Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Igen, ez felszereltség-függő, tegnapelőtt szereltem egy 1.2-esbe hátsó szettet, ott még a vezetékek is csak a B-oszlopig mentek. És ha már itt tartunk, szégyen, hogy nem futotta még belsőtérvilágítás-kapcsolókra sem a hátsó ajtóknál! :pukeright:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sikerült végre beszereznem egy rádiót az Astrába. Blaupunkt Daytona MP53. Ismerős ismerősének ismerősétől. Leírás sajna semmi hozzá, de gondoltam majd letöltöm a netről. Sajna ezt a típust már nem árulják, és nem is találtam sehol leírást, csak funkciólistát. Nagyon szépen szól. A kérdésem az lenne, hogy a hangzáson mennyit javít, ha hátul is vannak hangszórók. Elöl a gyáriak vannak, de hátul csak kábelezés. Érdemes beruházni ide, vagy ez csak akkor fontos, ha hátul ül valaki, és hogy ott is rendesen szóljon a cucc.

Más! A rádión van egy "traf" gomb ami nem tom mi akar lenni. A hozzá kapcsolódó képen autók vannak. Mi lehet ez?

Köszi!

Pedro

Szia !

Nekem is ilyen Kékpöttyöm van :)

Ha igény tartasz rá, akkor majd megoldjuk valahogy a leírás eljuttatását hozzád, valamilyen másolt formátumban :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hali,

borultam és kikötötték az aksit.

Elsőre rossz kódot ütöttem be, majd 2x a jót, de nem fogadta el. teljesen lefagyott. A könyv szerint duplázódik a várakozási idő (9-ik próbánál lenne 640 perc elvileg), de 1 óra után kikapcsol a rádió, ha nincs rajta gyújtás. Kivettem külön áramon volt bekapcsolva 1 éjszakát, de barekáskor még mindig csak a 7 SAFE felirat jön ki.

Mit lehet vele kezdeni?

Üdv!

Vassco

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer rontottad el, akkor nem írhatja most azt, hogy még 7 lehetőséged van próbálkozni! Szerintem a másik kettőt is elrontottad! Amikor ki volt véve, bekötötted a gyújtáspluszt is? Csak azzal együtt számolja az eltelt időt, és ha megszakad, újraindul. Lenullázódni csak akkor fog, ha jó kódot adsz neki. Onnantól megint 10-et fog mutatni.

Link to comment
Megosztás:

Helló, köszi, igen 2szer a jót ütöttem be utánna, de nem fogadta el.

kaptam ilyen euros csatlakozó vackot, a rádió tetején lévő ábra szerint a KL15+ és aKL30 kapot tápot + a föld. A föld és a KL15 közt van egy napocska jelzés, azt is be kellett volna kötni a tápra?

üdv!

Vassco

Link to comment
Megosztás:

Helló, köszi, igen 2szer a jót ütöttem be utánna, de nem fogadta el.

kaptam ilyen euros csatlakozó vackot, a rádió tetején lévő ábra szerint a KL15+ és aKL30 kapot tápot + a föld. A föld és a KL15 közt van egy napocska jelzés, azt is be kellett volna kötni a tápra?

üdv!

Vassco

szerintem nem, mert az a világításra kell kötni, de ilyen kijelző nélkülinél nem tudom mi értelme...lehet, hoigy attól veszi le a középkonzol fényerejét, mert sima rádiónál a kijelző fényét veszi vissza, ha azon fesz van...

Link to comment
Megosztás:

Vassco!

Az érvényes, amit a leveledre válaszoltam, csak közben elmeditáltam azon, hogy nem csak akkor írja-e ki a hátralévő lehetőségek számát, ha már be is írhatnád a kódot. Gondold végig a következőket: mikor be akartad írni, tettél rá gyújtást? Az AS gombot nyomtad, miközben bekapcsoltad? Ez ugye alapvető, éppenezért jobb tisztázni...

Link to comment
Megosztás:

Ha tényleg stimmel a kód, meg a beírás menete, és a rontás utáni várakozási idő is letelt, akkor valszeg agyában borult meg a picike. :)

Sajnos már találkoztam két ilyen CAR300-assal... Ahhoz viszont már nem tudok hozzászólni, :arrow: szerviz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem valakit érdekel: van egy CDR-500-asom, amit eladnék! :!:

Az árát nem tudom, mert kérdeztem egy pár helyen és eléggé szórt árakat mondtak: 30-60e-ig. :?

Ennyi!

Ja egy Vectra-b-ben és egy Astra-G ben volt.

Az Astra-hoz van egy átalakítóm is, ami Kenwood-nál lehetővé teszi a kormányon lévő gombok használatát és a kijelző sem lesz vak.

Ezért 20e forintot kérek! ( 45e a bótba az új)

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Sikerült megoldani, másoknak is tanulságos lehet:

Tehát kiszedtem a rádiót, és külön áramról ment egy éjszakát, de az AS gombot benyomva kell bekjapcsolni, hogy számolja a türelmi időt, sima bekapcsolás után nem müxik.

Interneten rákeresetem (google Blaupunkt code calculator, stb) és valami szlovák (illetve több forumra, ahol voltak hasonló kérdések) fórumra regisztrálva irtam. a GM-el kezdödő sorozatszámot kellett egy srácnak elküldeni és visszaküldte a jó kódot.

Üdv!

Vassco

Link to comment
Megosztás:

hali!

sikerult vennem olcson egy Clarion dxz638-at (45e ujonann, beszerelessel). amikor vegre beraktak meghallgattam, azt hittem sirva fakadok... elol a 2 gyari hangszoro olyan gyalazatosan szolt, hogy szohoz se jutottam. aztan gyorsan szereztem 2 (allitolag) audikhoz gyartott csipogot elore es attol kicsit rendbe jott. de eldontott dolog, hogy kell egy normalisabb (30-35e kozotti) kategoriaju komponens szettet vennem a helyere.

aztan egy erositot, melyladat es ezzel egyidoben atkabelezni az egeszet. ja, es fel kellene ebrednem mert belathato idon belul nem lesz penzem ilyesmire... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Hi! Bocs a zavarásért!

Hogy lehet szétkapni G Astra első ajtóját, hogy hozzá lehessen férni

a hangszóróhoz?

A tudja valaki légyszi küldje a e-mail címemre:Soma00@mailbox.hu

:D

Ha minden igaz, ezt holnap látni fogom élőben... :roll: Ablaksín zsírzás lesz szervízben...

Link to comment
Megosztás:

Akkor erősen fityejjé kiccsáfó mer' nekem is kell majd az info!!

Különösen az ablaktekergető

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

őőőőőőőőőő................................

Nekem nem tekerős az első ablakom.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.