Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Egyebkent nem talaltam sehol adatot arra, mi a jo ertek, de felirtam, amit lattam: 615, 518 es 480 KPa volt 3, 2 es 1 eve. Mostanra eljutott odaig, hogy nem hut, es 112 KPa :)

No voltam klimat teszteltetni / toltetni. Eloszor nitrogennel felnyomtak 21 barra, amit szerencsere tartott, a csatlakozasokat is megneztek szivargasjelzovel, azok is jok.

Utana leszivas, majd toltes, es mar indult is a kompresszor, es persze a hutes.

Opcommal nezve, jaro klima mellett 1974 kPa volt a nyomas, egy ejszaka allas utan pedig 616 kPa. Tehat ugy tunik, bekapcsolas elott 600 korul van a jo ertek; ezekhez viszonyithatja mindenki, hogy all eppen a gaz elvesztese teren :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Még tegnap rákerestem és pár éve itt is volt róla szó. Csak már nem tudtam írni, mert lejárt az 5 hozzászólás/napom. :icon7:

Közben az is eszembe jutott, hogy mért csinálta ezt.

Az egyik kulcsot nem ismeri fel az immobilizer. Letiltja és ezeket a kódokat dobálja ki. Régebben már előjött ugyan ez a kettő, mikor kísérleteztem a rossz kulccsal.

Most a szervizben is megnézték, csak utána biztos elfelejtették kitörölni a kódokat.

Sajnos ők sem tudtak mit kezdeni a rossz kulccsal. Biztonsági kód és kulcskód birtokában tudnak újat rendelni, ami kb 40.000 Ft a bicskás, a sima valamivel olcsóbb. :(

Közben a kulcs-problémám is szerencsésen megoldódott.

Elvittem a kulcsot egy autókulcs másolással/kulcselektronika szervizeléssel is foglalkozó kulcsoshoz. Rögtön meg is tudták csinálni. Valami antennát kellett kicserélni benne. Ezért fizettem kemény 4000 Ft-ot. Jóval olcsóbb volt így, mint komplett új kulcsot rendelni. Ezek után az autó már felismerte a kulcsot, így működik mindkét gyári kulcsom. :)

Végre annyi szívás után történnek velem jó dolgok is az autóval kapcsolatban. :)

Link to comment
Megosztás:

Mitől lehet hogy semmit nem hűt a klíma?

Ma kint 25 fok volt, az autóban legalább 35. Az ablakot nem lehetett lehúzni, mert autópályán mentem, majd meg sültem! A klíma be volt kapcsolva, minimumra tekerve, de semmit nem hűtött. Érdekes módon a fogyasztásom 230 km-en egy decivel nem nőtt. Sőt, jobb lett mint az eddigi átlagom. Alapjáraton se nőtt a fogyasztás. Meleg motornál 0,3-0,5 liter/óra.

Akitől vettem az autót, esküdözött hogy szeptemberben kitakaríttatta és feltöltette a klímát. (Igaz, számlát nem láttam.) Azóta nem használtam, mert nem volt olyan meleg. Létezik az, hogy pár hónap állásban tönkremegy egy felújított klíma?

Na, ezzel kapcsolatban is van fejlemény.

A rendszerben nulla volt a nyomás, ezért nem kapcsolt a kompresszor.

Nyomáspróbán elvileg oké a rendszer, de most feltöltik valami kontraszt anyaggal kevert gázzal. Ez UV-fény hatására jelzi ha esetleg valahol lassú szivárgás van.

Úgyhogy úgy néz ki ez is megoldódik, hűteni fog, nem kell többet megsülnöm. :)

Link to comment
Megosztás:

Na, ezzel kapcsolatban is van fejlemény.

A rendszerben nulla volt a nyomás, ezért nem kapcsolt a kompresszor.

Nyomáspróbán elvileg oké a rendszer, de most feltöltik valami kontraszt anyaggal kevert gázzal. Ez UV-fény hatására jelzi ha esetleg valahol lassú szivárgás van.

Úgyhogy úgy néz ki ez is megoldódik, hűteni fog, nem kell többet megsülnöm. :)

Ha megtartotta a próbanyomást, akkor szerencséd van és nem fog az szivárogni sehol.

Nekem nem tartotta meg a nitrogént, látszott a mérőórán, hogy szép lassan csökken.

Ettől függetlenül feltöltöttük kontrasztanyag és gázzal, amit egy hétig meg is tartott, addig hűtött rendesen. :-)

Nemsokára meglámpázzuk, de érzem, hogy be fog igazolódni a lyukas hűtő, mert máshol nem találtunk szivárgást.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van egy 2007 es évjáratú Astra H caravan 58000 km el. Pár napja autópályán fokozatosan erősödő sípoló visító hang érkezett a bal hátulja felől.

