Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

de neki lehet, hogy bluetooth-os kell....

Bár ezt a Lencot akkor sem venném meg, ha 10-ért adnák B)

nekem egy JVC dvd-s cucc van benne videó kimenettel, de most el akarom adni, mert USB-s kell időközben.

ilyen van, 25-ért viheti bárki :D

http://www.briver.hu/termekek/auto_hi-fi/m..._autoradio.html

Link to comment
Megosztás:

csak általánosában....

Azért autó rádióhoz távirányító, sosem láttam értelmét. Nekem sosem hiányzott. B)

nem is azért vettem, de ha már adtak hozzá... :D

Egyszer használtam 4év alatt bányatónál a kocsi mellett napozva, zenét üvöltetve és a gázosabb számokat elléptettem vele.

Ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Üdv közösség!

A hétvégén minden akadályt elhárítva megtörtént az Astra 8 hangszóróssá bővítése. B)

Amire figyeljetek (mert mondjuk én szívtam vele):

- sok helyen nem írják, de a hátsó kárpitnál a kis hangszóró rács alatt is van egy csavar,

- az ezen a képen látható csipogót ne is próbáljátok hátra beszerelni (pedig elvileg gyári). Ha valakinek mégis sikerül egy videót megnéznék a műveletről :D ,

- helyette ezt ajánlom beszerelni hátra, mert csont nélkül beilleszthető,

- a hátsó beépítőkeretbe nekem véletlenül sem passzoltak a vásárolt hangszóró lukai, így javaslom előre szerezzetek be egy FBS típusú szilikonragasztót, amivel be lehet rögzíteni a keretbe a cuccost,

- ha már úgy is le van véve a kárpit én az aljában található vájatba vágtam egy kb. 1 cm x 0.5 cm-es szivacs csíkot melyet szintén az FBS ragasztóval rögzítettem (a rezonanciát megelőzendő)

- előre szerezzetek be 5-5 darab kárpitbolhát (a tükörháromszöghöz kisebb kell!) mivel a legnagyobb óvatoskodásnál is egy-két klipsz tuti hogy megkusnyad (és ha ezek hétvégén hiányoznak az marha idegesítő)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pár hónapja vettem egy 2000-es G Astrát Philips Car 400-as magnós rádióval.

Még a kereskedésben beütötték a biztonsági kódot. A rádió teljesen jól működik (a magnó részt nyilván nem használom B)

Az a gondom, hogy bekapcsoláskor gyakran a "PANEL" felirat jelenik meg és néma a rádió. Ilyenkor egy számgomb+bekapcsoló gomb egyszerre nyomásával tudom csak bekapcsolni.

Kerestem a gépkönyben de sajnos Car 300-as leírást mellékeltek...

Mi hiányzik neki, vagy mi bántja a lelkét? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pár hónapja vettem egy 2000-es G Astrát Philips Car 400-as magnós rádióval.

Még a kereskedésben beütötték a biztonsági kódot. A rádió teljesen jól működik (a magnó részt nyilván nem használom B)

Az a gondom, hogy bekapcsoláskor gyakran a "PANEL" felirat jelenik meg és néma a rádió. Ilyenkor egy számgomb+bekapcsoló gomb egyszerre nyomásával tudom csak bekapcsolni.

Kerestem a gépkönyben de sajnos Car 300-as leírást mellékeltek...

Mi hiányzik neki, vagy mi bántja a lelkét? :D

nem érintkezik jól az előlap,ott a bibi... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

sziasztok,a következő problémám lenne:

lecseréltem az astrába az előző fejegységet,ami egy jvc volt,iso átalakítóval volt bekötve. az új fejegység egy panasonic lett,ezt viszont nem isoval,hanem egyesével kiméregettük és úgy kötöttük be. működik is tökéletesen,viszont a rádió vétel rettenetesen gyenge..a jvc-n tökéletes volt,de ennél még a városban is sokszor kínlódik,nemhogy azon kívül..autópályán szinte már semmit nem talál. antenna vezetéket ha leveszem,akkor meg absolút nem talál semmit..szerintetek mi lehet a gond,miért ennyire gyenge a vétel?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,a következő problémám lenne:

lecseréltem az astrába az előző fejegységet,ami egy jvc volt,iso átalakítóval volt bekötve. az új fejegység egy panasonic lett,ezt viszont nem isoval,hanem egyesével kiméregettük és úgy kötöttük be. működik is tökéletesen,viszont a rádió vétel rettenetesen gyenge..a jvc-n tökéletes volt,de ennél még a városban is sokszor kínlódik,nemhogy azon kívül..autópályán szinte már semmit nem talál. antenna vezetéket ha leveszem,akkor meg absolút nem talál semmit..szerintetek mi lehet a gond,miért ennyire gyenge a vétel?

És levágtátok az iso csatlakozót? :D

Van egy antennaerősítő az autóban, ami a fejegységtől kap tápot az iso csatin keresztül.

Hogy melyik vezeték azt már nem tudom, de az hiányzik neki!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sógor megkért, hogy segítsek neki. Az Astrájába kellene fejegység. Fontos az usb csatlakozás és az mp3 lejátszás cd-ről.

Ami a legfontosabb, hogy multikormányát szeretné használni továbbra is, és a keret az 30-35 ezer ft lenne első tervek szerint. De ebbe jó lenne,

ha beleférne már a kormányról vezérelhetőség is.

Ti milyen rádiókat használtok?

Kenwood vagy Pioneer van valakinek?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sógor megkért, hogy segítsek neki. Az Astrájába kellene fejegység. Fontos az usb csatlakozás és az mp3 lejátszás cd-ről.

Ami a legfontosabb, hogy multikormányát szeretné használni továbbra is, és a keret az 30-35 ezer ft lenne első tervek szerint. De ebbe jó lenne,

ha beleférne már a kormányról vezérelhetőség is.

Ti milyen rádiókat használtok?

Kenwood vagy Pioneer van valakinek?

Hi!

Én egy hete vettem egy Pioneer deh-4300ub-t. Nagyon jó kis cucc, nem csalódtam benne...Mondjuk nekem előtte is pio volt, deh-4700-as, úgyhogy nekem nem is volt kérdéses a márka :D

Ami különösen tetszik benne, a megvilágítása. 30 színt/árnyalatot tud. Azt hiszem, hogy az olcsóbb pio-k is tudják a vezetékes távezérlést (mondjuk a 4300ub is ide tartozik). A 2300ub már van 21-22 ezerért és az is tudja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sógor megkért, hogy segítsek neki. Az Astrájába kellene fejegység. Fontos az usb csatlakozás és az mp3 lejátszás cd-ről.

Ami a legfontosabb, hogy multikormányát szeretné használni továbbra is, és a keret az 30-35 ezer ft lenne első tervek szerint. De ebbe jó lenne,

ha beleférne már a kormányról vezérelhetőség is.

Ti milyen rádiókat használtok?

Kenwood vagy Pioneer van valakinek?

Ha mégis tudná nélkülözni az USB-t: VDO Dayton akár 25e Ft-ért.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.