Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Helló. A Castrol valóban nem rossz, a Magnatec jobb mint a GM (persze ez csak saját vélemény, lehet, hogy más épp ellenkezőleg látja) és a Mobil1 ESP-nél is jobb. Én most a Castrolnak az Edge nevezetű olaját akarom megpróbálni, mert az utóbbi egy évben, mindenki azt ajánlotta.

Azt hiszem, hogy most az Edge-hez adnak egy frankó Castrol-Fifa sporttáskát, a Magnatec-hez pedig egy sapit. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

ezzel én is így voltam az Ford ST220 -nál, szívó V6

a héten adtam el, még az astra-m árulok és megyek is a kiszemelt áldozatomért szerdán

nem bírom kevés LE -vel

:lol: Árulod az astrát is?? Persze megértelek, de én nagyon nehezen tudnék megválni tőle, egy jobb cél érdekében. Ma körbejártam vele a bükköt kétszer is, és hiába nem egy erőgép, azért lehetett vele szabálytalankodni :devlish: Viszont továbbra is idegesítő az alulkormányzottság.

OFF

Inkább mellé gondoltam egy másik gépet, mint helyette. Van is elképzelésem. Hátul hajt, turbós és 169 lovas, így pont nem esik a luxusadó kategóriába :lol:

ON

Link to comment
Megosztás:

:lol: Árulod az astrát is?? Persze megértelek, de én nagyon nehezen tudnék megválni tőle, egy jobb cél érdekében. Ma körbejártam vele a bükköt kétszer is, és hiába nem egy erőgép, azért lehetett vele szabálytalankodni :devlish: Viszont továbbra is idegesítő az alulkormányzottság.

OFF

Inkább mellé gondoltam egy másik gépet, mint helyette. Van is elképzelésem. Hátul hajt, turbós és 169 lovas, így pont nem esik a luxusadó kategóriába :lol:

ON

árulom az astrát is :lol:

úgy volt hogy ma hozok egy Speedster-t, de sajnos nem volt fényes állapotban :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Tud valaki instrukciókat adni, hogy a vezető előtt a műszerfal alsó részét hogyan tudom leszedni (egyszerűen nem jövök rá<_< :rolleyes: ) + esetleg a világítás kapcsolót kivenni? A kormány és a világítás kapcsoló felől hallok nagyon rossz úton valami odaverődős koppanás szerű idegesítő zörgést, azt szeretném megszüntetni, ill. a tempomat kuplungkapcsoló kábelét szeretném előszedni, amit többen írtak, hogy a világítás-kapcsoló mögötti kábelre van rákötegelve!

Köszönöm szépen!-_-

Levente

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki instrukciókat adni, hogy a vezető előtt a műszerfal alsó részét hogyan tudom leszedni (egyszerűen nem jövök rá<_< :rolleyes: ) + esetleg a világítás kapcsolót kivenni? A kormány és a világítás kapcsoló felől hallok nagyon rossz úton valami odaverődős koppanás szerű idegesítő zörgést, azt szeretném megszüntetni, ill. a tempomat kuplungkapcsoló kábelét szeretném előszedni, amit többen írtak, hogy a világítás-kapcsoló mögötti kábelre van rákötegelve!

Köszönöm szépen!-_-

Levente

A világításkapcsolót benyomod és elfordítod közép állásba, majd kihúzod a helyéről. Így jön ki a kapcsoló, ez alatt van két csavar, ami tartja az alsó műanyagot, ezt kicsavarod. Van még két csavar a kormány takaró burkolat alatt, de ezt csak a felső burkolat leszerelése után tudod levenni. És van egy patent a középkonzol felőli szélén, ezt csak ki kell pattintani.

Link to comment
Megosztás:

A világításkapcsolót benyomod és elfordítod közép állásba, majd kihúzod a helyéről. Így jön ki a kapcsoló, ez alatt van két csavar, ami tartja az alsó műanyagot, ezt kicsavarod. Van még két csavar a kormány takaró burkolat alatt, de ezt csak a felső burkolat leszerelése után tudod levenni. És van egy patent a középkonzol felőli szélén, ezt csak ki kell pattintani.

Köszönöm szépen, sikerült:)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Másik kérdés:

A Tech2-vel lehet-e olyan funkciót aktívvá tenni, ami eddig valamiért esetleg le van tiltva?

Köszi a választ.

