Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Köszönöm a segitséget! Közben már megoldodott a dolog. Amit irtál az müködik. :-)

Szia!

Ezt találtam: "push 10 sec on Main button,

push a modus button,

push again 1 x Main...

you should see now the first testpicture;

push again on Main for the next testpicture...

but there surely is someone who can confirm this " , egy próbát megér. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

most tűnt fel, hogy valamelyik szervíz az eddigi egy év alatt megfújta a navi CD-t a kesztyűtartómból. Nem tűnt fel eddig, mert nem is használtam, de most külföld miatt kellett volna. Sajnos Magyarország térkép nem is volt, de ha esetleg valaki tud ilyet, vagy, hogy egyáltalán hogyan működik a CD téma, kérem írja meg tapasztalatait. Mit kell keresni a neten? Lehet egyáltalán hozzáférni térképekhez?

NCDC 2015-öm van. Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

most tűnt fel, hogy valamelyik szervíz az eddigi egy év alatt megfújta a navi CD-t a kesztyűtartómból. Nem tűnt fel eddig, mert nem is használtam, de most külföld miatt kellett volna. Sajnos Magyarország térkép nem is volt, de ha esetleg valaki tud ilyet, vagy, hogy egyáltalán hogyan működik a CD téma, kérem írja meg tapasztalatait. Mit kell keresni a neten? Lehet egyáltalán hozzáférni térképekhez?

NCDC 2015-öm van. Előre is köszi.

Szia!Magyar nincs ne is keress.Ha külföldi kell szolj és megkeresem honnan töltheted le.

Üdv:Miki.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok,

még mindig NCDC2015. Észrevettem, hogy a cucc időről időre elveszíti a hangszín beállításokat és beáll alaphelyzetbe magas és mély beállítás is. Azazhogy majdnem alaphelyzetbe. Magas kb 2 osztás kiemelésen van, mély alaphelyzetben. Nem találtam benne logikát. Napokig jó, aztán egyszer csak elmegy a hangszínbeállítás. Úja beállítom, megint pár napig jó. Másnak van ilyen tapasztalata?

:D

Link to comment
Megosztás:

Ahoy újra.

Olyan gondom van, hogy az egyik gyári kulcsban meghalt az elem, szervízban azt mondták nem cserélhető a háromgombos kulcsban az elem, az új meg eléggé drága, valami 35 EFt körüli összeget mondtak rá. Szóval inkább megmarad ez a kulcs elemnélkülinek tartalékba, viszont nem jöttem rá, hogy a riasztót, hogyan tudom vele lekapcsolni és élesíteni. Próbáltam, hogy kétszer fordítom el a zárba nyitásnál-zárásnál, de nem működött. Erről kellene infó.

A másik dolog: a kocsiban CCR2006-os audio egyseg van es vettem ehhez egy kazettás adapter biz-baszt (egy jackdugót bedugok a telefonba és kazetta olvasófejre átküldi a jelet) ami működik ugyan, tudok vele a telefonról zenélni, de eléggé tré a hangminőség. Van arra valami megoldás, hogy egy audió bemenetet varázsolhassak ebbe az eszközbe (akár a kazetta egység teljes feláldozásával is) vagy esetleg bluetooth receivert ügyködjek bele?

Előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

Ajánlanék a figyelmedbe FM transmittert! Ebbe vagy usb-t vagy memóriakártyát tudsz rakni. Szivargyújtóba kell bedugni és máris sugároz valamely rádió frekvencián. (Az enyém kb. 5-6 ilyet tud.) Neked annyi a dolgod, hogy a rádión kikeresed ezt a frekit, beállítod és máris düböröghet a muzsika.

Ezeknek a kütyüknek egyébként olyan 3-4 ezer Huf körül van az ára. Viszont nem kell barkácsolnod! :D

Ahoy újra.