A pihenőben való megállás után a bal hátsó fék szolídan füstölgött, a tárcsán kb 3 mm es bemarás volt látható.

Leszedtem a kereket, megütögettem a nyerget, próbáltam szétfeszíteni a betéteket. ezután kihullott egy nagyadag rozsdás cucc.

Azóta nem adta a hangot, viszont a kéziféket sem használtam.

Elvittem szervizbe, ahol az átvizsgálás után előirányoztak egy komplett kétoldali betét+tárcsa+féknyereg cserét olajjal munkadíjjal kb 250.000 ért.

Kérdésem ez így normális? Mármint, hogy nyerget csak párba lehet cserélni, illetve ezek alapján egyáltalán télleg kell e cserélni?

Az tény, h mind a nyereg mind a betét elég rohadtnak, rozsdásnak nézett ki, mikor levettem a kereket.

Nagyon szívesen veszem a véleményeket tapasztalatokat, mert nekem ez az első Opelem, és nem nagyon vagyok képben.

Illetve még másik érdekes kérdés, h bontottan lehet e értelmes állapotú alkatrészt beszerezni, és egyáltalán érdemes e.

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van egy 2007 es évjáratú Astra H caravan 58000 km el. Pár napja autópályán fokozatosan erősödő sípoló visító hang érkezett a bal hátulja felől.

A pihenőben való megállás után a bal hátsó fék szolídan füstölgött, a tárcsán kb 3 mm es bemarás volt látható.

Leszedtem a kereket, megütögettem a nyerget, próbáltam szétfeszíteni a betéteket. ezután kihullott egy nagyadag rozsdás cucc.

Azóta nem adta a hangot, viszont a kéziféket sem használtam.

Elvittem szervizbe, ahol az átvizsgálás után előirányoztak egy komplett kétoldali betét+tárcsa+féknyereg cserét olajjal munkadíjjal kb 250.000 ért.

Kérdésem ez így normális? Mármint, hogy nyerget csak párba lehet cserélni, illetve ezek alapján egyáltalán télleg kell e cserélni?

Az tény, h mind a nyereg mind a betét elég rohadtnak, rozsdásnak nézett ki, mikor levettem a kereket.

Nagyon szívesen veszem a véleményeket tapasztalatokat, mert nekem ez az első Opelem, és nem nagyon vagyok képben.

Illetve még másik érdekes kérdés, h bontottan lehet e értelmes állapotú alkatrészt beszerezni, és egyáltalán érdemes e.

Előre is köszönöm a segítséget!

Szerintem ez az ár sok érte.

Nekem cserélték mind a 4 tárcsát, betétekkel, olajjal, munkadíjjal 70.000.-ért, garanciával fékszervizben. (Ami még így is drága lehet.)

A féknyereg a UN*Xnál is nagyon változó áron van például. 25-80e, sok felújított van közte.

Kérdezz meg más szervizt, esetleg speciálisan fékre szakosodott szervizeket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Fékkel kapcsolatban a kérdésem, hogy tudja e valaki, hogy a 308 mm-es első és a ?278 mm-es? hátsó tárcsáknak szélesség tekintetében hány mm a tűréshatára?

Ugyanis nemsokára betétcsere lesz (is), és érdekelne, hogy lehet e még szabályoztatni, vagy sem. Feleslegesen nem vennék új tárcsákat. 94 ezer van az autóban, szerintem ezek még a gyári féktárcsák.

Másik kérdésem, hogy hűtött tárcsát szabad e szabályoztatni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rendeltem egy klímahűtőt, de nem tudták megmondani, hogy az oldalán lévő szűrőházban lesz-e szárító szűrő!

Mit gondoltok, egy új hűtőhöz vajon jár szűrő?

Ha nem lesz benne, vajon a régi hűtőből áttehető-e a szűrő?

NISSENS hűtő lesz a UN*Xtól, 37500Ft listaáron.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy a h kombi hátsó ajtóban lévő háromszög ablakot hogyan lehet betenni egyben? :D Már szétszedtem az ajtót, a sin alsó rögzítő csavarja megvan, de nekem nem tűnik elégnek a hely a beépítéshez. Ha van esetleg tapasztalata valakinek ez ügyben, kérem segítsen :excl: Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy a h kombi hátsó ajtóban lévő háromszög ablakot hogyan lehet betenni egyben? :D Már szétszedtem az ajtót, a sin alsó rögzítő csavarja megvan, de nekem nem tűnik elégnek a hely a beépítéshez. Ha van esetleg tapasztalata valakinek ez ügyben, kérem segítsen :excl: Előre is köszi!

