Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai tuning


uhuhu

Recommended Posts

Hát ízlések és pofonok én azt mondom. Gepard autóján a lökös szép, viszont a ezüst alurács, szerintem mindegyik autón hülyén áll, még az ezüstön is, szóval az nekem nem tetszik. A második képre meg inkább nem mondok semmit, szerintem full igénytelen, teleaggatta mindennel amit talált a tuningboltban. Egyedül az első lámpa ami szép a többi ronda. Pl az olajhűtő kilóg a lökös alól. Turbós autónál egy intercooler persze hogy kilóg, szép és haszna is van, de azt én inkább elrejtettem volna.

Nem kötözködés nem fikázás, csak ízléskülönbség. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ízlések és pofonok én azt mondom. Gepard autóján a lökös szép, viszont a ezüst alurács, szerintem mindegyik autón hülyén áll, még az ezüstön is, szóval az nekem nem tetszik. A második képre meg inkább nem mondok semmit, szerintem full igénytelen, teleaggatta mindennel amit talált a tuningboltban. Egyedül az első lámpa ami szép a többi ronda. Pl az olajhűtő kilóg a lökös alól. Turbós autónál egy intercooler persze hogy kilóg, szép és haszna is van, de azt én inkább elrejtettem volna.

Nem kötözködés nem fikázás, csak ízléskülönbség. :P

hát teleaggatásról kicsit többről van szó... de majd ha nekedis lesz 20cmes nyomtávnövelésed szólj neki, hogy vegyen rólad példát :lol:

nekem tetszik, meg másnak is :lol:

az meg szerintem nem olajhűtő... legalábbis amiket eddig láttam gyárit, az nem így nézett ki :lol:

Link to comment
Megosztás:

de majd ha nekedis lesz 20cmes nyomtávnövelésed szólj neki, hogy vegyen rólad példát :lol:

az meg szerintem nem olajhűtő... legalábbis amiket eddig láttam gyárit, az nem így nézett ki :P

Az első mondatodat nagyon nem értem. Miért kéne nekem 20cm-s nyomtávszélesítés vagy ez most hogy jön ide? :lol:

Az pedig egy olajhűtő, méghozzá C20XE-é, tudom mert nekem is van. :lol: Klatty

Link to comment
Megosztás:

hát teleaggatásról kicsit többről van szó... de majd ha nekedis lesz 20cmes nyomtávnövelésed szólj neki, hogy vegyen rólad példát :lol:

nekem tetszik, meg másnak is :P

az meg szerintem nem olajhűtő... legalábbis amiket eddig láttam gyárit, az nem így nézett ki :lol:

Az úgy ronda ahogy van!

Néha a kevesebb a több! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az első mondatodat nagyon nem értem. Miért kéne nekem 20cm-s nyomtávszélesítés vagy ez most hogy jön ide? :lol:

Az pedig egy olajhűtő, méghozzá C20XE-é, tudom mert nekem is van. :P Klatty

mert azon az is van :P meg szrintem a lököse se egy egyencucc, szóval nem vehete meg tuningboltból... bár lehet csak én nem láttam még ilyet máson :lol:

mindegy nekem tetszik :lol:

gyári ;)

én is azt néztem, a lámpát, meg a maszkot leszámítva, na meg a tükör hiányát :lol:

Az úgy ronda ahogy van!

