Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem ugyanez volt pár éve. Rázós úton néha bekapcsolt magától, nappal meg észrevenni is nehéz. Én szétszedtem a kapcsolót meg összeraktam, azóta a gyorsrefim csak akkor működik, ha nagyon hátrahúzom, így általában villantani is kibekapcsolással szoktam. Amúgy semmi gondja. Ha tudsz szerezni olcsón, akkor cseréld ki és ne szórakozz, de ha van fél órád mókolni, akkor lehet hogy meg tudod csinálni.

Nah.. jól rémlett nekem! :wacko:

Háát sztem Dinitől szerzek ha van neki, de néztem opelbonton is.. 2-4 között irja.. 4 már a tempomatos kapcsoló. szal bontva nem lehet nagy összeg..

Igy valszeg veszek egyet tarcsiba, aztán ha sok időm lesz a régi t szétbombázom, megnézem a belső lelkivilágát.. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Igy valszeg veszek egyet tarcsiba, aztán ha sok időm lesz a régi t szétbombázom, megnézem a belső lelkivilágát.. :wacko:

A kapcsoló karon van kikopva egy mélyedés, amibe a fénykürt kapcsoló pöcke megy.

Én anno azt kiragasztottam egy vékony fóliával, utána olyan lett, mint az új. Csak nagyon

melós, mégeccer nem csinálnám... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Anti ezt láttad? Nem lenne jobb mint egy C20XE? :unsure:

Kompresszorral persze :lol:

Hát biztos jobb lenne...bár nem biztos...mert vezethetetlenül orrnehéz lenne...és nem vállalom be, hogy a tűzfalat vágjuk, ott kb 25 cm-t jön be a moci...és 5 cm-re a térdemtől megáll...aztán ha pukk van...akkor ugrott a keddi foci...és kénytelen lennék veletek pókerezni... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A kapcsoló karon van kikopva egy mélyedés, amibe a fénykürt kapcsoló pöcke megy.

Én anno azt kiragasztottam egy vékony fóliával, utána olyan lett, mint az új. Csak nagyon

melós, mégeccer nem csinálnám... :wacko:

Nem tudom mennyi meló,de én meg vacsi újat nem vennék!Valami iszonyat ahogy csattog! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

na egy újabb kérdés...

angol, ha az nem is, német nyelvű kézikönyv akad valakinek digit formában? az enyém francia, és bár tanultam egy kicsit, annyira azért nem megy...

Azt hiszem az opelclub.hu-n találsz magyar nyelvű kézikönyvet F Astrához.

Azért eget rengető dolgokra nem számíts benne. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Lajbi nemrég csinált egy ilyen weberes mókát c20xe-re...Mantába...de azt mondja nem megy jobban mint a gyári ment...csak ez jól néz ki... :lol:

Ilyen embert én is ismerek, aki ezt kis pénzért végigjátszotta. :)

Most értem haza a 11kor végetért fociról. :unsure:

Szegény összkerék... :wacko: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem az opelclub.hu-n találsz magyar nyelvű kézikönyvet F Astrához.

Azért eget rengető dolgokra nem számíts benne. :lol:

ott fenn kell lennie, kiválló minőségben scannelve :unsure: :wacko:

de a bc hibaüzenetei nincsennek leírva ilyen egyszerűen, majd holnap összeszedem azokat amiket már franciából lefordítgattam

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.