Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Nekem autópályán egy nagyobb tempónál repült le...amikor meg megkérdeztem h mennyi leültem majdnem!

Megvettem bontóban 600ért(nem volt könnyű találni), utána le lett karbon fóliázva az egész és most már nem fog leesni! B)

Üdv!

Nekem a télen tört ki a kis műanyag takaró lemez. Már szereztem egy komplett tetődíszlécet, de hogy a fenébe lehet leszedni a kocsiról ami rajta van? Hol kell hozzákezdeni és hogy? S.O.S!!!!!!!!!

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nekem a télen tört ki a kis műanyag takaró lemez. Már szereztem egy komplett tetődíszlécet, de hogy a fenébe lehet leszedni a kocsiról ami rajta van? Hol kell hozzákezdeni és hogy? S.O.S!!!!!!!!!

Előre is köszi!

A kombin simán ki lehet pattintgatni egy lapos csavarhúzóval, ügyelve a fényezésre.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Két problémában kérem a segítségeteket.

1. Valaki legyenszíves leírni (a fórumon nem találtam), hogy házilag hogyan tudom kitakarítani a klímámat. Milyen vegyszerrel és honnan fújjam be a tisztítószert, szereljek-e szét valamit?

2. Hogyan lehet levenni az első ülések ajtó felőli oldaláról a műanyag burkolatot? Ugyanis útban van, mert üléshuzat szeretnék felrakni.

Köszönettel: benkoa

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Két problémában kérem a segítségeteket.

1. Valaki legyenszíves leírni (a fórumon nem találtam), hogy házilag hogyan tudom kitakarítani a klímámat. Milyen vegyszerrel és honnan fújjam be a tisztítószert, szereljek-e szét valamit?

2. Hogyan lehet levenni az első ülések ajtó felőli oldaláról a műanyag burkolatot? Ugyanis útban van, mert üléshuzat szeretnék felrakni.

Köszönettel: benkoa

Hello!

Kereskedelmi forgalomban kapható klíma tisztító spray. Loctite, Retech, stb. Ki kell szerelni a pollenszürőt, célszerű cserélni is. A kiszerelt pollenszűrő helyén látod az elpárologtató egységet, azt kell befújni a spray-vel. Visszaszerelés után a klímát bekapcsolni belső levegő keringtetéssel a maradék sprayt a befúvókba nyomni és hagyni kb 15 percet hatni.

Egyébként a sprays dobozon van használati utasítás aszerint kell eljárni, de a pollenos és elpárologtatós dolgot nem fogják leírni

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Kereskedelmi forgalomban kapható klíma tisztító spray. Loctite, Retech, stb. Ki kell szerelni a pollenszürőt, célszerű cserélni is. A kiszerelt pollenszűrő helyén látod az elpárologtató egységet, azt kell befújni a spray-vel. Visszaszerelés után a klímát bekapcsolni belső levegő keringtetéssel a maradék sprayt a befúvókba nyomni és hagyni kb 15 percet hatni.

Egyébként a sprays dobozon van használati utasítás aszerint kell eljárni, de a pollenos és elpárologtatós dolgot nem fogják leírni

Szia "facsazs"!

Köszi a választ, de még egy kicsit segíts légyszíves.

-A pollenszűrő helyére befújom a spray egy részét (tetszés szerinti mennyiséget?).

-Visszaszerelem a szűrőt és azonnal elindítom a motort, a klímát és a belső levegőt keringetem. (meddig?)

-Befújom a maradék spray-t a "befúvókba" (ezek hol vannak?) és hagyom hatni kb. 15 percig. Járó motor és klíma mellett hagyjam hatni, vagy állítsam le a motort és csak 15 perc múlva járassam újra?

Köszi:benkoa

Link to comment
Megosztás:

Szia UHUHU! Köszönöm szépen érdeklődésed B) elmentem a Weszi fiuhoz törökbálintra azt mondta ismeritek egymást,voltam nála 4-5 alkalommal mire teljesen véletlenül jött rá hogy az egr szelepem hamarabb adott jelet állitolag, azt hiszem tech 2 programmal nézte az élő adatot és akkor jőtt ki a hibám, már mint az autó rángatás ugyhogy nagyon megszivtam mind a hengerfejjel amit le se kellett vona szednem,meg gondolom olvastad azt a rengeteg hibát ami volt, ráköltöttem vagy 2 kilot mire megtalálta a hibát.Hamarabb kellett volna vele találkoznom.hál istennek a kocsi most jó, és a fogyasztásom is 6-8 és 7,2 között van.Bizom benne hogy igy marad.

Szia Motley!

Nekem is 2004-es 1,6-os 16XEP H-m van, u.azzal a hibával küzködöm amivel te a régebbi hozzászolásaid szerint. Be-be rángat 2000-2500 ford között, városi forgalomban idegesítő, gázadással mindig manipulálni kell.

EGR tisztításon túl van, de a rángatás+hibajelzés visszatért 1 hónap után, ma van újra szervízben kiváncsi leszek mire jutnak.

Jó lenne elkerülni a sok felesleges költséget.

Azóta minden ok a géppel?

Link to comment
Megosztás:

Szia "facsazs"!

Köszi a választ, de még egy kicsit segíts légyszíves.

-A pollenszűrő helyére befújom a spray egy részét (tetszés szerinti mennyiséget?).

-Visszaszerelem a szűrőt és azonnal elindítom a motort, a klímát és a belső levegőt keringetem. (meddig?)

-Befújom a maradék spray-t a "befúvókba" (ezek hol vannak?) és hagyom hatni kb. 15 percig. Járó motor és klíma mellett hagyjam hatni, vagy állítsam le a motort és csak 15 perc múlva járassam újra?

Köszi:benkoa

Helló!

