Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA H-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Tegnap láttam az M3 autópálya melletti METRO áruház szomszédjában lévő használtautó telepen rengeteg LHG rendszámú Astrát (hosszú antennásakat).

Nem ezek voltak rendőrségi, vagy valami hivatali autók?

Külsőre egész jó állapotban vannak.

Valószínűleg. Ezek még a 105 lovas 1.6 széria. Ügyintézői autók voltak, tehát nem meglepő, ha esetleg jó állapotban vannak.

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg. Ezek még a 105 lovas 1.6 széria. Ügyintézői autók voltak, tehát nem meglepő, ha esetleg jó állapotban vannak.

Szerintem nem fognak felkerüli a használtautóra.

Rákerestem a neten, a pannonlicit.hu-n vannak fent. Talán érdemes lehet megnézni őket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap láttam az M3 autópálya melletti METRO áruház szomszédjában lévő használtautó telepen rengeteg LHG rendszámú Astrát (hosszú antennásakat).

Nem ezek voltak rendőrségi, vagy valami hivatali autók?

Külsőre egész jó állapotban vannak.

Cégünk vett párat belőlük kedvező áron, még lesz 300 db az értékesítők szerint.

1.6 116 lovas autók, teljesen alap felszereltséggel, tehát semmi extra...

Alacsony futásteljesítményük ellenére nagyon meg vannak gyötörve, de ennyiért elmegy...persze nem keveset kellett rájuk költeni, mert nem cseréltek soha olajat hiába van szervizkönyv.

Érdemes gépre tenni őket mert szinte egyiknek sem valós az óraállása. (36 ezer helyett 136 ezer és fölötte)

Link to comment
Megosztás:

Cégünk vett párat belőlük kedvező áron, még lesz 300 db az értékesítők szerint.

1.6 116 lovas autók, teljesen alap felszereltséggel, tehát semmi extra...

Alacsony futásteljesítményük ellenére nagyon meg vannak gyötörve, de ennyiért elmegy...persze nem keveset kellett rájuk költeni, mert nem cseréltek soha olajat hiába van szervizkönyv.

Érdemes gépre tenni őket mert szinte egyiknek sem valós az óraállása. (36 ezer helyett 136 ezer és fölötte)

Érdekes, tulajdonképpen ezek is lízingelt autók voltak. Utána kell nézni, melyik cég volt a flottakezelő. Mert az tuti, hogy nem a rendőrség nyúlta le az olajat, vagy tekerte vissza az órát. 36 ezres futsteljesítményt meg kár is várni, 3 év alatt, ilyen körülmények között. :-)

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, tulajdonképpen ezek is lízingelt autók voltak. Utána kell nézni, melyik cég volt a flottakezelő. Mert az tuti, hogy nem a rendőrség nyúlta le az olajat, vagy tekerte vissza az órát. 36 ezres futsteljesítményt meg kár is várni, 3 év alatt, ilyen körülmények között. :-)

Természetesen ki lehet fogni jobb példányokat.

4 elektromos ablak, TID, börkormány, ködlámpa van bennük semmi más...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Olvasgattam már sok mindent, de majd a héten felhívom azért, mert találtam 8 és 16 szelepesben is ezt a motort.

De egyelőre olyan szörnyűségeket nem olvastam még.

Német H forumon meg úgy írják, hogy 2006ig volt 16 utána 8 szelepes és ez utóbbi megbízhatóbb.

Link to comment
Megosztás:

szerintem ... :)

ne akarj ilyen motorú autót ;)

ha egy kicsit körbeolvason a neten akkor fogod tudni mire gondoltam ..

Az előélet a lényeg. Ha gyilkolták, és nem szervizelték megfelelően, akkor tényleg ráfizetés. Egyébként pedig sokáig ki lehet húzni vele, és azért az 5-6 literes fogyasztással be is tudja hozni az árát.

Link to comment
Megosztás:

Na, tegnap megnéztem ezt a piroskát, ami inkább bordó.

Full jó állapotban van, vigyáztak rá, minden müködik rendben.
Azok a dolgok - amiket itt írnak, és horror árat mondanak rá - az az autóban ki van már cserélve,

szervízkönyv, számlák mindent megnéztem, utoljára idén márciusban volt olaj és szűrőcsere 138e km-nél.

Május óta van kijelentve, azóta mélygarázsban parkol.

Héten szerzek rendszámot, és remélem a hétvégén el is tudom hozni.

Link to comment
Megosztás:

Na, tegnap megnéztem ezt a piroskát, ami inkább bordó.

Full jó állapotban van, vigyáztak rá, minden müködik rendben.

Azok a dolgok - amiket itt írnak, és horror árat mondanak rá - az az autóban ki van már cserélve,

szervízkönyv, számlák mindent megnéztem, utoljára idén márciusban volt olaj és szűrőcsere 138e km-nél.

Május óta van kijelentve, azóta mélygarázsban parkol.

