Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Szia!

Az idő és a hőmérséklet kijelzés független a fejegységtől, csak a dátum kijelzéssel kell trükközni, hogy megmaradjon a rádió bekapcsolása után is. Ha neked semmikor nem jelez ki semmit, akkor kezdetnek meg kellene nézni a háttérvilágítás izzóit, mert könnyen lehet hogy csak azok mentek ki.

Szia!

Köszönöm a segítséged! Most úton van az autó, talán hétvégén lesz időm megbontani.

Link to comment
Megosztás:

Mert egy beszélgetésben mondtam, hogy szerintem jól szól, de azt már nem tudtam megmondani, hogy hány w.

Nekem benne volt mind a 8 hangszóró, így a többi középkategóriás gyári hifihez képest valóban jól szólt. A főnököm nemrég vett egy H Astra Caravant, abba belehallgattam, de fél perc elég is volt.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Nekem egy Siemens NCDR 1100as rádó van az astrában. Írta valaki hogy a ő a rádióval tudja a bc-s adatokat megnézni. Igaz neki 1500as van, de a BC gomb megtalálhato az 1100ason is.

Az lenne a kérdés hogy vajon nekem miért nem jön elő a fogyasztás.. stb adat a gomb megnyomására? Maga vezérlő nem tudja vagy valahol aktiválni lehet benne ezt?

Ha megnyomom nekem csak álltalános beállításokat kínál fel. (Instructions, units, time/date contrast return).

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Próbált már valaki (gyári) Philips CAR400-as fejegységet egy mezei FM transzmitterrel szinkronizálni? Nem tudom megállítani ill. ráhangolni a transzmitter által megadott sávra a rádiót... Én csinálok valamit rosszul? (Automatikus keresésben nem találja meg...) Előző autómban (Astra F) nem volt ezzel gond, igaz ott egy JVC fejegység volt...

Link to comment
Megosztás:

RDS kereséssel nem is fog megállni. Kapcsold ki az RDS-t.

Ha így sem áll meg a kivállasztott frekvencián, akkor a keresés közben, amikor már közel vagy a frekvenciához, nyomd meg valamelyik kereső gombot egy pillanatra. Akkor megáll a keresés. Rövid ideig nyomkodva ráhangolható a transzmitter sávjára.

Köszönöm a tippet! Majd ha megint rá tudom venni magam a próbálkozásra, akkor nekifutok még egyszer... Nyomkodtam azt is, olvasgattam a használati útmutatót, de valahogy zavarosnak tűnik sok funkció és azok előhívása, pedig nem vagyok műszaki analfabéta...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen, hogy a gyári csipogó hány wattos?

Ha vennék egy nem gyárit, de nekem hátul nincs kivezetékelve, akkor elég ha rákötöm az alsó hangszóróra?

Szia!

Azt nem tudom hány vattos de szerintem hangálvtó kell hozzá, simán rákötni nem túl jó ötlet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen, hogy a gyári csipogó hány wattos?

Ha vennék egy nem gyárit, de nekem hátul nincs kivezetékelve, akkor elég ha rákötöm az alsó hangszóróra?

A "b" oszlopig ki van vezetékelve, csak az ajtóban nincs benne a köteg.

Tessék ez gyári (én is ilyet vettem)

http://www.metroman.hu/product/Autohifi/-Magassugarzo/Auto-magas-hangsugarzo-keszlet-Opel-Fiat-Grande-Punto-TW.01

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 98-as Astránál kicseréltem a gyári CAR-300-ast Pioneer fejre. Namost működik rendesen, de a kijelző az órán és hőmérsékleten kívül nem mutat semmit. (Ahogy számítottam rá) Ellenben F Astránál egy vezetéket kell elcsípni, ez oké. G Astránál csak és kizárólag progival lehet átprogramozni a kijelzőt, vagy más megoldás is van?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Az Opel kijelző csak a gyári fejegységgel kommunikál. Egyéb fejegység esetén, annak kikapcsolásakor a dátum jelenik meg, bekapcsolásakor üres az alsó sor a kijelzőn. Anno az F Astránál, és most a G Astánál sem vágtam el semmilyen vezetéket, és működött

helyesen minden. Fontos, hogy az Opel ISO csatlakozóban az állandó +, és a gyújtás + fordítva van a más fejegységekkel szemben,

azaz beszerelésnél meg kell fordítani a két szálat! A Tel Mute (kihangosító némítás) is más ponton van.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez a problémám. Anyámnak is G Astraja van, nem gyári fejegységgel, de folyamatosan a dátumot írja ki, de ott tudom, hogy tech2vel lett átprogizva. F Astránál meg a piros-szürke szálat kellett elcsipni, hogy folyamatosan dátumot mutasson. G-nél ilyesmi módon nem lehet összehozni?

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez a problémám. Anyámnak is G Astraja van, nem gyári fejegységgel, de folyamatosan a dátumot írja ki, de ott tudom, hogy tech2vel lett átprogizva. F Astránál meg a piros-szürke szálat kellett elcsipni, hogy folyamatosan dátumot mutasson. G-nél ilyesmi módon nem lehet összehozni?

csak programozni lehet

így már tudom mire gondolsz :)

csak tech2 jó hozzá , más kínai megoldás nem !!!!

Link to comment
Megosztás:

csak programozni lehet

így már tudom mire gondolsz :)

csak tech2 jó hozzá , más kínai megoldás nem !!!!

Nem, nem csak programozni lehet. A vezeték elvágós módszer is működik, a piros-fehér vezetéket kell megszakítani, de fontos, hogy nem a fejegységnél, mert a rádióerősítő is azon kapja a tápot, hanem a kijelzőnél.

Link to comment
Megosztás:

De, az lenne a feladat:)

OK, akkor a megoldást fentebb írtam, az ISO csatlakozóból megy egy piros-fehér a kijelzőhöz, ha erre áramot ad a fejegység abból tudja a kijelző hogy át kell váltson rádió kijelzőre. Csak az a trükk, hogy ez útközben elágazik az erősítő felé, ami az antennatalpban van, szóval ne a fejegységnél vágd el, hanem fent a kijelzőnél, különben gond lesz a rádióvétellel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.