Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

asszem 2007 töl nincs xep, és van xer. 115 LE, és akkor a változó szelepvezérlést feltalálta az opel. ( a honda és a toyota használja vagy 20 éve :) , de tanfolyamon úgy adták elő, mintha a világmegváltó technológiát találták volna fel )

akkor azért nem találtam....

nem is tudtam hogy az "R" változó vezérlésű...

sőt nem néztem ki az opelból :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nyáron vettem egy 2008-as H Astra karavánt, 60.000km, Z17DTR motorral, a hideg idő beálltával jöttek a gondok.

Az alapjáratom durván ingadozik, sokszor le is áll,ha nem áll le kb. 5 másodpercenként újraéleszti magát a motor.

Cseréltem üza. szűrőt, EGR szelepet takarítottam, szoftvert frissítettem........ 10.5 fogyasztás (horror!)

Hibakód nincs minden érték gyárin van, sárga lámpa soha nem villant ki. Ma, kb. fél km után bekapcsolt a hűtőventilátor.....

Hőfokszabályzó? Termosztát?

Mit érdemes még megnézni ezen a talicskán?

Köszi a segítséget.

Hali! Csak hogy tanuljatok.......(NE BÍZ A KERESKEDŐBE!!!!)

GM kampány információ szerint a motorkódom: Z17DTJ (forgalmiban Z17DTR!!!)

2010 márciusában, Németországban, gariban cseréltek egy vízcsövet, akkor 124.000km volt benne!!!! (2010.júniusában vettem 60.000-rel!!!) Tehát, rendesen ÁTBA##tak !! Érdemes a kereskedőt ezért felnyomni???

Most eredeti szoftver lett rá tolva DTJ, .......meglátjuk....

Link to comment
Megosztás:

Hali! Csak hogy tanuljatok.......(NE BÍZ A KERESKEDŐBE!!!!)

GM kampány információ szerint a motorkódom: Z17DTJ (forgalmiban Z17DTR!!!)

2010 márciusában, Németországban, gariban cseréltek egy vízcsövet, akkor 124.000km volt benne!!!! (2010.júniusában vettem 60.000-rel!!!) Tehát, rendesen ÁTBA##tak !! Érdemes a kereskedőt ezért felnyomni???

Most eredeti szoftver lett rá tolva DTJ, .......meglátjuk....

Arcsokkentest kell kerni. Egy kollegamnak anno sikerult (igaz, ott az evjarat sem stimmelt, es pereskedni is kellett). Opel markakereskedo, vagy valami egyeb?

Sajnos altalaban a kulfoldrol behozott kocsik vagy torve voltak, vagy sokat futottak (vagy mindketto). Ami nem ilyen, azt nem igazan bolt behozni...

Link to comment
Megosztás:

Biztos ez a hibakód? Mert nem találok ilyet!

Igen, biztos. Fék-gáz 4-5 mp-ig, majd gyújtás ON, ekkor a ECN 01462-t írja, majd rögtön vált a 01463-ra, (és a sárga tengeralattjáró elkezd villogni), végül az ECN 00000-ra (de a tengeralattjáró továbbra is villog).

Nemrég (márka)szervizben volt (ez volt a gyújtótrafó-cserés 1.6-os EcoTec, ha emlékeztek); utána lecsekkoltam, akkor csak a 00000-t írta, és talán a "Check engine!" sem villogott.

Igazából azért néztem meg, mert érzésre mintha nehezebben indulna (több gáz szükséges) 1.-ben, meg mintha 3.-ban és 4.-ben sem húzna annyira.

Link to comment
Megosztás:

sajnos az én adatbázisomba nincs H z16xer...

innentől kezdve nemtok semmit.

Nem számoltad el magad?

Hali!

Nem vagyok valami nagy szaki a hibakódok terén, de nem ezt jelenti:

P0461=T.a. tartály-jeladó áramkör „kell” értéktartományon kívüli érték

P0462=T.a. tartály-jeladó áramkör jel kicsi

Bocs ha hülyeséget írtam.

Link to comment
Megosztás:

Igen, biztos. Fék-gáz 4-5 mp-ig, majd gyújtás ON, ekkor a ECN 01462-t írja, majd rögtön vált a 01463-ra, (és a sárga tengeralattjáró elkezd villogni), végül az ECN 00000-ra (de a tengeralattjáró továbbra is villog).

Nemrég (márka)szervizben volt (ez volt a gyújtótrafó-cserés 1.6-os EcoTec, ha emlékeztek); utána lecsekkoltam, akkor csak a 00000-t írta, és talán a "Check engine!" sem villogott.

Igazából azért néztem meg, mert érzésre mintha nehezebben indulna (több gáz szükséges) 1.-ben, meg mintha 3.-ban és 4.-ben sem húzna annyira.

Én ezt P0146-nak értelmezem, az meg egyes hengersor 3. szonda. Ez megbukott, mert csak kettő van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.