Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Sajnos egyenlőre nincs a GoodYear-hez még kettő, pedig majdnem minden gumisnál voltam. Azért volt egy-két meglepő eladó. A leglátogatottabb gumiboltba azt mondták, hogy az Eagle F1 borzasztó gumi, mire megkérdeztem, hogy akkor mi a jó. Szerinte egy olyan márka, aminek a nevét nem tudtam megjegyezni, sőt még nem is hallottam róla. Persze, hogy kínai volt. Egy másik eladó, meg "a világ legjobb gumiját" ajánlotta, mivel szerinte is a GoodYear maximum csak "gumicskának" nevezhető. Az ő ajánlata a Lassa nevezetű abroncs volt, akciósan 40ezer/darab áron :)

Találtam viszont Pirellit, P6000-et, ebből lenne négy, meg volt még Maragoni, de azt meg nem akarok, nem sok jót hallottam róla.

Jövő hétre viszont ígértek többen is, hogy hozatnak ebből a méretből, majd meglátjuk mi lesz.

kereskedők...legelőször az a legjobb ami már rájuk van száradva vagy amin a legtöbb haszon van

persze tudnak ajánlani "akciós" termékeket is

2010 -es 225/45 R17 ADAC teszt: http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Somm...urcePageID=8772

bár az összeesküvés-elmélet kreálók tábora szerint fizetett hirdetés az ADAC teszt

Link to comment
Megosztás:

kereskedők...legelőször az a legjobb ami már rájuk van száradva vagy amin a legtöbb haszon van

persze tudnak ajánlani "akciós" termékeket is

2010 -es 225/45 R17 ADAC teszt: http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Somm...urcePageID=8772

bár az összeesküvés-elmélet kreálók tábora szerint fizetett hirdetés az ADAC teszt

Nem is tudtam, hogy az ADAC csinált ilyen méretben tesztet, köszi a linket.

Lehet, hogy egyesek fizetnek a jobb helyezésért, de azért az látszik, hogy a kínai gumik sehol sincsenek.

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudtam, hogy az ADAC csinált ilyen méretben tesztet, köszi a linket.

Lehet, hogy egyesek fizetnek a jobb helyezésért, de azért az látszik, hogy a kínai gumik sehol sincsenek.

általában minden évben csinálnak egy peresebb/szélesebb gumi és egy hagyományos/átlag gumi tesztet

esetleg nézd meg a régebbi, pár éves teszteket h miket ajánlanak mert ezek mind friss mintázatok, ilyeneket használtba nem találsz sajnos

pl van egy 2008 magyar teszt:

http://www.origo.hu/auto/20080505-nyari-gumiteszt.html

a kínaiak itt sem szerepeltek túl jól

Link to comment
Megosztás:

a tréning tényleg jó dolog a jogsi megszerzéséhez a képzés részének kellene felfogni, pl 2 éven belül a kezdő jogsisnak el kell menni tréningre (amikor már kicsit vezetgetett) és akkor legyen végleges a jogsi ha volt tréningelni és nem csinált butaságot 2 évig.

persze, direkt csinálják alulk.ra a gyárak

a sofőrök 99% nem tudja kezelni a váratlan helyzeteket, minden apróságra azonnali fékkel reagálnak

vezetéstechnikai tréninget kötelezővé tenném

majd várom a véleményed az F1 -ről ha meglesz és bekoptak már az autódhoz

Link to comment
Megosztás:

a tréning tényleg jó dolog a jogsi megszerzéséhez a képzés részének kellene felfogni, pl 2 éven belül a kezdő jogsisnak el kell menni tréningre (amikor már kicsit vezetgetett) és akkor legyen végleges a jogsi ha volt tréningelni és nem csinált butaságot 2 évig.

Véleményem szerint a jogosítványt használók, és arra pályázók körét kellenne szűkíteni, na meg a megszerzését szigorítani. Ez az egyik, ami fontos lenne. A tréninget valóban be kellenne építeni az oktatásba, viszont ami még fontosabb, én nem adnék jogosítványt senki kezébe, ameddig nem vezetett hóban/jégen oktató mellett lezárt területen legalább 1-200 Km-t. Na meg a rendőröknek nem kellenne belekötni azokba, akik egy zárt parkolóba gyakorlatoznak. És itt nem arra gondolok, aki a Bükkbe keresztbe jön velem szembe, azt tényleg állítsák meg. Mert nem az a fontos, hogy milyen gumid van, a legjobb téligumi is megcsúszik, a kérdés, hogy tudod-e korrigálni a hibát.