Szia

szerintem az alkatrészeket ha berakják már megy is a tempomat

Tech 2 vel nekem (enjoy plus)bekapcsolták hogy ablakot távirányítóval huzigálhassam ,fedélzeti computert aktiválta(fogyasztáskijelzés pillanatnyi+átlag...)De lehet szabályozni a sávváltós index kattanását is hazakísérőfény idejét (ha van, gondolom a biztosági öv visszajelzését is meg rengeteg dolgot még.Valamelyik topicban le van írva miket lehet még

Elektronikák, elektromos kérdések topic, 2008 .01.11 .abban le van írva néhány okosság tech 2 vel

Link to comment
Megosztás:

Szia

szerintem az alkatrészeket ha berakják már megy is a tempomat

Tech 2 vel nekem (enjoy plus)bekapcsolták hogy ablakot távirányítóval huzigálhassam ,fedélzeti computert aktiválta(fogyasztáskijelzés pillanatnyi+átlag...)De lehet szabályozni a sávváltós index kattanását is hazakísérőfény idejét (ha van, gondolom a biztosági öv visszajelzését is meg rengeteg dolgot még.Valamelyik topicban le van írva miket lehet még

A tempomatot aktiválni kell berakás után

Link to comment
Megosztás:

Szia

szerintem az alkatrészeket ha berakják már megy is a tempomat

Tech 2 vel nekem (enjoy plus)bekapcsolták hogy ablakot távirányítóval huzigálhassam ,fedélzeti computert aktiválta(fogyasztáskijelzés pillanatnyi+átlag...)De lehet szabályozni a sávváltós index kattanását is hazakísérőfény idejét (ha van, gondolom a biztosági öv visszajelzését is meg rengeteg dolgot még.Valamelyik topicban le van írva miket lehet még

Elektronikák, elektromos kérdések topic, 2008 .01.11 .abban le van írva néhány okosság tech 2 vel

Köszönöm a választ.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Ha van egy kis kézügyességed, simán megoldod otthon!

Az még talán volna, csak azt nem tudom, hol kell elkezdeni. Gondolok itt arra, hogy melyik csavart kell kicsavarni, mit kell szétszedni stb, mert nem akarom szétbarkácsolni és olyat dolgot szétszedni, amit nem kell. Ehhez jól jönne egy kis segítség, esetleg nem tud valaki valami oldalt, ahol fotókkal illusztrálva van ?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

http://translate.google.hu/translate?hl=hu...3Ds%26prmd%3Ddf

Itt van fent egy pár hasznos info;)

Az még talán volna, csak azt nem tudom, hol kell elkezdeni. Gondolok itt arra, hogy melyik csavart kell kicsavarni, mit kell szétszedni stb, mert nem akarom szétbarkácsolni és olyat dolgot szétszedni, amit nem kell. Ehhez jól jönne egy kis segítség, esetleg nem tud valaki valami oldalt, ahol fotókkal illusztrálva van ?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tempomat érdekelne 1.4 Enjoy H Astra-ba, felprogramozással együtt...

Érdekelne továbbá lámpakapcsoló konzol, mivel az első ködlámpát anno utólag szerelték be (még szakszervízbe <_< ), és a hátsóval egybekötötték.

Kérdésem az lenne, hogy csere esetén van rá esély, hogy programozás nélkül menni fog külön-külön a ködlámpa kapcsolás, vezetékelés vajon elő van készítve benne gyárilag?

Válaszokat, segítséget előre is köszi,

Attila

Link to comment
Megosztás:

Az még talán volna, csak azt nem tudom, hol kell elkezdeni. Gondolok itt arra, hogy melyik csavart kell kicsavarni, mit kell szétszedni stb, mert nem akarom szétbarkácsolni és olyat dolgot szétszedni, amit nem kell. Ehhez jól jönne egy kis segítség, esetleg nem tud valaki valami oldalt, ahol fotókkal illusztrálva van ?

Köszi

Köszönöm "harmlevi"

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy valaki szerelt már be kesztyűtartó hűtést?

Úgy hallottam, h be lehet utólag is szerelni...esetleg leírás, meg alkatrész is érdekelne h honnan lehetne beszerezni!

általában a 2007 előtti modelleknél főleg enjoy -oknál már benn van

vagy csak egy gumi sapkát kell levenned és rá venned egy kapcsolót hogy menjen vagy nem

vagy elő van készítve és magát az oda illő fejet kell venni kapcsolóval itt találsz róla infókat

http://translate.google.hu/translate?hl=hu...=www.astra-h.ru

kesztyűtartó kinyit bal elülső felében egy ujjnyi vastag lyuk! ha leszeded a kesztyűtartót akkor meglátod hogy van e rajta gumisapka vagy nincs illetve benn van e fej is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.