Olyan gondom van, hogy az egyik gyári kulcsban meghalt az elem, szervízban azt mondták nem cserélhető a háromgombos kulcsban az elem, az új meg eléggé drága, valami 35 EFt körüli összeget mondtak rá. Szóval inkább megmarad ez a kulcs elemnélkülinek tartalékba, viszont nem jöttem rá, hogy a riasztót, hogyan tudom vele lekapcsolni és élesíteni. Próbáltam, hogy kétszer fordítom el a zárba nyitásnál-zárásnál, de nem működött. Erről kellene infó.

A másik dolog: a kocsiban CCR2006-os audio egyseg van es vettem ehhez egy kazettás adapter biz-baszt (egy jackdugót bedugok a telefonba és kazetta olvasófejre átküldi a jelet) ami működik ugyan, tudok vele a telefonról zenélni, de eléggé tré a hangminőség. Van arra valami megoldás, hogy egy audió bemenetet varázsolhassak ebbe az eszközbe (akár a kazetta egység teljes feláldozásával is) vagy esetleg bluetooth receivert ügyködjek bele?

Előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

Ahoy újra.

Olyan gondom van, hogy az egyik gyári kulcsban meghalt az elem, szervízban azt mondták nem cserélhető a háromgombos kulcsban az elem, az új meg eléggé drága, valami 35 EFt körüli összeget mondtak rá. Szóval inkább megmarad ez a kulcs elemnélkülinek tartalékba, viszont nem jöttem rá, hogy a riasztót, hogyan tudom vele lekapcsolni és élesíteni. Próbáltam, hogy kétszer fordítom el a zárba nyitásnál-zárásnál, de nem működött. Erről kellene infó.

A másik dolog: a kocsiban CCR2006-os audio egyseg van es vettem ehhez egy kazettás adapter biz-baszt (egy jackdugót bedugok a telefonba és kazetta olvasófejre átküldi a jelet) ami működik ugyan, tudok vele a telefonról zenélni, de eléggé tré a hangminőség. Van arra valami megoldás, hogy egy audió bemenetet varázsolhassak ebbe az eszközbe (akár a kazetta egység teljes feláldozásával is) vagy esetleg bluetooth receivert ügyködjek bele?

Előre is kösz.

Bele az átalakitókeretet(tele vele az ebay),faca fejegységet,a régit meg halványan bezsirozni,nagy ívben elhajitani......... :D

Vesszen az őskori kazettás nyavalya...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahoy újra.

Olyan gondom van, hogy az egyik gyári kulcsban meghalt az elem, szervízban azt mondták nem cserélhető a háromgombos kulcsban az elem, az új meg eléggé drága, valami 35 EFt körüli összeget mondtak rá. Szóval inkább megmarad ez a kulcs elemnélkülinek tartalékba, viszont nem jöttem rá, hogy a riasztót, hogyan tudom vele lekapcsolni és élesíteni. Próbáltam, hogy kétszer fordítom el a zárba nyitásnál-zárásnál, de nem működött. Erről kellene infó.

A másik dolog: a kocsiban CCR2006-os audio egyseg van es vettem ehhez egy kazettás adapter biz-baszt (egy jackdugót bedugok a telefonba és kazetta olvasófejre átküldi a jelet) ami működik ugyan, tudok vele a telefonról zenélni, de eléggé tré a hangminőség. Van arra valami megoldás, hogy egy audió bemenetet varázsolhassak ebbe az eszközbe (akár a kazetta egység teljes feláldozásával is) vagy esetleg bluetooth receivert ügyködjek bele?

Előre is kösz.

a háromgombosba is lehet elemet cserélni. CR2032 es elem van benne...

Link to comment
Megosztás:

Ajánlanék a figyelmedbe FM transmittert! Ebbe vagy usb-t vagy memóriakártyát tudsz rakni. Szivargyújtóba kell bedugni és máris sugároz valamely rádió frekvencián. (Az enyém kb. 5-6 ilyet tud.) Neked annyi a dolgod, hogy a rádión kikeresed ezt a frekit, beállítod és máris düböröghet a muzsika.

Ezeknek a kütyüknek egyébként olyan 3-4 ezer Huf körül van az ára. Viszont nem kell barkácsolnod! :D

Attól tartok, hogy hangminőségbe az sem lesz jobb mint a mostani megoldás. De azért köszi!

