Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

Köszönet mindenkinek aki ennyit fáradozott a rendezvény lebonyolításában. Nem emelnék ki neveket, aki tett valamit is az úgyis tudja magáról.

Szerintem nagyon jó volt, legalábbis én jól éreztem magam. Pláne miután el lett rontva a csütörtököm, és a péntekem azzal, hogy melózni kellett. Főleg szombat hajnalra sikerült szépen lefárasztani magamat, köszönhető a söröcskéknek, meg a többinek. Ez a fajta hangulatjavítás rá is tette a bélyegét az ottlétemre, eléggé használhatatlan voltam a kora délutáni órákig, szombaton és vasárnap is.

Fotóztam én is sokat, majd déluán megpróbálom feltölteni a képeket.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

eléggé használhatatlan voltam a kora délutáni órákig, szombaton és vasárnap is.

Hehe, én előre szóltam, hogy sokáig tud lappangani az a tavaszi fáraccság. :wub:

Én egész jól megúsztam, csak pénteken napközben küzdöttem a kórsággal, de

ahogy láttam, többen igencsak elkapták csúnyán. :P

Link to comment
Megosztás:

Remélem jól csinálom....

Szeretném megköszönni mindenkinek a köszönő szavakat, igazán jól esett. :wub:

Azt hiszem családom többi tagja nevében is mondhatom, hogy nagyon jól éreztük magunkat, és nagyon szívesen csináltuk amit csináltunk.

Jó volt veletek bulizni!!!!!!!!

(Most meg majdnem lefordulok a székről :P )

Üdvözlettel: Blitzné

Link to comment
Megosztás:

Hali! Végre regenerálódtam. Vasárnap reggel úgy nézett ki nem lesz baj. De úgy lett 13:00 környékén valszeg időzített másnaposság volt. No meg lehet az a megypálinkás üvegben levő cucc (Ákos kínálgatta) + az étteremi ajándék pálesz összeveszett a Jégermesterrel és a sörrel.

Köszönöm a szervezésnek ezt a jó bulit és a közönségnek, hogy elviselt!

Link to comment
Megosztás:

Az a Stiwi pálesze volt, és én nagyon haragszom rá, amiért elhozta :P

ugfyanis én vasárnap egész nap a tavaszi fáraccság felkeveredett bennem...

Ugyhogy én kicsit üvöltöztem a fákkal vasártnap reggel... Bocsánat mindenkinek aki nem tudott tőlem aludni... :wub:

Amugy a tali rettenet jó volt, én az ott töltött 3 nap alatt egy pillanatig sem unatkoztam, jó sok emberrel beszélgettem, ismerkedtem.

A szervezőknek sok sok gratulácio, nagyon szinvonalas, és jóóóóó talitz szerveztek sok sok programmal.

Ugyanilynnek kell lenni a 3. Blitz Weekendnek is ! :P

én csináltam 350 db fényképet igen nagy felbontásban.

443 mega.

feltöltsem ilyen nagy méretben, vagy lekicsinyitsem???

Felhivás!!

Sajnos elvesztettem az Okleveleimet... nagyon nem tudom hova tettem le.

Aki megtalálta legyenolyanbájos jelezze nekem, mert nagyon kiszeretném tenni a falra....

Link to comment
Megosztás:

Én is nagyon jól éreztem magam, köszönet a szervezőknek (Gyula és családja, Dark, Hemi, Tom, Coupe...)! Örülök, hogy a mozgássérültek és kísérőik is jól érezték magukat, és tudtunk nekik egy kis örömet szerezni... Nagyon kellemes társaság, remélem találkozunk még velük más rendezvényen is!

Kiemelt köszönet még Rastalosnak és Szandrának, akik szombat esti meglepetésükkel nagyon nagy örömet szereztek nekem! :wub: Ja és szintén köszi Szandráéknak, hogy megtalálták a kocsikulcsomat!

Link to comment
Megosztás:

Ne b@zd?! Mi volt mégis ittál alkoholt? :wub: Reggel még lefotóztál a Touring szállóban!

Arra még emlékszünk mind a hárman hogy utána beraktam a kocsi ajtóba,és siófokon meg már nem volt meg mikor mentünk haza.Lehet hogy elhagytam,de annak elég kicsi a valószínűsége :P

Link to comment
Megosztás:

Arra még emlékszünk mind a hárman hogy utána beraktam a kocsi ajtóba,és siófokon meg már nem volt meg mikor mentünk haza.Lehet hogy elhagytam,de annak elég kicsi a valószínűsége :wub:

Egyből jöttetek haza? Vagy bár nem kell osztanom az észt ahol megálltatok csak felhívtad őket nem maradt e ott. Igaz letagadnám de vannak még rendes emberek.

Link to comment
Megosztás:

Én is köszi szépen a szervezőknek meg a társaságnak a hétvégét, sajna szombaton nem tudtam jól érezni magam, de a többi nap hibátlanul sikerült, nálam a szlalom vitte a pálmát.

Köszönjük a Főrendezőknek hogy azt a pár Kadettklub tagok akik (még) nem MOTE-sok, beengedtétek MOTE áron.

Büszke vagyok hogy segithettem szlalom után felcsavarni egy olyan fehér szalagot amitől piszkos lett a kezem, de páran ennél jóval többet tettek hozzá a rendezvényhez.

Jó nagy tali volt, kicsit sok volt az ismeretlen, és emiatt volt ám zűr szombat éjjel, ami nem az autókról szólt, hanem a ránéztélanőmreszétveremafejedBUMMról :wub: Na ez pl nem hiányzott.

Ha fent lesznek a képek én is linkelem, de nem sok van.

Demót meg Mackósajtot ismertem meg a talin, akikkel eddig csak itt beszéltem, de jó látni hogy már nagyon sok az ismerős.

Kár hogy vasárnap korán lelépett mindenki, mi még egész délután ott ökörködtünk, és csak 6-kor mentünk haza.

Sajna Kekkemétre nemtok menni, de a Kadettklubot összeszervezem rá amennyire tudom. Hárman már biztosra mondták :P

Ha valaki lent felejtett vmit szóljatok, hétvégén ott leszek a közelben :P

Link to comment
Megosztás:

Jó buli volt nagyon, köszönet érte. Este sikerült betankolni csinosan. A GDZ koncert fergeteges volt, akinek tetszett, ismétlés csütörtökön :wub: Meglepően sokan voltak szombaton, örültem neki. Végre volt még két Tigra is, meg egyéb gyönyörű autók. Egy rossz érzés van ilyenkor, ami rámtör: az a mocskos irigység...

Elnézést kérek azoktól, akiktől nem köszöntem el és elvárták volna. Anyáztak volna, ha korán reggel azzal keltem őket, hogy hello, szia. Remélem megbocsátható.

A szombat esti buliképekért fizetek, ha nem teszitek fel. :P Csúnyák vótunk már...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.