Link to comment
Megosztás:

sok mindent kellene szigorítani ami tényleg a közlekedés biztonsággal kapcsolatos

nem olcsó így sem a jogsi, mi lenne ha még hozzájönne egy 50e Ft -os tréning

persze ha tömegesen kellene járni, biztosan olcsóbb lenne

szóval lenne ellentáborunk rendesen ha bevezetnénk :)

Link to comment
Megosztás:

Toyo -ra őket találtam jó árban:

http://gumimarket.hu/

néztem én is méretváltóban, 225/45 a megfelelő váltás számodra

hááát, használtat jól nézd meg

DOT számot hogy ne legyen túl koros az abroncs (bár gondolom ezt Te is tudod)

illetve F1 -ről azt olvastam hogy hajlamos egyenletlenül kopni, így az idő/km -erek előrehaladtával hangosodik is

mennyi az annyi amúgy? mármint mennyiért találtál használtat?

GoodYear -ra visszatérve...gondolom az átlagosnál kicsivel lágyabb az anyaga, jobban tapad, de jobban is kopik

ilyen adatokat nem találok sehol amikor gumit nézek...lágyság, súly

A Web áruházak is hajlamosak régi DOT -os gumikat kiküldeni.Tapasztalatból tudom.

Amúgy felfeszítettem a 225-ös Uniroyal Rainsport gumikat.Száraz és nedves aszfalton is nagyon jól tapad.Hogy mennyire kopik, és hogy fog búgni majd jövőre kiderül. :)

Link to comment
Megosztás:

Már van (vagy tavaly még volt) olyan ajánlat az egyik fővárosi autósiskolánál, hogy aki leteszi náluk a jogsit az 1 éven belül visszamehet egy vezetéstechnikai tréningre.

sok mindent kellene szigorítani ami tényleg a közlekedés biztonsággal kapcsolatos

nem olcsó így sem a jogsi, mi lenne ha még hozzájönne egy 50e Ft -os tréning

persze ha tömegesen kellene járni, biztosan olcsóbb lenne

szóval lenne ellentáborunk rendesen ha bevezetnénk :)

Link to comment
Megosztás:

majd várom a véleményed az F1 -ről ha meglesz és bekoptak már az autódhoz

Jelentem, sikerült találnom gumit :) Eagle F1, használt, de jóformán meg sincs még kopva, érdemes volt kicsit turkálni a neten :D

Ha kész a felni azonnal viszem a gumishoz, már rettenetesen kiváncsi vagyok milyen lesz.

(Képet tettem volna fel, de látom, hogy csak linket lehet beszúrni)

Link to comment
Megosztás:

Jelentem, sikerült találnom gumit :) Eagle F1, használt, de jóformán meg sincs még kopva, érdemes volt kicsit turkálni a neten :D

Ha kész a felni azonnal viszem a gumishoz, már rettenetesen kiváncsi vagyok milyen lesz.

(Képet tettem volna fel, de látom, hogy csak linket lehet beszúrni)

várom

valakinek sikerül képet is beszúrni, az eladó alkatrészeknél néztem

Toyo project eltolva

a gyári Turanza-k még kibírják az idei évet, legyilkolom őket

viszont asszony autójára kell felni+gumi, de már több napja járom a gumisokat és olcsóbb kategóriás felnikből (Dezent, Enzo) kifogyott Magyarország

kedden úgy is megyek ki Szlovákiába, majd ott megveszem

valami normális gumit rakatok rá, Pirelli P7, esetleg ha sokkal olcsóbb a Kumho Solus KH17...eddigi Kumho gumik nem voltak jók, de ez a KH17 -es több tesztben is jól végzett, általában az első 3-ban benne volt