Link to comment
Megosztás:

Bele az átalakitókeretet(tele vele az ebay),faca fejegységet,a régit meg halványan bezsirozni,nagy ívben elhajitani......... :D

Vesszen az őskori kazettás nyavalya...... :lol:

Nekem teccik a gyári doboz, olyan szép szine van :D

Viccet félretéve, nem akarok a minimálisnál többet költeni erre az ügyre, meg az a baj a nem gyári egységgel, hogy nem tudom a kormányról vezényelni. Tudom, tudom lusta állat vagyok ... :)

Link to comment
Megosztás:

ha nem müködik akkor gyujtás rá., és én mind a 3 gombot megnyomkodom egymás után ( de asszem a bezár gombot kell ittis) hogy felismerje ujra az autót.

OK, köszi, megrendeltem az elemet, amint összerakom jelzek!

ps: vajon a szervíz miért akart egyből új kulcsot adni elemcsere helyett?

Csak a lehúzás kedvéért vagy egyszerűen nem foglalkoznak ilyen aprósággal?

Link to comment
Megosztás:

OK, köszi, megrendeltem az elemet, amint összerakom jelzek!

ps: vajon a szervíz miért akart egyből új kulcsot adni elemcsere helyett?

Csak a lehúzás kedvéért vagy egyszerűen nem foglalkoznak ilyen aprósággal?

erre én nem tudok válaszolni.....

távirányitót nem lehet cserélni, ha az megdöglött akkor kulcs csere.

Link to comment
Megosztás:

Tervezem lecserélni a jelenlegi vectrámat egy másikra (A-ról C-re).

Számomra fontos lenne, hogy legyen benne tempomat, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy utólag is bele lehet rakni.

Állítása szerint csak az indexkart kell kicserélni, meg egy kis hókusz pókusz a komputerrel és kész.

Mivel már tapasztaltam, hogy a szakértelmével nem egyszer mellényúlt Titeket kérdeznélek, hogy ez tényleg így működik-e, vagy ennél jóval bonyolultabb? És költségben kb. mennyi lehet egy ilyen móka?

Válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem elég sok Vectrában alapfelszereltség a tempomat, próbálj meg olyat keresni ha fontos! De annyi támpontot tudok mondani, hogy havernak 2001-es Astra Bertone Coupe-ja van és ő viszonylag könnyen rakott bele utólag tempomatot, nagyjából úgy ahogy te is írtad!

Link to comment
Megosztás:

Én is szeretnék kérdezni tőletek!

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban ,hogy egy 2004-es évjáratú ülésgarnitúrát belehet tenni 2005-ös gyártású autóba!

Jelen esetben Signumról van szó, de gondolom a Vectra is ugyanez lenne!

Can-Bus miatt kérdem, ha jól tudom 2005-ben már volt a kocsikban!

Az apropó az lenne ,hogy az új szett motoros-memóriás, fűthető bőr, a régi sima szövet garnitúra!

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Tervezem lecserélni a jelenlegi vectrámat egy másikra (A-ról C-re).

Számomra fontos lenne, hogy legyen benne tempomat, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy utólag is bele lehet rakni.

Állítása szerint csak az indexkart kell kicserélni, meg egy kis hókusz pókusz a komputerrel és kész.

Mivel már tapasztaltam, hogy a szakértelmével nem egyszer mellényúlt Titeket kérdeznélek, hogy ez tényleg így működik-e, vagy ennél jóval bonyolultabb? És költségben kb. mennyi lehet egy ilyen móka?

Válaszokat előre is köszönöm.

Hat tudomasom szerint ez igy igaz, Astra H ban 100%, C Veciben 99% de majdcsak ala tamasztja meg valaki. Mondjuk nem igen talasz Tempomat nelkülit.

Link to comment
Megosztás:

A tempomatot utólag is egyszerüen be lehet szerelni. Csak egy uj bajuszkapcsolo kell hozzá, és ha nincs benne elektromos kuplung kapcsolo akkor az is( általában van benne, a kuplung pedál alatt) A kart egyszerüen ki kell cserélni, a Tech2-vel meg felprogramozni, és kész is. Az alkatrész kb 20eft, a programozás helyfüggö, de szerintem max 5eft.