Kb a fele mennyiséget az elpárra, a többit a befúvó nyillásokba. Természetesen járó motorral és működő klímával.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

1.4 benzines H astaba hol találjuk az üzemanyag szűrőt?

Nem kell cserélni hivatalosan, a szintjelzővel van egybeépítve...

Ha cserélni akarnád az majd 100000ft lenne:) szóval szerintem te is lemondasz róla:D...

Amúgy a hátsó ülés alatt van egy műanyag fedél, onnan lehet szerintem elérni...B)

Link to comment
Megosztás:

Szoktam használni néha E85-öt 50%os arányosságban.

Javasolták, h cseréljek utána üzemanyag szűrőt...

Ezért kérdeztem csak.

Nagyon-nagyon néha, szokott olyan tüneteket produkálni, hogy induláskor (hideg indulás) mintha nem kapna megfelelő üzemanyagot.

Link to comment
Megosztás:

Szoktam használni néha E85-öt 50%os arányosságban.

Javasolták, h cseréljek utána üzemanyag szűrőt...

Ezért kérdeztem csak.

Nagyon-nagyon néha, szokott olyan tüneteket produkálni, hogy induláskor (hideg indulás) mintha nem kapna megfelelő üzemanyagot.

Amúgy őszintén mennyit spórolsz 50%-os arányban?

Ha jól emlékszem amikor egyszer kiszámoltam, nekem kb. 3-400ft jött ki tankonként, és még csak a baráti 1 literes többletfogyasztással számoltam:)...

Ennyiért inkább nem vállalom a meghibásodási kockázatot, meg a hidegindítási problémákat...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy őszintén mennyit spórolsz 50%-os arányban?

Ha jól emlékszem amikor egyszer kiszámoltam, nekem kb. 3-400ft jött ki tankonként, és még csak a baráti 1 literes többletfogyasztással számoltam:)...

Ennyiért inkább nem vállalom a meghibásodási kockázatot, meg a hidegindítási problémákat...

Teljesen jogos!

De több az mint 3-400Ft

Link to comment
Megosztás:

A kombin simán ki lehet pattintgatni egy lapos csavarhúzóval, ügyelve a fényezésre.

Szia! Köszönöm a választ, csak most olvastam! Megpróbálom, de azt mondták a bolhák el fognak törni közben, egy kicsit félek hozzáfogni!

Még egyszer köszönöm a választ! Zs.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

nekem olyan problémám van, hogy a klímagázt állandóan minden évben utána kell tölteni mert elszökik

minden évben elviszem feltöltetni volt már opel szervizben is meg klímaszervizben is műszerre rakták 1 napra de nem volt szivárgás

télen is be szoktam hetente 1x indítani de tavasszal mikor már elkezdi az ember intenzívebben használni érezni, hogy nem úgy hűt

normális dolog ez ? 5 éve van meg a kocsi de mindig ezzel szivat, előtte g astrám volt 4 évig de azt se tudtam mi az a klímagáz

másik dolog:

jó -e a motorba a 10w 40 valamilyen mol motorolaj ? a szerelőm azt mondta mivel keveset járok vele évente 8-10 ezret és évente cserélem jó lesz az is

így az olajcserém kijön egy 10 esből

olaj, olajszűrő, levegőszűrő,

Link to comment
Megosztás:

mennyit kellene fogyasztania egy 1,4 es benzinesnek ? z14xep

most mértem városban 8 litert eszik, kevesebbre számítottam

Nekem:

Város/országút/átlag: 7,4-7,7/5,6-6/6,6-6,8

Télen olyan 2-3-4 decivel több általában, ami attól függ....:D

Szerintem városban simán jó a nyolc, erősen függ a vezetési stílusodtól:)! Nekem legelőször volt, hogy alig több mint 610km-t mentem el egy tankkal, de akkor nagyon nyomtam neki (persze feleslegesen:)), csak még nagyon örültem neki és próbálgattam, ja és tél is volt:)... Lendületesen viszont ésszerűen vezetve azóta 730-740km-nél szoktam tankolni általában 48 liter körül kattan és a BC is azt a 6,6-6,7-et mutatja...:D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

nekem olyan problémám van, hogy a klímagázt állandóan minden évben utána kell tölteni mert elszökik

minden évben elviszem feltöltetni volt már opel szervizben is meg klímaszervizben is műszerre rakták 1 napra de nem volt szivárgás

télen is be szoktam hetente 1x indítani de tavasszal mikor már elkezdi az ember intenzívebben használni érezni, hogy nem úgy hűt

normális dolog ez ? 5 éve van meg a kocsi de mindig ezzel szivat, előtte g astrám volt 4 évig de azt se tudtam mi az a klímagáz

másik dolog:

jó -e a motorba a 10w 40 valamilyen mol motorolaj ? a szerelőm azt mondta mivel keveset járok vele évente 8-10 ezret és évente cserélem jó lesz az is

így az olajcserém kijön egy 10 esből

olaj, olajszűrő, levegőszűrő,

Ne rakj bele semmilyen 10w40-et, nem való bele!

Gm Dexos2 5w30-ból egy 5l kanna 7000-8000 körül kapható és az való bele... A gyári szűrő 1500-2000ft, utángyártott levegőszűrő 1500 szintén, az olajcsere munkadíjak meg 3000ft-ok szoktak lenni, én rászánnám azt a plusz kb. kettő-háromezer forintot, ilyenen nem érdemes spórolni...:D

A klímát meg töltsék meg Uv-val, utána használd egy pár hétig, utána meg lámpázzák meg... Nekem pl. a Kompi Tömbszelencét kellett cserélni (UV-s megvilágításnál derült ki) gáztöltéssel együtt 25-30 körül van egy ilyen művelet!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.