Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Felbirizgáltatok ezzel a hűtőviz (+ablakmosó) ellenőrzéssel. Tudnátok segíteni hol tudok ilyen kapcsolót beszerezni és hogy kell beszerelni?

Előre is nagyon köszönöm!

Szia!

Ne szaladj ennyire előre, mert hoppon maradsz, mint én!

Keresd meg az előre kialakított csatlakozókat a szintérzékelőkhöz! (Nekem nem volt egyik környékén sem a csatlakozó.)

Ha nincs meg, mint nekem, akkor ellenőrizd, hogy be tudnád-e kötni az érzékelőket a biztosíték tábla alá!

Azaz, üresek-e azok a bekötési pontok, ahová kellene kötni.

check-pins.jpg

Én megjártam, mert ahová az ablakmosó-folyadék szintérzékelőt kellene kötni, oda már volt kötve egy vezeték.

Valamiért nem stimmel a kiosztás a neten fellelhető (ehhez hasonló) képekhez.

Azt hittem, hogy akkor mégis csak van csatlakozóm valahol, amit nem találtam, ezért próbaképpen elvágtam a bekötött vezetéket, ami valószínűleg az üzemanyag szintérzékelő volt, mert a mutató nullán maradt, az F betű megjelent a kijelzőn. Összekötöttem, megjavult.

Szóval én ide nem tudtam bekötni, így a GID-en nem dobja az üzenetet, ha alacsony a szint.

Két LED figyelmeztet ha alacsony a szint, pici elektronikával megoldva.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

A fólia valószínűleg azért nem jó, mert annak is ugyanúgy meg kell felelnie az előírásoknak, mint mondjuk a nappali menetfény esetében. Feltehetsz bármilyen sötétségű fóliát a B oszloptól hátra, csak megfelelő legyen.

A kézifék mire hat? Van hátul külön dobfék is, vagy csak a tárcsát fogja?

A "régi" fóliáról van műbizonylatom (vagy mi az), a benne lévő fólia meg is felel a mai engedélyezett fóliának, de a mivel a fólián nincs kód így "sajnos" nem tudják elfogani, mert nem látszik a képen. Holnap elmegyek ahhoz a kft-hez aki felrakta 7 évvel ezelőtt...

A kézifék a tárcsára hat, csak tárcsa van. Már azt is kipróbáltam, hogy behúzott kézifékkel mentem amíg büdös nem lett, de ez sem javitott semmit, de legalább összevasaltam az új tárcsát és a pofát :)

Link to comment
Megosztás:

szia

http://www.astra-h.ru/antifrize_sensor.html

http://www.astra-h.ru/inst_datch.html

A kiegyenlítőtartályban kell lenni egy mágneses úszónak az alján egy üregben ,ahova alúlról a szenzort dugod.A szenzor kívülről csatlakozik a kiegyenlítőtartályhoz(nem a tartály belselyébe) úgy kell bepattintani az üregbe és a tartályban levő mágneses úszót figyeli....ha nincs úszó a tartályban akkor cserélni kell a tartályt is.

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Holnap megnézem mi van és mi nincs, mostmár tudom mit kell keressek.

Link to comment
Megosztás:

A "régi" fóliáról van műbizonylatom (vagy mi az), a benne lévő fólia meg is felel a mai engedélyezett fóliának, de a mivel a fólián nincs kód így "sajnos" nem tudják elfogani, mert nem látszik a képen. Holnap elmegyek ahhoz a kft-hez aki felrakta 7 évvel ezelőtt...

Kiderült miért fogadták el korábban a fóliámat. Reggel ugyanis elvittem oda ahol feltették annó és értetlenül néztek rám mit akarok, mert a kódszám rajta van a feltett fólián, ezek szerint csak a vizsgabiztos emberke nem vette észre. :sick: juhijjj

Bocsi az Off-ért.

Link to comment
Megosztás:

Kiderült miért fogadták el korábban a fóliámat. Reggel ugyanis elvittem oda ahol feltették annó és értetlenül néztek rám mit akarok, mert a kódszám rajta van a feltett fólián, ezek szerint csak a vizsgabiztos emberke nem vette észre. :sick: juhijjj

Bocsi az Off-ért.

