Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

persze, hogy én sem az orrom előttire gondolok :P

asszem a moci és a hűtö közötti gumicsőnél van, kb 4 centi hosszu

Redi!

Próbáld meg kimérni a computer hőfok jeladóját multiméterrel.

Ha jó akkor ki is zárhatod a hibát.

Az értékek:

0 fok - 4.8-6.6 Kohm

20 fok - 2.2-2.8 Kohm

40 fok - 1.0-1.4 Kohm

80 fok - 270-380 ohm

Link to comment
Megosztás:

b@ssza meg a ló :evil: :evil:

eszik 11-12 liter között kib@szott óvatosan használva, viszont alig megy

az tuti, hogy a katalizátor ki lesz szedve, Bambi meg az Erdő Kapitánya meg Vuk igy jártak.... :?

meg nemtuom mi a gyikot lenne még érdemes megnézni.....

Az tényleg sok. Nekem most jött ki 8.9, de ez full dugó reggel, lájtos dugó délután. Finoman nyomva.

/Igaz, ha így folytatódik a tendencia, akkor májusra elérem a 15 literes fogyasztást :evil: /

Link to comment
Megosztás:

Az tényleg sok. Nekem most jött ki 8.9, de ez full dugó reggel, lájtos dugó délután. Finoman nyomva.

/Igaz, ha így folytatódik a tendencia, akkor májusra elérem a 15 literes fogyasztást :evil: /

Ne törödj vele redline nekem se fogyaszt 10l alatt soha.Lehet az a baj hogy finoman használod.
Link to comment
Megosztás:

Ne törödj vele redline nekem se fogyaszt 10l alatt soha.Lehet az a baj hogy finoman használod.

Ya, ya! Gondolom a C20XE is igényli a fordulatot, mint minden 16 szelepes.

Nyomj egy próbát. :wink:

És a 12 lityi sem kirívóan sok. Szerintem. :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Ya, ya! Gondolom a C20XE is igényli a fordulatot, mint minden 16 szelepes.

Nyomj egy próbát. :wink:

És a 12 lityi sem kirívóan sok. Szerintem. :oops: :oops: :oops:

ha mar fordulatnal tartunk. apam mindig azt mondja, hogy en szethajtom az autot, ami persze faxsag :P, de en meg mindig mondom neki, hogy o meg ellustitja a motorjat a kocsinak, es az legalabbannyira nem jo. 1.4 16v je van. de 3000fole meg eletebe nem porgette, csak amikor egyszer nagyon baszogattam, akkor 4500ig. persze nem hiszi el amit mondok :?

Link to comment
Megosztás:

Ha az öreg GSI16v újkori megadott gyorsulása 8 sec körül vagy alatta van...

Ma voltam gyorsulni, egyik srácnál volt valami kis ablarkatapasztható gyorsulásmérő cucc, megkértem, hogy mérjük meg az enyémet. 0-60 mph-t mértünk.

Felapplikálta az ablakra, aztán indulj. Elindultam, lett 8.2 sec. Visszamentem, addigra ott várt röhögve az egész társaság, hogy bénán indulok, meg nagypapásan váltok. Jó, próbálom újra, mégszarabb lett, 8.48.

Visszamegyek a rajthoz, ott egyik ember szólt, hogy indulásnál ne nyomjam annyira, kicsit pörgessem tovább 1ben, váltsak gyorsabban 2-be, majd padló.

7.28 sec lett :P

Link to comment
Megosztás:

Ide is bedobom, hátha valaki tud okosat. :P

Sziasztok!

Kellene egy kis help.

Tegnap cseréztem gumit, és érdekes hiba keletkezett. Menet közben kivillan az etc lampicsku, utánna meg villog is folyamatosan, a motor teljesítménye meg leesik. Az etc kikapcsolása után meg megindul a motor, mintha semmi baja nem lenne. :? Ez mi lehet? Alapjárati motor? Az hun van pontosan? c20xe a motor.

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.