítás is megvolt. Rázott mint a fene... igen mert kemény nyári gumi és a hátsókba majd 2.8 maradt a gumicsere után és 4 gumi + hangcuccok hátul meg némi cucc de semmi mázsás teher, leengedtem hátul 2.1-re elöl is pattogott de ott csak 2.6 volt benne az lement 2.2-re (mégis csak ott a motor) és így teljesen jó lett. Koszos téligumik mosószeres vízzel lemosva, száradnak, utána jön az alapos gumiápolós "kezelés" :)

Ennyire jutottam ma :D

Még köv héten lesz egy kis elektromos munka rajta persze nincs semmi baja csak beépítem a telefontöltőt is és kivezetem a tartókarja alá, nem szeretem a vezetékeket.... + be lesz építve fixre egy 230V-os inverter is, a könyöklő hátuljába tervezek egy fedőlapos fekete dugaljt ;) + még ki tudja mi jut az eszembe ;)

Link to comment
Megosztás:

Én oda egy szivargyújtó aljazat beszerelésén gondolkodom :) Most hogy megvettem :D

Az sem rossz de nekem van 2 a csomagtartónál is (nyáron a hűtőtáskát oda szoktam bedugni pl) + a középkonzolon is ami van az szabad mert a trafidetektor, gps, + a hátsó 2-es elosztó + terv szerint és hely is van neki oda lesz bekötve a mobil töltő is és az invertert is elrejtem valahova a kardán box és a középkonzol környékére ;)

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a nyári gumikat, 195/60 RH15. Fura, szokatlan, szar, nem tudok megbékélni az iszonyatos gördülési zajával. :)

Sajnos a télen hozzászoktam a "jóhoz", a téli gumihoz (175/70 R14, ami szinte hangtalan, és finoman gurul rajta az autó. Ez meg érezhetően visszafogja az autót, nehezebb kormányozni, és a nyomvályús utakon szinte kiszedi a kezemből a kormányt... :D

Mikor végeztem a felszereléssel, feltűnt, hogy a mintázattal nincs valami rendben: A futófelületen a mintázatból képzett "képzeletbeli nyilak" a jobb oldalon (mindkét keréknél) előre, a bal oldalon meg (szintén mindkét keréknél) hátrafelé mutatnak! A gumit nem én szereltettem a felnire, hanem ezzel együtt vettem az autót nyáron. Akkor nem is figyeltem a mintázatot, és ősszel a téli gumira váltáskor se. Csak ráírtam a leszerelt nyári gumikra, hogy hol voltak, és most ugyanoda szereltem vissza őket. Hiába is cserélem át a kerekeket, mindig a bal oldalon lesz rossz a forgásirány...

Ebből talán látszik:

6a6f4f783980645a064939d5bfe77ecb.jpg

Szerintetek ez okozhat a kelleténél, a normálisnál nagyobb gördülési zajt?

Ja, és gumicsere közben szétment az autóemelőm. A műanyag cucc, ami a karosszériához illeszkedik. Hogy lehetett egy ilyen gagyi szart adni ehhez az autóhoz?!

Most cseréltem ki az ékszíjakat is (még a télen vásároltam az újakat). Jobban mondva csak generátorét sikerült, mert a szervoszivattyúhoz amit kaptam az autós üzletben, az rövid volt: 925-ös, és 950- kellett volna. Pedig katalúgusból nézték ki, és váltig állították, hogy ez kell hozzá... Örültem neki ;)

Így kénytelen voltam visszaszerelni a szervoszivattyúét, végül is csak a generátoré volt szar, meg volt nyúlva, maximumra volt feszítve, ennek ellenére picit laza volt.

Link to comment
Megosztás:

Igen.De okozhatja még az is, hogy el van öregedve a gumi.Ha nem jön be a 195, cseréld le kisebbre.Elég oda a 185 is.

Első körben megfordittatom a jovo heten.

Eloregedes az lehet, a DOT szam alapjan 2003. 44. heti gyartmany a gumi. Szoval iden 7 eves lesz, lassan aktualissa valik a csere.