Nekem az előző kocsimon volt fólia hátul, bele volt írva a forgalmiba és soha nem kerestek semmiféle számot hozzá.

Mióta van ez a rendszer?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem nekem is a fékkel kapcsolatban.

GM-es fékbetéthez tényleg nem jár rezgéscsillapító lemez? A rozsdamentes bepattintható fékbetét-rögzítő lemezekre gondolok amit jó lenne minden betétcserénél kicserélni.

Árlistát figyelve ilyen nincs soha feltüntetve melyikhez kap a vásárló ilyen lemezt a dobozba és melyikhez nem.Szerintem ez nem becsületes dolog, nem is találtam sehol.Tudtok linket ahol ilyet kapni?

2013.tavaszán volt az előző tulaj márkaszervízben a kocsival (többek között) hátsó betét és tárcsa cserén. Az elmúlt napokban néztem át a féket hogy műszakira hibátlan legyen,hát hátul a fékbetétek totál berohadva(!), az eredetileg krómszínű(az krómacél?) lemez a betéteknél vörösre rohadva,betétek fixre rohadva-tárcsák felülete tiszta rozsda.Betétek megégve.(Most már tudom miért koptak el idő elött az első betéteim.)

Azóta a hátsó fék szakszerűen ki lett pucolva, jobb híjján a régi lemezek ügyesen ki lettek csiszolva fém tisztára és 800fokig hőálló zsírral leheletnyit be lettek kenve a betétek csúszó felületeinél,hogy ne tudjon újra fixre rohadni.(A zsír onnan nem tud felkerülni se a betét kopó felületére,se a tárcsára,olyan kevés hogy a por se tud ráragadni)

Előre még nyáron megvettem a gyári betéteket,de mivel a tárcsa is cserés,megvárom míg a kopásjelzőig kopnak,akkorra terveztem a cserét.Valamelyik nap nézem,az új betétek dobozában sincs rezgéscsillapító lemez. Havernak a Swiftjébe(2007), meg az apja SX4-ébe(2007) eddig bármilyen betétet vett,volt ilyen lemez a dobozban.Persze egyik sem GM-es volt :D

Aki járatos így fékbetétek területén, homályosítson már fel,megkérem szépen,mi van ezzel a lemezzel,kell vagy nem betétcserekor és hol lehet ilyet venni,mi a rendes neve?

Köszi!

Pali

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem nekem is a fékkel kapcsolatban.

GM-es fékbetéthez tényleg nem jár rezgéscsillapító lemez? A rozsdamentes bepattintható fékbetét-rögzítő lemezekre gondolok amit jó lenne minden betétcserénél kicserélni.

Árlistát figyelve ilyen nincs soha feltüntetve melyikhez kap a vásárló ilyen lemezt a dobozba és melyikhez nem.Szerintem ez nem becsületes dolog, nem is találtam sehol.Tudtok linket ahol ilyet kapni?

2013.tavaszán volt az előző tulaj márkaszervízben a kocsival (többek között) hátsó betét és tárcsa cserén. Az elmúlt napokban néztem át a féket hogy műszakira hibátlan legyen,hát hátul a fékbetétek totál berohadva(!), az eredetileg krómszínű(az krómacél?) lemez a betéteknél vörösre rohadva,betétek fixre rohadva-tárcsák felülete tiszta rozsda.Betétek megégve.(Most már tudom miért koptak el idő elött az első betéteim.)

Azóta a hátsó fék szakszerűen ki lett pucolva, jobb híjján a régi lemezek ügyesen ki lettek csiszolva fém tisztára és 800fokig hőálló zsírral leheletnyit be lettek kenve a betétek csúszó felületeinél,hogy ne tudjon újra fixre rohadni.(A zsír onnan nem tud felkerülni se a betét kopó felületére,se a tárcsára,olyan kevés hogy a por se tud ráragadni)

Előre még nyáron megvettem a gyári betéteket,de mivel a tárcsa is cserés,megvárom míg a kopásjelzőig kopnak,akkorra terveztem a cserét.Valamelyik nap nézem,az új betétek dobozában sincs rezgéscsillapító lemez. Havernak a Swiftjébe(2007), meg az apja SX4-ébe(2007) eddig bármilyen betétet vett,volt ilyen lemez a dobozban.Persze egyik sem GM-es volt :D

Aki járatos így fékbetétek területén, homályosítson már fel,megkérem szépen,mi van ezzel a lemezzel,kell vagy nem betétcserekor és hol lehet ilyet venni,mi a rendes neve?

