Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Ez érdekes lehet. A hangszórókat mi kapcsolja? Vagy két szett van? Vagy esetleg olyan mint az autóhifis falon, hogy van ilyen választó gomb? Esetleg megvan hogy melyik az elsődleges és ha az megy akkor a másiknak kuss?? Én inkább szívesebben szerelnék be az enyémbe egy digitális URH-t amivel hallani a yardot. Sokszor nagyon jó lenne.

szerintem valami relés megoldás lehet ....

vezérlés kérdése.

valszeg a navi miatt hagyta benne a gyárit...

az is lehet hogy a hangszóró le van kötve a gyáriról,vagy külön hangszóró

variációk vannak gazdagon <_<

Link to comment
Megosztás:

A felső mondjuk a GPS vezérlője is, rádió is, telefon is, de maga az elrendezés "2 rádiós".

Ekkora kijelzőt is csak külföldi vasakban láttam eddig.

A második az mp3 és az usb miatt került bele. Anno kacérkodtam egy ilyen nagy kijelzőssel, de a GPS az osztrák határtól keletre csak egy nagy-nagy fehér foltot látott.

Link to comment
Megosztás:

Kivel beszéltük a két rádiós megoldást(Mc,Corsi)?

No,hát megcsinálták!!

Csak nekem kerülte el a figyelmemet, vagy tényleg sehol nem írják a hirdetésben hogy működne is mindkét rádió? <_<

Meg a 10 légzsák is kamu, tudtommal 8-nál több sosem volt G Astrában (két első és két oldallégzsák, valamint első és hátsó függönylégzsákok, térdlégzsák sosem létezett ehhez a típushoz).

Link to comment
Megosztás:

ha rám célzol akkor félreérted...

én a technika megoldásában kételkedtem,hogy az nem olyan egyszerű

<_<

Nem céloztam én rád.Ezt most miből gondoltad? :D

Csak nekem kerülte el a figyelmemet, vagy tényleg sehol nem írják a hirdetésben hogy működne is mindkét rádió? :D

Meg a 10 légzsák is kamu, tudtommal 8-nál több sosem volt G Astrában (két első és két oldallégzsák, valamint első és hátsó függönylégzsákok, térdlégzsák sosem létezett ehhez a típushoz).

Olyan sok van,hogy már össze sem tudta számolni.

Egyébként én kinézem belőle,hogy képes volt még plusszban beletenni légzsákot is! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek melyik felállás lenne a nyerő?:

Elöl két mélyközép+ fönt csipogó és hátul is ugyanez, vagy elöl ugyanez és hátul csak alulra valami többutas szett? Persze valami cuki 500 watt környéki dümdümláda is lesz majd <_<

szerintem elég a szőnyegporoló hátra...

legalábbis nekem jó így :D

Link to comment
Megosztás:

Jó, itt összesen az audio rendszer kimerül két gyári szarral elöl alul, amiből semmit nem lehet hallani, mert akaratlanul az ember lába mindig a hangszórórács elé kerül, ami leszabályozza a magas hangokat(már ha gyári hifinél beszélhetünk magas hangról) szóval ez nem állapot. <_< Ha meg már hangcuccba kezdünk, ha lúd, legyen kövér címszóval indulunk:)

Link to comment
Megosztás:

Jó, itt összesen az audio rendszer kimerül két gyári szarral elöl alul, amiből semmit nem lehet hallani, mert akaratlanul az ember lába mindig a hangszórórács elé kerül, ami leszabályozza a magas hangokat(már ha gyári hifinél beszélhetünk magas hangról) szóval ez nem állapot. <_< Ha meg már hangcuccba kezdünk, ha lúd, legyen kövér címszóval indulunk:)

hát lehet beletolni a lét gazadagon :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem mélybe kevés a 200 watt körüli...Könnyen torzításra tudom bízni. Ja, hozzáteszem, a drágább dolgok használtan jönnének:) Ha újba szereznénk mindent, egy vagyon lenne :D

amire utazok

a komponens szett előre kb 40E

csak hogy bírja az 4utas erölködőt amit be kellene építenem 4x130w blaupunkt 5000 ért jó vétel volt <_<

láda hátul 350w magnat kevés . alpine erölködővel+kondi

a kondi miért nem kapcsol le a kocsimban? ki is van kötve

haveroméban meg lekapcsol ha átrakom

kombiba zenét rakni, szívás 2láda az optimális

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Uj lennék itt,csatlakoznék. Olvasgattam ezt a forumot és nagyon jonak találam. Szeretnék én is kérdezni.

Ki szeretném cserélni a gyári hangszorokat. A lényeg hogy méretbe ugyanakkorákat szeretnék,nem akarok semmit áralakitani az auto ajtajain.

Érdekelnének a méretek,hogy mekkora hangszorok férnek be.

Ha jol olvastam,akkor elöl 165mm és hátul 130mm átméröjü? És a beépithetö mélyég max 65mm?

Találtam a neten beépithetö keretet,itt a link: http://metroman.addel.hu/detailproduct.php?productid=116017

Azt kérdezném ez mire szolgál? Kiemelö keret? Ha ilyet is veszek,akkor 65mm-nél mélyebb hangszorokat is beletehetek?

Illetve mi a külömbség az autohangszoro és a házi hifi hangszoro közt? Tehetek az ajtoba házi hifi hangfalba valo hangszorot is akár?

Elöre is nagyon köszönöm!

Esetleg van valakinek szerelési leirása a hangszoro cserékhez? Mert pld. a müszerfal- és középkonzolvilágitáshoz találtam,ezt ki fogom cserélni kék ledekre, mivel az autorádiom kijelzöje is kék (MNC InnoCD).

Üdv: Lehel

Link to comment
Megosztás:

Ha jol olvastam,akkor elöl 165mm és hátul 130mm átméröjü? És a beépithetö mélyég max 65mm?

Találtam a neten beépithetö keretet,itt a link: http://metroman.addel.hu/detailproduct.php?productid=116017

Azt kérdezném ez mire szolgál? Kiemelö keret? Ha ilyet is veszek,akkor 65mm-nél mélyebb hangszorokat is beletehetek?

Illetve mi a külömbség az autohangszoro és a házi hifi hangszoro közt? Tehetek az ajtoba házi hifi hangfalba valo hangszorot is akár?

Elöre is nagyon köszönöm!

A keret azért kell,hogy nem gyári hangszórót is be tudjál rakni,ehhez fogatod az új hangszórót.Így van ezek a méretei a hangszóróknak,plusz a csipogók a tükörnél.

Szerintem a házi hifi,meg az autó hifi hangszóróknak más az ohm értékük.

Link to comment
Megosztás:

Csak nekem kerülte el a figyelmemet, vagy tényleg sehol nem írják a hirdetésben hogy működne is mindkét rádió? :D

Meg a 10 légzsák is kamu, tudtommal 8-nál több sosem volt G Astrában (két első és két oldallégzsák, valamint első és hátsó függönylégzsákok, térdlégzsák sosem létezett ehhez a típushoz).

A nagy komputer az tetszik benne.Én is el bírnám viselni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.