Viszont a mintazata jo allapotban van, minimum 3 mm.

Link to comment
Megosztás:

@Adam:

Ha nem forgásiránykötött a gumi, akkor elvileg teljesen mindegy hogy milyen irányba mutatnak a "képzeletbeli nyilak" a futófelületen, ennek sztem nem volna szabad zajt generálnia.

Az autóemelő meg amit gyárilag adnak a Vectrához, nem arra való hogy ilyen mértékű használatnak tedd ki, annak az a rendeltetése hogy vész esetén ha defektet kapsz, az árokparton ki tudd cserélni vele a kereket. Szóval ilyen erősen alkalmankénti használatra van tervezve, ennek megfelelő az élettartama is.

Link to comment
Megosztás:

Eloregedes az lehet, a DOT szam alapjan 2003. 44. heti gyartmany a gumi. Szoval iden 7 eves lesz,

Hátt, innentől kezdve nincs miről beszélni.

Amúgy nekem is lassan aktuálissá válik v.mi nyári gumi beszerzése.Olyanom jelenleg nincs.

Amikkel vettem a gépet, azok elég xarok voltak, így viszonylag korán felkerültek a használtan beszerzett télik, amik szintén nem fiatalok, így megmondom őszintén nem vagyok róla teljesen meggyőződve, hogy értek is v.mit azon kívül, hogy nem a felnin futott az autó.

Viszont ahogy melegszik az idő, kezdenek hangossá válni.Profilmélységre mondjuk még igen csak jók.4-5mm.

Link to comment
Megosztás:

Az autóemelő meg amit gyárilag adnak a Vectrához, nem arra való hogy ilyen mértékű használatnak tedd ki, annak az a rendeltetése hogy vész esetén ha defektet kapsz, az árokparton ki tudd cserélni vele a kereket. Szóval ilyen erősen alkalmankénti használatra van tervezve, ennek megfelelő az élettartama is.

Nem lenne vele baj, hogyha nem műanyagból csinálták volna a két legkényesebb alkatrészét :)

De megcsináltatom, kicseréltetem fémre.

Link to comment
Megosztás:

Hátt, innentől kezdve nincs miről beszélni.

Amúgy nekem is lassan aktuálissá válik v.mi nyári gumi beszerzése.Olyanom jelenleg nincs.

Amikkel vettem a gépet, azok elég xarok voltak, így viszonylag korán felkerültek a használtan beszerzett télik, amik szintén nem fiatalok, így megmondom őszintén nem vagyok róla teljesen meggyőződve, hogy értek is v.mit azon kívül, hogy nem a felnin futott az autó.

Viszont ahogy melegszik az idő, kezdenek hangossá válni.Profilmélységre mondjuk még igen csak jók.4-5mm.

A téliekkel maximálisan meg vagyok elégedve, mind gördülési zaj, mind csúszás tekintetében, de az is igaz, hogy nem vezetek szélsőségesen. Talán annyi, hogy vizes úton picit "síró" hangjuk van. De egyáltalán nem zavaró.

BARUM Polaris2 175/70 R14-esek. DOT számuk szerint 2006. 49. heti gyártásúak, viszont érdekes módon csak 2007 októberében lettek vásárolva. Ez volt a 3. telük.

Link to comment
Megosztás:

Ha nyíl mutatja a forgásirányt,akkor igenis arra kell,hogy forogjon.Okosok azt mondják,hogy egy gumit függetlenül a profilmélységétől 8 évig szabad használni.Persze ha két évesen elkopik,akkor cserélni kell.Gondolom mindenki venne új gumit,csak ne 15000-nél kezdődne egy aránylag normális.Így hát marad a pár éves használt elfogadható áron.

Első körben megfordittatom a jovo heten.

Eloregedes az lehet, a DOT szam alapjan 2003. 44. heti gyartmany a gumi. Szoval iden 7 eves lesz, lassan aktualissa valik a csere.

Viszont a mintazata jo allapotban van, minimum 3 mm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.