Köszi!

Pali

Ilyen egy fékbetét szett, ebben minden benne van ami kell:

Tarcsafekbetet_hatso_GM_gyari_Opel_Astra

A jobb oldali lemezekre gondoltál egyébként? Azok is kellenek, bár elvileg jók a régiek is, de ha elfáradtak akkor gond van velük, ezért illik cserélni, a normális szettekben benne kell hogy legyen, én TEXTAR-t tettem fel nemrég, mindent adtak hozzá.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok segítség kellene! Tudna nekem valaki küldeni egy képet a hátsó tárcsafékes fékrendszerről belülről. Úgy néz ki a kézifék problémámat a kézifék bovdent visszahúzó nagyon erős rúgó okozza. Ezt szeretném leellenőrizni, hogy jól van e felrakva és olyan e amilyennek lenni kell.

Nagyon köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

A cimborám is egyszer textar-t, egyszer ate fékbetéteket vett,korábban amíg 2-es golfja volt ahhoz is amit vett betétet,adtak hozzá ilyen lemezeket.Ok hogy nem egy árkategória,de vásárlás előtt honnan kéne tudnom mihez mit mellékelnek?Ezért vagyok pipa, mert fel sem merült bennem hogy ezt nem adják hozzá a dobozban.

Lehet ilyet külön venni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok segítség kellene! Tudna nekem valaki küldeni egy képet a hátsó tárcsafékes fékrendszerről belülről. Úgy néz ki a kézifék problémámat a kézifék bovdent visszahúzó nagyon erős rúgó okozza. Ezt szeretném leellenőrizni, hogy jól van e felrakva és olyan e amilyennek lenni kell.

Nagyon köszönöm előre is!

Mindjárt felteszek egy képet róla.

Módosítva : Pali982
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok segítség kellene! Tudna nekem valaki küldeni egy képet a hátsó tárcsafékes fékrendszerről belülről. Úgy néz ki a kézifék problémámat a kézifék bovdent visszahúzó nagyon erős rúgó okozza. Ezt szeretném leellenőrizni, hogy jól van e felrakva és olyan e amilyennek lenni kell.

Nagyon köszönöm előre is!

Aláfekütdem, a két első a bal oldaliról,1 a jobbl hátsóról készült.Remélem segít.

815341.jpg815342.jpg815343.jpg

Módosítva : Pali982
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok segítség kellene! Tudna nekem valaki küldeni egy képet a hátsó tárcsafékes fékrendszerről belülről. Úgy néz ki a kézifék problémámat a kézifék bovdent visszahúzó nagyon erős rúgó okozza. Ezt szeretném leellenőrizni, hogy jól van e felrakva és olyan e amilyennek lenni kell.

Nagyon köszönöm előre is!

Amúgy ha nincs erős kéziféked,az attól is lehet hogy a fékdugattyút be kéne állítani "tekeréssel" a fékbetétek vastagságához.Erről tudsz?A fékgyereg alsó vezetőcsapjának csavarját kiveszed,féknyerget felhajtod,kijjebb tekered a fékdugattyút,(betétek a helyükön)visszahajtod a betétekre a nyeret,ha szorosan megy a nyereg a betétekre akkor jó nak kell lenni a kéziféknek.A féknyereg le-föl hajtogatásánál vigyázz a felső rezgéscsillapító lemezre a beetéteknél mert összehejtogathatod,rossz kiegyenesítei-tapasztalat. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Amúgy ha nincs erős kéziféked,az attól is lehet hogy a fékdugattyút be kéne állítani "tekeréssel" a fékbetétek vastagságához.Erről tudsz?A fékgyereg alsó vezetőcsapjának csavarját kiveszed,féknyerget felhajtod,kijjebb tekered a fékdugattyút,(betétek a helyükön)visszahajtod a betétekre a nyeret,ha szorosan megy a nyereg a betétekre akkor jó nak kell lenni a kéziféknek.A féknyereg le-föl hajtogatásánál vigyázz a felső rezgéscsillapító lemezre a beetéteknél mert összehejtogathatod,rossz kiegyenesítei-tapasztalat. :)

Nagyon köszönöm a képeket, szuper éles és nagy :) ezek behuzott kézifékkel van vagy kiengedve ?