Héten szerzek rendszámot, és remélem a hétvégén el is tudom hozni.

És piroska milyen motorral rendelkezik? Ja, ha németből hozod, és itthon akarod forgalomba helyezni, piros végű rendszámot válts ki rá.

Link to comment
Megosztás:

A fentebb linkelt 1,9 120 lovas diesel-t néztem meg.

Karlsruhe-ből hozom Fulda-ba, de marad rajta német rendszám, mert itt kinnt ez kell az autóra :)

Nem tűnik rossznak, szépen felszerelt. Az nem gyanús, hogy 138-nál szervizelték idén márciusban és májusig 153-ig tekerték az órát? Vagy ezek a szomszédba is autóval mentek? Bal oldali tükörrel mi történt? Az ajtót is érdemes megnézni, nem ám le volt darálva az oldala.

Ez még a 16 szelepes DTJ?

Link to comment
Megosztás:

A km nem tűnik gyanúsnak nekem. A csaj ezzel járt mindenhova.
Karlsruhe-vel összenött kis településen volt az autó, a központtól kb 15km.

Baloldali tükröt saját parkolóhelyén törte le a mélygarázsban, néztem az ajtót rendben volt. Az új tükör is tud mindent (elektromos, fűthető).
2 karc van a jobb oldalán, 1 a bal hátsón, ezek olyan polirral kiszedhetőnek tűntek, és 1 mélyebb a hátsó lökös csomagtér részénél.
Elméletileg a hátsó ülésen van 2 folt, de ezeket én nem találtam, pedig kerestem.

Motor: Megnéztem, hogy a motorkód és az alvázszám egyezik az autón és a papirokba.
De őszintén szólva nem emlékszem a motorkódra.

Illetve ami miatt még kicsit haragszom is magamra, hogy nem írtam fel az alvázszámot,
mert az alapján rá lehetne kérdezni Opel-éknél az autó elő életére.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni egy autóval kapcsolatban.

A közeli jövőben tervezek egy autóvásárlást amit egy 2009-es évjáratú opel astra h 1.7CDTI 125le-s Caravan Cosmo 130000 Km-el.

Elmúlt napokban megnéztem a kocsit és egy problémát találtam a motorral kapcsolatban, ami motor járásával nyilvánult meg.

Hidegen beindítva alapjárat ingadozik, erölködik mintha le akarna állni. Járattuk egy darabig és kipróbálás után bemelegedve már nem produkálta a fentebb említett hibát. A tulaj állítása szerint azért csinálja mert neki egy bizonyos benzinkúthoz igazították a tankolást, hogy hol milyen gázolajat tankol és most nem ott veszi az üzemanyagot. Szerintetek miért lehet a hiba?

Álltalánosságba mit tudtok elmondani ilyen motortípusú autóról, illetve mennyire szervízigényes a jármű.

A válszokat előre is köszönöm!

Üdv:

smaykis

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni egy autóval kapcsolatban.

A közeli jövőben tervezek egy autóvásárlást amit egy 2009-es évjáratú opel astra h 1.7CDTI 125le-s Caravan Cosmo 130000 Km-el.

Elmúlt napokban megnéztem a kocsit és egy problémát találtam a motorral kapcsolatban, ami motor járásával nyilvánult meg.

Hidegen beindítva alapjárat ingadozik, erölködik mintha le akarna állni. Járattuk egy darabig és kipróbálás után bemelegedve már nem produkálta a fentebb említett hibát. A tulaj állítása szerint azért csinálja mert neki egy bizonyos benzinkúthoz igazították a tankolást, hogy hol milyen gázolajat tankol és most nem ott veszi az üzemanyagot. Szerintetek miért lehet a hiba?

Álltalánosságba mit tudtok elmondani ilyen motortípusú autóról, illetve mennyire szervízigényes a jármű.

A válszokat előre is köszönöm!

Üdv:

smaykis

Ugye ezt süket szöveget nem hitted el neki?

Link to comment
Megosztás:

Hidegen beindítva alapjárat ingadozik, erölködik mintha le akarna állni. Járattuk egy darabig és kipróbálás után bemelegedve már nem produkálta a fentebb említett hibát. A tulaj állítása szerint azért csinálja mert neki egy bizonyos benzinkúthoz igazították a tankolást, hogy hol milyen gázolajat tankol és most nem ott veszi az üzemanyagot. Szerintetek miért lehet a hiba?

Mondd meg neki, hogy akkor allittassa be egy altalanos kuthoz... Persze egy ilyen alaktol en nem vennek autot.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sz.tem ez nem Cosmo felszereltségű. + ilyen nincs, hogy egy benzinkúthoz állították be az autót... :)

csatlakozok az előttem szólókhoz, töröld ki a telefonszámát és felejtsd el az autót, bármilyen szép is kívülről. egy diesel-el nagyon be lehet fürödni. Van még a piacon 1000 másik...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.