Tervezem lecserélni a jelenlegi vectrámat egy másikra (A-ról C-re).

Számomra fontos lenne, hogy legyen benne tempomat, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy utólag is bele lehet rakni.

Állítása szerint csak az indexkart kell kicserélni, meg egy kis hókusz pókusz a komputerrel és kész.

Mivel már tapasztaltam, hogy a szakértelmével nem egyszer mellényúlt Titeket kérdeznélek, hogy ez tényleg így működik-e, vagy ennél jóval bonyolultabb? És költségben kb. mennyi lehet egy ilyen móka?

Válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem elég sok Vectrában alapfelszereltség a tempomat, próbálj meg olyat keresni ha fontos! De annyi támpontot tudok mondani, hogy havernak 2001-es Astra Bertone Coupe-ja van és ő viszonylag könnyen rakott bele utólag tempomatot, nagyjából úgy ahogy te is írtad!

az már más kérdés,hogy az enyémben hol működik hol nem,ha valaki sejti mi lehet vele írja már le pls. A jelenség nagyon egyszerű, rárakom a tempomatot (vagy sikerül vagy nem) vegyük most hogy sikerül... ,ha kikapcsolom nem tudom újra rátenni,csak ha kulcs ki ki-be zár és akkor...de csinálolyat is,hogy bekapcsolom,..ok... növelném a sebességet gombbal,erre kikapcsol... :D

Link to comment
Megosztás:

Én is szeretnék kérdezni tőletek!

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban ,hogy egy 2004-es évjáratú ülésgarnitúrát belehet tenni 2005-ös gyártású autóba!

Jelen esetben Signumról van szó, de gondolom a Vectra is ugyanez lenne!

Can-Bus miatt kérdem, ha jól tudom 2005-ben már volt a kocsikban!

Az apropó az lenne ,hogy az új szett motoros-memóriás, fűthető bőr, a régi sima szövet garnitúra!

Szerintetek?

2002-es a Vectrám és Can-Bus-os,tudtommal mindegyik az...szerintem sima ügy,max annyi lehet,hogy ki van-e építve a vezetékelés a a motoros-fűthető ülésnek....???

Link to comment
Megosztás:

az már más kérdés,hogy az enyémben hol működik hol nem,ha valaki sejti mi lehet vele írja már le pls. A jelenség nagyon egyszerű, rárakom a tempomatot (vagy sikerül vagy nem) vegyük most hogy sikerül... ,ha kikapcsolom nem tudom újra rátenni,csak ha kulcs ki ki-be zár és akkor...de csinálolyat is,hogy bekapcsolom,..ok... növelném a sebességet gombbal,erre kikapcsol... :D

Az enyémben is eléggé rapszodikusan működik a tempomat, néha magától felgyorsít amikor bekapcsolom, múltkor gondoltam megnézem meddig merészkedik el az elektronika, de a határ a csillagos ég, ha nem semlegesítem akkor talán még most is gyorsítana.

Úgy látszik a random-tempomat szériában jár minden Vectrához :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én is az újdonság erejével hatok itt a társaságban, pedig már pár éve nyűvöm a vectrákat.

Olvasgatva a hozzászólásokat , több, kisebb nagyobb problémával sajnos nekem is volt szerencsém találkozni.

Biztom állithatom, hogy van tapasztalatom az említett belső levegő keringető kattogással kapcsolatban. Az enyém is csinálja <_<

Sose próbáltam még szétszedni de ha kisüt a nap megpróbálom közelebbről megismerni a dolgot!

Elöljáróban csak annyi, hogy a motor nem lehet rossz hiszen akkor, ha nem működne , nem is kattogna :angry: Valami a végállással lehet , vagy nem :P Kérdés az hogy léptetőmotor hajtja-e vagy más, de majd kiderül.

NNa szétszetted? Én már érgen, de csere nélkül nem úszom meg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.