Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Most már inkább az asszonyt heggesztem...mára elég volt a benyából... :D

Hát ahogy érzed. :D De holnap stipi-stopi egy karika a verdával.

Viszont hogy ne legyünk nagyon offok: amikor kapott benyát rendesen, akkor jól ment? :D

Érzed benne a 13.x-es időt? :D

Link to comment
Megosztás:

mennyit kellene bőviteni a hf-en,hogy érezhető legyen.

azt mondja egy okos elég csak polírozni.

kaptam nagyobb szelepeket(1.5 mm-el nagyobbak mint a gyári),igy már neki merek álni talán.

Biztos hogy tágítani akarod? Akkor tényleg csak fordulaton fog menni. És azt, hogy mennyit mit hol azt nem lehet konstans meghatározni, ahhoz valami szakembernek kellene látni. (bár...) Van úgy hogy nem is a tágítás kedvezőbb, lehet hogy rosszabb lesz mint volt.

Link to comment
Megosztás:

Milyen árban van a hf felújítás? Veszprémi vagyok, tudtok esetleg erre megbízható szakemberről?

Arrafelé nem ismerek ilyen szakit. Itt a Szuromit ajánlanám Pesten. Nála egy 16v hf komplett felújítása,

anyagokkal, nyomáspróbázással, előkészítéssel 25 körül mozog. Ebben van a szelepek becsiszolása,

szelepfészek marrás, síkolás, szimmeringek (szelepszár és vezérműtengely) cseréje, hidrotőkék és

olajjáratok átmosása.

Link to comment
Megosztás:

Arrafelé nem ismerek ilyen szakit. Itt a Szuromit ajánlanám Pesten. Nála egy 16v hf komplett felújítása,

anyagokkal, nyomáspróbázással, előkészítéssel 25 körül mozog. Ebben van a szelepek becsiszolása,

szelepfészek marrás, síkolás, szimmeringek (szelepszár és vezérműtengely) cseréje, hidrotőkék és

olajjáratok átmosása.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.