Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most mondja meg valaki mi a férfinemiszervért kell levenni más kocsijáról a kib@szott szelepsapkákat??? :wacko: Lemostam a kocsit és mikor törölném át a felgeneket hát látom hogy hoppá ezen nincs szelepsapka. Nézem másikat ott sincs, harmadikon sincs. DE egyiket rajtahagyták hogy tudjam milyet keressek rá majd. A jó qrva anyját aki ilyenekkel szórakozik. BÁZZZZZ..... műanyagot fogok rátenni jó kopott törött sz@rokat. És még meg is fáztam, berúgni se tudok most. Kész vagyok le is fexem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Fék ügyben tudna valaki segíteni?

cseréltünk féknyergeket elöl hátul, minden klappolt csak 4-ik légtelenítési kísérletnél feltünt hogy valami nem stimmel...3-4 pumpálásra felkeményedik aztán kis idő után megint elpuhul, ugyen ez van ha motort beindítom azonnal beesik a pedál... :wacko:

ja igen Astra f -ről van szó :unsure:

nem szivárog sehol, tuti nem levegős...ötlet? ABS-es, esetleg munkahenger adta meg magát?

Link to comment
Megosztás:

most mondja meg valaki mi a férfinemiszervért kell levenni más kocsijáról a kib@szott szelepsapkákat??? :wacko: Lemostam a kocsit és mikor törölném át a felgeneket hát látom hogy hoppá ezen nincs szelepsapka. Nézem másikat ott sincs, harmadikon sincs. DE egyiket rajtahagyták hogy tudjam milyet keressek rá majd. A jó qrva anyját aki ilyenekkel szórakozik. BÁZZZZZ..... műanyagot fogok rátenni jó kopott törött sz@rokat. És még meg is fáztam, berúgni se tudok most. Kész vagyok le is fexem :unsure:

Hihi.. ezen én is átestem.. felraktam annó az ajándékba kapott kromszínű szelepsapikat..

1-2 hónapig rajta is volt.. aztán nézem.. eltünt kettő.. nah mondom szép..

pár nap múlva a maradék 2 is elpárolgott :) :lol:

Azóta a sima fekete müanyagok vannak fennt.. pedig kaptam azóta 2 garnitúra krómszinüt is :lol:

Link to comment
Megosztás:

most mondja meg valaki mi a férfinemiszervért kell levenni más kocsijáról a kib@szott szelepsapkákat??? :wacko: Lemostam a kocsit és mikor törölném át a felgeneket hát látom hogy hoppá ezen nincs szelepsapka. Nézem másikat ott sincs, harmadikon sincs. DE egyiket rajtahagyták hogy tudjam milyet keressek rá majd. A jó qrva anyját aki ilyenekkel szórakozik. BÁZZZZZ..... műanyagot fogok rátenni jó kopott törött sz@rokat. És még meg is fáztam, berúgni se tudok most. Kész vagyok le is fexem :unsure:

ááááá. én legalább 5 garnitúrát potoltam a Coupén...

de már ott tart a világ, hogy a Corsárol a multkor lelopták a fekete, müanyag szelepsapkát is...

magyarországon élünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem ismerem a környéket de ahol a nagy lajos végénél ott az örs vezérnél... :unsure: na indulok, küld el a számod sms-be és hívlak ha sokat várnék rád :wacko:

Van egy OTP ha az M3tól jössz bal oldalon majdnem az örs vezér tér elött...Biztos megtalálod...Ott talizzunk fél óra múlva.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Fék ügyben tudna valaki segíteni?

cseréltünk féknyergeket elöl hátul, minden klappolt csak 4-ik légtelenítési kísérletnél feltünt hogy valami nem stimmel...3-4 pumpálásra felkeményedik aztán kis idő után megint elpuhul, ugyen ez van ha motort beindítom azonnal beesik a pedál... :wacko:

ja igen Astra f -ről van szó :unsure:

nem szivárog sehol, tuti nem levegős...ötlet? ABS-es, esetleg munkahenger adta meg magát?

Nem cserélted föl a féknyergeket? Tehát a jobbosat balra és fordítva?

Ilyen problémája volt havernak is, elég sokáig elszórakozott vele mire rájöttem, hogy két balos nyereg volt neki fölszerelve és ezért az egyik légtelenítöcsavar lefelé nézett. Ugyanez elöfordulhat akkor is, ha fölcseréled a nyergeket, mert akkor is lefelé néznek a légtelenítö csavarok és így nem lehet rendesen légteleníteni.

Link to comment
Megosztás:

Hát jó volt a tegnapi ralli, de elég szörnyű látvány volt látni Gaibékat tehetetlenül csúszni a fa felé...aztán rohanás...

de szerencsére ők megúszták, az autóval ellentétben...

Hát ez a drift dolog...ez meg brutál...iszonyat bevállalós dolog...és látványos, szép, gyors...minden...

Kicsit el is gondolkoztam...hisz úgy is adott a hátsókerék... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.