Néha a kevesebb a több! :D

hát azért az hogy ronda erős tulzás... de mindegy tőled mire számítsak? :lol:

neked nem tetszik ennyi

Link to comment
Megosztás:

mert azon az is van :lol: meg szrintem a lököse se egy egyencucc, szóval nem vehete meg tuningboltból... bár lehet csak én nem láttam még ilyet máson :lol:

mindegy nekem tetszik :lol:

Ne haragudj, de szerintem majdnem annyi "nyomtávszélesítésem" nekem is van. Egy széles peremes felni kis ETvel, még nem nyomtávszélesítés. Ahogy látom maradt 4x100as, szal nincs is alatta pogácsa, ha van is kb 20eFtos költség, az hogy a sárvédőre felragasztotta azokat a készen kapható sárvédő szélesítéseket, engem annyira nem fog meg hogy most térdre boruljak előtte. :P

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudj, de szerintem majdnem annyi "nyomtávszélesítésem" nekem is van. Egy széles peremes felni kis ETvel, még nem nyomtávszélesítés. Ahogy látom maradt 4x100as, szal nincs is alatta pogácsa, ha van is kb 20eFtos költség, az hogy a sárvédőre felragasztotta azokat a készen kapható sárvédő szélesítéseket, engem annyira nem fog meg hogy most térdre boruljak előtte. :lol:

monduk az nekem se tetszik rajta... nekem leginkább az eleje az ami tetszik

de az a készen kapható szélesítés is elég sokat szélesít, meg a felni neki se egy bicajkerék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudj, de szerintem majdnem annyi "nyomtávszélesítésem" nekem is van. Egy széles peremes felni kis ETvel, még nem nyomtávszélesítés. Ahogy látom maradt 4x100as, szal nincs is alatta pogácsa, ha van is kb 20eFtos költség, az hogy a sárvédőre felragasztotta azokat a készen kapható sárvédő szélesítéseket, engem annyira nem fog meg hogy most térdre boruljak előtte. :lol:

Hagyd rá Zsoltee...neki tetszik a homacicás tuning,nekünk nem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Tapasztalatokat kérnék A Vectra ültetéséről. Nézegettem a képeket ilyen ültetett vectrákról, és hát eléggé bentvan a kerék soknál, nem akarom elhinni, hogy nem ér bele a sárvédő ívbe. Enyémbe is szeretnék majd ültetőrugókat, de attól félek köszörülne a kerék :lol: Nyári felniim: 7x15" ET35 195/60 as gumikkal, téli meg gyári 15ös lemezfelnin 195/65 ös gumi. Szerintetek? Pl. ennél a képnél se peres gumi van rajta, és 60/40 ültetés, hát eléggé bentvan az a gumi. 33152_1293314238.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hali

Ádám nekem A Vectrám van 40mm es ültetéssel. Nem ér bele sem a gyári sem a nyári (7x15 ET35 195/50R15).

De ha meg szeretnéd pakolni célszerü kivágni a peremet.

Nagyobb ültetést nem ajánlok, pl. olyat mint ami a képen van amit lbeillesztettél. Az 60mm ültetés az már olyan drasztikus, és lehetetlen vele közlekedni. A 40mm es ültetéssel is vannak olyan helyek ahol csak oldalazva megyek fel szép lassan.

Ha kiváncsi vagy találkozhatunk megnézheted. Többet tesz mint 1000 vélemény. Írj Privátba.

Kicsit más: Engem valami ütős első lámpa érdekelne, lehetőlleg emberi áron. A mostani már olyan vak mint a vakond.

Link to comment
Megosztás:

Hali

Ádám nekem A Vectrám van 40mm es ültetéssel. Nem ér bele sem a gyári sem a nyári (7x15 ET35 195/50R15).

De ha meg szeretnéd pakolni célszerü kivágni a peremet.

Nagyobb ültetést nem ajánlok, pl. olyat mint ami a képen van amit lbeillesztettél. Az 60mm ültetés az már olyan drasztikus, és lehetetlen vele közlekedni. A 40mm es ültetéssel is vannak olyan helyek ahol csak oldalazva megyek fel szép lassan.

Ha kiváncsi vagy találkozhatunk megnézheted. Többet tesz mint 1000 vélemény. Írj Privátba.

Kicsit más: Engem valami ütős első lámpa érdekelne, lehetőlleg emberi áron. A mostani már olyan vak mint a vakond.

Milyen izzó van benne?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.