A fékdugattyú be lett állítva. Te lassú 10-20 km/ó sebességnél állóra tudod fékezni a kerekeket. Tehát meg tudod csúsztatni ?

Link to comment
Megosztás:

A cimborám is egyszer textar-t, egyszer ate fékbetéteket vett,korábban amíg 2-es golfja volt ahhoz is amit vett betétet,adtak hozzá ilyen lemezeket.Ok hogy nem egy árkategória,de vásárlás előtt honnan kéne tudnom mihez mit mellékelnek?Ezért vagyok pipa, mert fel sem merült bennem hogy ezt nem adják hozzá a dobozban.

Lehet ilyet külön venni?

Szerintem mindegyikhez kell lennie, utánanéztem egy pár verziónak és mindenhol volt, olcsóbban is, szerintem nálad kimaradt a csomagból, én visszavinném oda ahol vetted és szóvá tenném, mert jár hozzá a lemez.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindegyikhez kell lennie, utánanéztem egy pár verziónak és mindenhol volt, olcsóbban is, szerintem nálad kimaradt a csomagból, én visszavinném oda ahol vetted és szóvá tenném, mert jár hozzá a lemez.

A számla még meg van,egy próbát megér a kicseréltetése.Ez volt a dobozban: a betétek és egy szerelési útmutató 156 nyelven,tök homályos hasznavehetetlen képekkel:)

815507.jpg815508.jpg815511.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerencsére átment a vizsgán az autóm, gondolom némi jóindulat is kellett :)

Mostmár szeretnék állítani a tompított lámpámon, mert nagyon lefelé áll és nagyobb sebességnél (90 km/ó vagy nagyobbra gondolok) nem világít eléggé előre.

Tudtok benne segíteni, hogy hol kell tekernem ? Nem akarok én senkit megvakítani, mint egy-két homfitárs csak egy kicsit előrébb látni mint 20m.

Link to comment
Megosztás:

Mostmár szeretnék állítani a tompított lámpámon, mert nagyon lefelé áll és nagyobb sebességnél (90 km/ó vagy nagyobbra gondolok) nem világít eléggé előre.

Tudtok benne segíteni, hogy hol kell tekernem ? Nem akarok én senkit megvakítani, mint egy-két homfitárs csak egy kicsit előrébb látni mint 20m.

Erre a vilagitaskapcsolo mellett / alatt van egy gomb, legalabbis nalam :)

Módosítva : csaba66
Link to comment
Megosztás:

Erre a vilagitaskapcsolo mellett / alatt van egy gomb, legalabbis nalam :)

Ha annak a tartománya mégsem lenne elég, akkor kell hozzá egy imbuszkészlet, egy világos homogén színű fal és elé 15 méter sík terep. Egy nagyobb mélygarázs pont ideális aztán:

http://www.opelforum.hu/topic/1102-altalanos-muszaki-problemak-astra-h/?p=1002474

A lámpatesteken fehér/szürke műanyag állítókat fogsz találni, az egyik vízszintes a másik függőleges irányban állít.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerencsére átment a vizsgán az autóm, gondolom némi jóindulat is kellett :)

Mostmár szeretnék állítani a tompított lámpámon, mert nagyon lefelé áll és nagyobb sebességnél (90 km/ó vagy nagyobbra gondolok) nem világít eléggé előre.

Tudtok benne segíteni, hogy hol kell tekernem ? Nem akarok én senkit megvakítani, mint egy-két homfitárs csak egy kicsit előrébb látni mint 20m.

Miért kell azt állítgatni mikor a vizsgára be lett normálisan állítva????

Tudni illik úgy kell közlekedni sötétedés után is hogy láss!! Nem a szembejövőt vakítani.

Remélem ebbe senki nem segít....

Én sokat vezetek éjszaka,hagy ne mondjam miket látok ill. nem látok a sok agy csökevénytől.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.