Nekem fóliázásnál kivették.

Azt a függőleges elválasztó sínt is ki kell szerelni. A pontos metódust nem tudom, de ha gondolod (és nem jön ide megoldás), akkor megadom a fóliázó srác telszámát és szerintem eltudja neked pontosan mondani.

Link to comment
Megosztás:

Nekem fóliázásnál kivették.

Azt a függőleges elválasztó sínt is ki kell szerelni. A pontos metódust nem tudom, de ha gondolod (és nem jön ide megoldás), akkor megadom a fóliázó srác telszámát és szerintem eltudja neked pontosan mondani.

Köszi! Én is arra gondoltam, de nem mertem feszegetni, mert nem láttam, hogy felül hogyan van rögzítve. Holnap jön az üvegem, remélem, aztán így már, hogy azt írtad, hogy kivették a sínt, megkeresem mi tartja. Ha nem találok, vagy nem jön tuti, akkor visszatérünk a számra.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Én is arra gondoltam, de nem mertem feszegetni, mert nem láttam, hogy felül hogyan van rögzítve. Holnap jön az üvegem, remélem, aztán így már, hogy azt írtad, hogy kivették a sínt, megkeresem mi tartja. Ha nem találok, vagy nem jön tuti, akkor visszatérünk a számra.

Üdv!

Talán pont a hátsó ajtón volt, hogy jobb szél-közép tájon egy szegecset is kifúrtak...de lehet csak azért, hogy a nagyobbik üveget kivegyék...már nem emlékszem. Ha esetleg látod szétszedésnél, hogy 2/3 magasságban jobb szélén egy szegecset is ki kell fúrni, hogy kijöjjön a kis 3szög ablakrész, akkor fúrd ki nyugodtan, úgy fog kijönni. Persze csak ha van szegecshúzód a visszaszereléshez! :D

Link to comment
Megosztás:

Talán pont a hátsó ajtón volt, hogy jobb szél-közép tájon egy szegecset is kifúrtak...de lehet csak azért, hogy a nagyobbik üveget kivegyék...már nem emlékszem. Ha esetleg látod szétszedésnél, hogy 2/3 magasságban jobb szélén egy szegecset is ki kell fúrni, hogy kijöjjön a kis 3szög ablakrész, akkor fúrd ki nyugodtan, úgy fog kijönni. Persze csak ha van szegecshúzód a visszaszereléshez! :D

Még egyszer köszi! Holnap tüzetesen átvizsgálom a keretet. Sajnos kivennem nem kell az üveget, az már darabokban kijött <_< Csak az újat kellene valahogy beraknom.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Takarítottam ma az autót, és már-már elviselhetetlen hangokat bocsájt ki az összes ajtó. Csináltam róluk egy felvételt, hogy halljátok, mire gondolok:

http://youtu.be/wzqIJbJbPBo

http://youtu.be/QGaZsCyPuko

Van valakinek tippje, hogy mivel kenjem, fújjam be a határolókat, vagy mit fújjak be, esetleg elkoptak és azért adnak ilyen hangokat?

Egy másik kérdés, hogy mivel lehet szépen kitakarítani a gyári szövetszőnyeget? Hiába porszívózom ki poros, foltos marad. Gondoltam valami vizes takarító gépre, csak sajna olyanom nincs . Valami házi megoldás? Előre is köszi mindenkinek a segítséget. G.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Takarítottam ma az autót, és már-már elviselhetetlen hangokat bocsájt ki az összes ajtó. Csináltam róluk egy felvételt, hogy halljátok, mire gondolok:

http://youtu.be/wzqIJbJbPBo

http://youtu.be/QGaZsCyPuko

Van valakinek tippje, hogy mivel kenjem, fújjam be a határolókat, vagy mit fújjak be, esetleg elkoptak és azért adnak ilyen hangokat?

Egy másik kérdés, hogy mivel lehet szépen kitakarítani a gyári szövetszőnyeget? Hiába porszívózom ki poros, foltos marad. Gondoltam valami vizes takarító gépre, csak sajna olyanom nincs . Valami házi megoldás? Előre is köszi mindenkinek a segítséget. G.

Ehh, combosak a határolóid:). Szerintem próbáld meg először egy kis féktisztítóval kitakarítani. Ha nem, akkor gépzsír, vagy szilikon.

A szőnyeget én kézi mosóban szoktam először magasnyomásúval, majd a kefés mosóval átdörzsölni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.