Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Elég lesz az 6 db-nak is. Hátsó ajtóba gyárilag nincs csipogó. A márkájuk lényegtelen, a minőségük átlagos alsó kategóriás. Elöl 160mm, hátul 130mm átmérőjű. A csipogó 30mm-es (?), hangváltó nélkül, szűrővel szerelt.

Sziasztok!

Nekem mind a négy ajtóhoz 2db hangszóró tartozik 1 "mély"-közép és egy "csipogó"

Igaz én így vettem a gépet, de gyárinak tűnik, mert már szedtem szét kiváncsiság miatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem sehogy. Ha a hangszóró feletti rácsokat leveszed, csak az elejét látod, azon meg nincs semmi felirat. Kiszerelni meg onnan nem tudod, mert legalább egy csavarhoz nem férsz hozzá.

több vakdugó is van a tűzfalon, középtájt nézelődj

Köszi a tippet! Akkor nézelődök és egyet feláldozok.

Link to comment
Megosztás:

Milyen felszereltségi szintű volt?

Az enyém N-joy, VDO CDR500 6 db recsegővel.

Az enyém comfort, de ez tényleg attól függ mit engedett meg a tárcád, mikor kigurítottad a szalonból.

Nekem szerncsém volt e-téren, mert én direkt szerettem volna hátúlra is cicergőket, igaz nem egy blau, vagy pio vagy akármi normáisabb cucc, de legalább nem kellett nekem szerelgetni :lol:

Szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Az enyém comfort, de ez tényleg attól függ mit engedett meg a tárcád, mikor kigurítottad a szalonból.

Nekem szerncsém volt e-téren, mert én direkt szerettem volna hátúlra is cicergőket, igaz nem egy blau, vagy pio vagy akármi normáisabb cucc, de legalább nem kellett nekem szerelgetni :lol:

Szép napot mindenkinek!

2003- ban innét. Nem én gurítottam ki, de ide is gurult vissza és azután hozzám. Korrektül végigkövethető.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is confort szereltség és vmi diamond kategória. Én úgy tudom hogy a comfort szereltség része a 8 hangfal. A magnó meg ugye elvileg a CAR400. Bár nekem mondtak olyant is hogy CDR500. Nekem CDR volt benne gyárilag a car pass szerint, de sajna ezt a kereskedésben kicserélték egy CAR400 ra. Mondjuk eszméletlen szép állapotú dehát KAZIS :S. Jah hamár astra hifi akkor had legyen már kihangosító is! Kérdés az astra isojába benne van a mute szál az hova van kötve ha nincsen benne gyári kihangosító?? Ill milyen telóhoz való volt a gyárija az opelnek. Most nem arra a magnóra gondolok ami beépített GSM modemes.

Link to comment
Megosztás:

Tuti hogy nincs.

Köszi! Én is így sejtettem. Viszont van egy JVC fejegységem helyette. Tudja valaki, hogy kell-e valamiféle átalakító a fejegység és a kocsi csatlakozója közé? Nem szeretném, ha szerelés közben derülne ki, hogy kell egy átalakító és kajtathatok utána. Vagy ha kell milyen kell és tud-e valaki beszerzési forrást.

Köszi a válaszokat előre is.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Én is így sejtettem. Viszont van egy JVC fejegységem helyette. Tudja valaki, hogy kell-e valamiféle átalakító a fejegység és a kocsi csatlakozója közé? Nem szeretném, ha szerelés közben derülne ki, hogy kell egy átalakító és kajtathatok utána. Vagy ha kell milyen kell és tud-e valaki beszerzési forrást.

Köszi a válaszokat előre is.

hali, nem nagyon kell ISO csatlakozós , csak bedugod és kész, viszont olvasd el az alábbi kommentemet, pár héttel ezelőttról, pont JVC fejegységekkel kapcsolatos:

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=609339

Link to comment
Megosztás:

hali, nem nagyon kell ISO csatlakozós , csak bedugod és kész, viszont olvasd el az alábbi kommentemet, pár héttel ezelőttról, pont JVC fejegységekkel kapcsolatos:

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=609339

Köszi a gyors választ. Akkor megnyugodtam. Gyári ki, ez be és ok. Igaz nem lehet kormányról vezérelni, meg a kijelző sem fogja mutatni a CD dolgait, de kit zavar. Amúgy a fejegység egy JVC KD-G401.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a gyors választ. Akkor megnyugodtam. Gyári ki, ez be és ok. Igaz nem lehet kormányról vezérelni, meg a kijelző sem fogja mutatni a CD dolgait, de kit zavar. Amúgy a fejegység egy JVC KD-G401.

jó lesz az, csak a memória miatt nem mindegy, hogy van bekötve az állandó táp.

Mint írtam az egyik JVC-nél jó volt, a másiknál nem, pedig ugyanaz a márka, csak 2-3 év kb a gyártási év között.

Ha szerencséd van nem kell átkötni semmit, de lehet, hogy minden bekapcsoláskor újra be kell állítani mindent és akkor kell majd átkötnöd.

ezt ajánlom figyelmedbe:

http://autohifibeszereles.hu/autoradio2.html

Link to comment
Megosztás:

...nem lehet kormányról vezérelni...

Már miért ne lehetne?

Ha van gyári multikormányod és megveszed a rádióhoz az adaptert, akkor simán menni fog a kormányvezérlés.

Nekem ennek az elődje van a Coupéban és én is így csináltam... igaz hogy a kormánytávirányító adapter majdnem annyiba került mint maga a rádió, de hát maximalista vagyok, és ha már ott vannak azok a gombok a kormányon, engem zavart volna ha nem működnek.

Link to comment
Megosztás:

Már miért ne lehetne?

Ha van gyári multikormányod és megveszed a rádióhoz az adaptert, akkor simán menni fog a kormányvezérlés.

Nekem ennek az elődje van a Coupéban és én is így csináltam... igaz hogy a kormánytávirányító adapter majdnem annyiba került mint maga a rádió, de hát maximalista vagyok, és ha már ott vannak azok a gombok a kormányon, engem zavart volna ha nem működnek.

asszem 20rongy egy olyan :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.