Link to comment
Megosztás:

várom

valakinek sikerül képet is beszúrni, az eladó alkatrészeknél néztem

Toyo project eltolva

a gyári Turanza-k még kibírják az idei évet, legyilkolom őket

viszont asszony autójára kell felni+gumi, de már több napja járom a gumisokat és olcsóbb kategóriás felnikből (Dezent, Enzo) kifogyott Magyarország

kedden úgy is megyek ki Szlovákiába, majd ott megveszem

valami normális gumit rakatok rá, Pirelli P7, esetleg ha sokkal olcsóbb a Kumho Solus KH17...eddigi Kumho gumik nem voltak jók, de ez a KH17 -es több tesztben is jól végzett, általában az első 3-ban benne volt

Az olcsó felnikkel az a baj, hogy hamar deformálódnak, és viheted görgőztetni. Az meg elég nyűgös, mert gumit levenni, görgőztetni, gumit visszatenni egy év alatt kiadja azt a pluszt amit egy jobb felnire szánnál. Enzo van az egyik ismerősömnek, és évente kell görgőztetni.

Mi a felső határ felni tekintetében? Tudnám javasolni a momo-t. Én azt vettem és nagyon bevált. Igaz, az ország másik feléből hozattam de megérte, mert 25ezer volt darabja, természetesen garanciával, dobozzal, teljesen újonnan, 16" méretben.

Link to comment
Megosztás:

így-így. én is jártam így hogy egyszer vettem egy szép de puha felnit.

volt hogy 1 évben 1x kellett görgőztetnem a garnitúrát, mert rázott. le is cseréltem...

a belinkelt eagle F1 meg nagyon jó gumi, de hangos. főképp ahogy kopik úgy nő a gumizaj...

vagyis nekem ....

Link to comment
Megosztás:

Anyuék vettem a Corsára használt gumit, asszem 3 ezer volt darabja, Semperit, nézegettem olyan 3.5-4 milis, mindegy nekik egy darabig jó lesz, viszont nem láttam a gyártási dátumot a gumi oldalán, ez nem mindegyiken van rajta?

Bocs ezt a Astrába akartam, de végülis a gumiról szól, nem a kocsiról. :)

Link to comment
Megosztás:

Anyuék vettem a Corsára használt gumit, asszem 3 ezer volt darabja, Semperit, nézegettem olyan 3.5-4 milis, mindegy nekik egy darabig jó lesz, viszont nem láttam a gyártási dátumot a gumi oldalán, ez nem mindegyiken van rajta?

Bocs ezt a Astrába akartam, de végülis a gumiról szól, nem a kocsiról. :)

Elvileg rajta kellenne lennie, pont tegnap néztem egy semperit gumit, amin először én sem találtam. A lényeg, hogy csak az egyik oldalon van feltüntetve, úgyhogy valószínüleg azon az oldalon lesz, ami befelé áll.

a belinkelt eagle F1 meg nagyon jó gumi, de hangos. főképp ahogy kopik úgy nő a gumizaj...

vagyis nekem ....

Valamit valamiért :) A zaj egy idő után remélem azért megszokható.

Link to comment
Megosztás:

Az olcsó felnikkel az a baj, hogy hamar deformálódnak, és viheted görgőztetni. Az meg elég nyűgös, mert gumit levenni, görgőztetni, gumit visszatenni egy év alatt kiadja azt a pluszt amit egy jobb felnire szánnál. Enzo van az egyik ismerősömnek, és évente kell görgőztetni.

Mi a felső határ felni tekintetében? Tudnám javasolni a momo-t. Én azt vettem és nagyon bevált. Igaz, az ország másik feléből hozattam de megérte, mert 25ezer volt darabja, természetesen garanciával, dobozzal, teljesen újonnan, 16" méretben.

volt már nekem is gagyi felnim /45 gumival, az tényleg szar volt, kb 2 havonta centirozni mentem

de használtam enzo felnit /60 -as gumival télen/nyáron és 2 év alatt egyszer se kellett mennem centirra

de itt marad a gyári méret /55 -ös falmagassággal, asszony használja városban...nagy veszélynek nincs kitéve

körülnézek hogy milyen a kínálat kint

Link to comment
Megosztás:

Elvileg rajta kellenne lennie, pont tegnap néztem egy semperit gumit, amin először én sem találtam. A lényeg, hogy csak az egyik oldalon van feltüntetve, úgyhogy valószínüleg azon az oldalon lesz, ami befelé áll.

