Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Jól hangzik,köszönöm!

Ez a kihangosítós beltérvillany tul.képp mi is? Leveszem a gyári két lámpásat és felrakom helyette azt? Ódáig elvinni a mikrofont viszont már le kell kicsit szedni a tetőkárpitot nem?

Az alairasomban vannak kepek. Ott azt hiszem vannak lampas kepek. "Sajnos" masik lampahoz vezetekelni kell egy kicsit. Mas a bekotese. En megoldottam a tetokarpit bontasa nelkul. Oldalrol egy drotot toltam el a lampaig, majd a drottal behuztam a vezetekeket.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem látom,hogy melyik az a lámpa konkrétan amelyikről beszélsz,de végülis értem a lényeget! :)

Akkor ezek szerint megoldható tetőkárpit bontás nélkül egy kis trükközéssel!

Azt még meg tudjátok mondani,hogy előre illetve hátulra max. milyen beépítési mélységű hangszórók férnek be?

Meg egyébként úgy amúgy is mekkora való előre illetve hátulra?

Link to comment
Megosztás:

Aha,köszönöm így már értem!

Nekem ugyanígy néz ki a beltérvlágitásom még a rácsos rész is megvan középen egyedül a riasztó szenzorok helyei nincsenek!

Ezek szerint vennem sem kell akkor ilyet?

Az kizárt hogy gyárilag be legyen oda húzva mikrofon amit csak be kell dugnom a fejegységbe igaz? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bekapcsoláskor kerregő recsegő hang jön ki a crd 500 tip. fejegységből,ami egy pár másodperc után elmúlik!

Tapasztalt valaki ilyen hibát?...mi a megoldás?(A cd- ket amúgy ezután a jelenség után játsza)....

Előre is köszi!... :huh:

Igen, nekem is volt. A megoldás az, hogy nem csinálsz vele semmit, majd megunja és abbahagyja. Nekem kb 2 hete csinálta először, aztán még pár alkalommal, de jó másfél hete tünetmentes. :-)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Na kijött, a keret is gyönyörűen,ezzel nincs hiba. Azzal viszont van,hogy az antenna csatlakozás kapásból tök más!

IMG_20150831_162034_www.kepfeltoltes.hu_

Az a hosszúkás beledugós kellene, gondolom létezik átalakító?!

Ezen kívül még az a baj,hogy ennek a rádiónak jack dugós mikrofon kell.
Na most ezek szerint nekem van gyári mikrofonom a beltérvillanynál,de annak hol a bedugandó vége? :/

Én azt látom, hogy a mikrofon egy világosbarna-kék és egy fekete érrel van bekötve!

IMG_20150831_162917_www.kepfeltoltes.hu_

Létezik, hogy ez a két ér fut ide a csatlakozóba? Látható egymás mellett a fekete meg a világosbarna-kék:

IMG_20150831_163310_www.kepfeltoltes.hu_

Módosítva : nickedez
Link to comment
Megosztás:

Én azt látom, hogy a mikrofon egy világosbarna-kék és egy fekete érrel van bekötve!

Létezik, hogy ez a két ér fut ide a csatlakozóba? Látható egymás mellett a fekete meg a világosbarna-kék:

Igen! Ha megnézed a csatlakozó lábkiosztását ott benne van a kihangosító is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kerestem a lábkiosztást, de nem találtam!:/

Köszönöm, akkor ezek szerint ezt a két eret rákötöm egy jack dugóra és örülök mint majom a f*szának!? :D

Ilyen antenna csatlakozó átalakító létezik?

Létezik persze, én is így jártam ahogy te. Venni hol lehet azt nem tudom, nekem egy haver adta de biztos hogy nem ritkaság :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Akkor asszem tudok mindent, nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!;)

Egyébként mérföldekkel jobban szól a JVC mint a gyári,pedig az sem szólt rosszul! El sem merem képzelni milyen lehet mondjuk egy Hifonics vagy egy Nakamichi fejegység!?:D

Amúgy ez felszereltség függő, hogy van-e gyárilag mikrofon a villanyba vagy hogy van ez?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm ezt már be is szereztem!

A mikrofonnal viszont gondban vagyok! Akárhogy kötögetem engem nem hallanak, csak én hallok mindenkit!

A fekete és világosbarna-kék vezetékekből amik lejönnek a mikrofontól a csatlakozóba melyiket hova kéne kötnöm egy jack dugón?

Úgy néz ki a dolog, hogy a jack dugó másik végét ugye megblankoltam és abban van egy fehér meg egy piros vezeték valamint egy árnyékolás. A jack dugó mondjuk sztereó amit vettem, de gondolom ez nem érdekes, ettől még működnie kéne?!

Link to comment
Megosztás:

Igen! Ha megnézed a csatlakozó lábkiosztását ott benne van a kihangosító is.

Elárulnád kérlek hol látod/láttad a csatlakozó lábkiosztását? Nem találom és nem jutottam dűlőre ma sem ezzel a mikrofonnal! :unsure:

Egyébként tudtok valami módszert, hogy hogyan lehetne tesztelni a mikrofont? Mert már arra is gondoltam, hogy esetleg nem működik valamiért!?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos már több mint 2 hete csinálja! :(

Az pech. Nekem nem sokkal azután kezdte, hogy megcsináltattam a gombját (ugye típushiba, hogy nehezen használható, vagy egyáltalán nem jó), azt hittem a szerelők rontottak el valamit, de aztán abbamaradt a dolog szerencsére.

Link to comment
Megosztás:

Itt a lényeg!! Üdv a JVC-sek táborában :D

Nálam a JVC már többször bizonyított!

E Kadettba is azt vettem régen és nagyon jól szólt. Illetve asszonyka Ignisébe megadta magát a gyári Blaupunkt és szintén JVC került bele. Nála is sokkal jobb lett a hangzás, erőteljesebb és tisztább!

Nem beszélve a rengeteg beállítási lehetőségről meg extráról mint automata fényerősség pl. Meg olyan apróságok,hogy kiveszed a pendrive-ot, máskor visszateszed és ugyanott folytatja a lejátszást..

Szóval szerintem megfizethető áron adnak jó cuccot! Biztos van jobb de nem ennyiért.

Egyébként a mikrofon témát feladtam,szépen behúztam amit adtak a fejegységhez az A oszlop és a tetőkárpit találkozásához, ahogy az eredetileg tervben volt! :)

Nem tudtam működésre bírni ami a beltérvillanynál van!

Köszönöm a segítséget egyébként mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

A JVC istenkirály!

Balga fejemmel bennehagytam az eladott kocsiba, egy KD-X200-at!

Ez baromi jól szólt, és millió mindent lehetett rajta állítani.

Ezt már sajnos nem forgalmazzák, ezért egy 220-ast vettem, és ez is frankó :icon1: !

Sajnos a két hátsó hangszóróm kukás, ezeket most cserélem.

Módosítva : oggy
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.