Valamit valamiért :) A zaj egy idő után remélem azért megszokható.

felcsavarod a zenét :)

Link to comment
Megosztás:

felcsavarod a zenét :)

Sokan ajánlották már, egyéb más problémáknál is, de általában nem így szoktam kezelni a tüneteket :)

de itt marad a gyári méret /55 -ös falmagassággal, asszony használja városban...nagy veszélynek nincs kitéve

körülnézek hogy milyen a kínálat kint

Melyik városban, nincs nagy kátyúveszély? Szívesen odaköltöznék :D

Egyébként a momo mellett tudnám még ajánlani a hijoin felniket. Árban az enzo-val van egy kategóriában, viszont meglepően tartós, erős felni és van egy-két nagyon szép forma.

Link to comment
Megosztás:

Sokan ajánlották már, egyéb más problémáknál is, de általában nem így szoktam kezelni a tüneteket :)

Melyik városban, nincs nagy kátyúveszély? Szívesen odaköltöznék :D

Egyébként a momo mellett tudnám még ajánlani a hijoin felniket. Árban az enzo-val van egy kategóriában, viszont meglepően tartós, erős felni és van egy-két nagyon szép forma.

nah, felni lerendelve

sajnos későn kaptam észbe, tavasz közepén egyszerűen már minden nagy importőr kifogyott a felnikből

ár is jó legyen, picit márkás is legyen, nézzen is ki vhogy...

Momo szárnya alatt található Reds felni -re esett a választás

ez lesz:

http://www.reds-wheels.com/dark_blade_en.html

7" széles, ET35 -ös lesz, így a gyári felnihez képest 8mm -rel fog kijjebb lógni

kíváncsi vagyok h fog mutatni rajta mivel más az autó karakterisztikája mint a felni, lehet h nem fognak passzolni

a héten felteszem a garnitúrát, majd csinálok képet

Pirelli P7 is lerendelve, de nem biztos hogy meg lesz a héten :)

Vác

kátyú azért itt is van, de jelenleg csak egy nagyon sz@r résszel találkoztam

sajnos legkönnyebb esőben belemenni az úthibákba :D

Link to comment
Megosztás:

nah, felni lerendelve

sajnos későn kaptam észbe, tavasz közepén egyszerűen már minden nagy importőr kifogyott a felnikből

ár is jó legyen, picit márkás is legyen, nézzen is ki vhogy...

Momo szárnya alatt található Reds felni -re esett a választás

ez lesz:

http://www.reds-wheels.com/dark_blade_en.html

7" széles, ET35 -ös lesz, így a gyári felnihez képest 8mm -rel fog kijjebb lógni

kíváncsi vagyok h fog mutatni rajta mivel más az autó karakterisztikája mint a felni, lehet h nem fognak passzolni

a héten felteszem a garnitúrát, majd csinálok képet

Pirelli P7 is lerendelve, de nem biztos hogy meg lesz a héten :)

Vác

kátyú azért itt is van, de jelenleg csak egy nagyon sz@r résszel találkoztam

sajnos legkönnyebb esőben belemenni az úthibákba :)

Milyen színű autóra akarod tenni? Mikor a 16-os felniket vettem egy ideig feketét kerestem, aztán rájöttem, hogy a fekete autón az ugyan olyan színű felni borzalmasan mutatna. Most a 17-est fehérre fogom fényeztetni, a fekete autóhoz talán az a legjobb.

A képekre mindenképpen kiváncsi vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Milyen színű autóra akarod tenni? Mikor a 16-os felniket vettem egy ideig feketét kerestem, aztán rájöttem, hogy a fekete autón az ugyan olyan színű felni borzalmasan mutatna. Most a 17-est fehérre fogom fényeztetni, a fekete autóhoz talán az a legjobb.

A képekre mindenképpen kiváncsi vagyok.

FEKETE :) és nem gáz :) már fent van

persze nem annyira feltünő mint fekete autón fehér / polír felni, illetve fehér autón fekete felni

no majd csinálok képet

Link to comment
Megosztás:

FEKETE :) és nem gáz :) már fent van

persze nem annyira feltünő mint fekete autón fehér / polír felni, illetve fehér autón fekete felni

no majd csinálok képet

Ez a Reds felni nem grafit színű?

Most egyébként kezdek egy kicsit elbizonytalanodni, hogy fehér legyen-e a felni, vagy maradjon ezüst.

A képeket várom :D Elég ütős formája van így kép alapján a felnidnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.