Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Van egy másik dolog is ami a carstylingon indult,az a szépségverseny...Kicsit nehezményezték páran hogy a szépségverseny feltétele 3 mért idő a gyorsulási versenyen....többek között azoknak ez a próbléma akiknek kis motor van az autójukba + az hogy idézem"Blitz-Hitz, Blitz Weekend, egyre megy abból a szempontból, hogy gyorsulással egybevetett szépségverseny lesz!

Teljesen más műfaj egy autót gyorsulásra meg szépségversenyre építeni, ezt mindenki tudja!

Valószínű a méregdrága dukkómat nem fogom leveretni az engem legyorsuló autóssal!

Ezért nem értem, hogy miért szükséges 3× is teljesítenem 1/4 mérföldet ahhoz, hogy nevezhessek szépségben?

Pl. a tarjáni VW találkozón tökéletesen van megrendezve a szépségverseny, rengeteg szépségre épített 1.4-es autó van!"

Van benne némi igazság :rolleyes: bár kicsit összevitatkoztam azzal aki ezt írta,mert nem tetszet a stílus ahogy írta.......nem erre az idézetre gondolok <_<

Link to comment
Megosztás:

Van egy másik dolog is ami a carstylingon indult,az a szépségverseny...Kicsit nehezményezték páran hogy a szépségverseny feltétele 3 mért idő a gyorsulási versenyen....többek között azoknak ez a próbléma akiknek kis motor van az autójukba + az hogy idézem"Blitz-Hitz, Blitz Weekend, egyre megy abból a szempontból, hogy gyorsulással egybevetett szépségverseny lesz!

Teljesen más műfaj egy autót gyorsulásra meg szépségversenyre építeni, ezt mindenki tudja!

Valószínű a méregdrága dukkómat nem fogom leveretni az engem legyorsuló autóssal!

Ezért nem értem, hogy miért szükséges 3× is teljesítenem 1/4 mérföldet ahhoz, hogy nevezhessek szépségben?

Pl. a tarjáni VW találkozón tökéletesen van megrendezve a szépségverseny, rengeteg szépségre épített 1.4-es autó van!"

Van benne némi igazság :rolleyes: bár kicsit összevitatkoztam azzal aki ezt írta,mert nem tetszet a stílus ahogy írta.......nem erre az idézetre gondolok <_<

Küldj linket, hogy ki volt az. ;)

Egyébként ebben az a lényeg, hogy összességében nézik az autót, nem csak a külsejét és belsejét.

Tehát hiába nagyon szép az autód, összeségében nem nyerhet, ha nem a külsőhöz illő motor van benne. Szerintem nagyon jó elgondolás, gondolom mást is zavar, amikor a műanyag dísztárcsás, kék ledes, hókotórós, szu-37-es szárnyas 1.2es autó lenyomja a 3000 biturbós igényes motorterű gépet.

Erre szolgál ez a 3 mérés, hogy összességében is jó legyen az autó, ne csak optikailag. Lehet, hogy akkor nem szépségversenynek kéne nevezni, de nekem sincs más ötletem ez ügyben.

Link to comment
Megosztás:

Direkt nem írtam nevet <_< Nem akartam hogy mindenki letámadja....Ha belegondolsz azért az élmezőny opeljeiben mind gyenge motor van.Gondolom példákat nem kell felsoroljak....Abba is bele kell gondolni hogy ha esetleg valaki egy veterán autóval szeretne nevezni a szépségversenyre akkor nem hiszem hogy szeretne elötte 3x gyorsulni :rolleyes:

Ennyi erővel a Muhának a legszebb és a leggyorsabb a kadettja ;)

Link to comment
Megosztás:

Direkt nem írtam nevet <_< Nem akartam hogy mindenki letámadja....Ha belegondolsz azért az élmezőny opeljeiben mind gyenge motor van.Gondolom példákat nem kell felsoroljak....Abba is bele kell gondolni hogy ha esetleg valaki egy veterán autóval szeretne nevezni a szépségversenyre akkor nem hiszem hogy szeretne elötte 3x gyorsulni :rolleyes:

Ennyi erővel a Muhának a legszebb és a leggyorsabb a kadettja :D

Nem én szervezem, ne nekem mondjad. ;)

Ettől függetlenül egyet tudok érteni azzal, hogy ez most nem a 2864. szépségverseny az évben, hanem kicsit más. Nekem szimpatikus ez a több szempontú mérce.

A veterán más kategória, gondolom ott azért tényleg nem kell megölni az öreg vasakat.

Link to comment
Megosztás:

Há szerintem nem kellene keverni a szépségversenyt a gyorsulással.

Ebböl csak az lesz, hogy egy rakás 1.2-es Corsa és 1.4-es Astra fogy gyorsulgatni, még akkor is, ha nem akarnak.

Szerintem hagyni kellene a gyorsulgatókat gyorsulni, így is biztos, hogy leszünk elegen.

Ez majdnem olyan, mintha egy gyorsulási versenybe beleszámítana az autó kinézete... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Há szerintem nem kellene keverni a szépségversenyt a gyorsulással.

Ebböl csak az lesz, hogy egy rakás 1.2-es Corsa és 1.4-es Astra fogy gyorsulgatni, még akkor is, ha nem akarnak.

Szerintem hagyni kellene a gyorsulgatókat gyorsulni, így is biztos, hogy leszünk elegen.

Ez majdnem olyan, mintha egy gyorsulási versenybe beleszámítana az autó kinézete... :rolleyes:

Szépségkirálynőválasztás vs. súlyemelés :D <_<

(Én nem akarok belepofázni, mert engem egyik sem érint, csak írogatok hülyeségeket ;) )

Link to comment
Megosztás:

Én se szervezem,csak leírtam amit olvastam,vagy mondtak.....

Szerintem is kell a jó külsőhöz az ütös motr,de többeket a motor nem érdekel csak a külsővel foglalkoznak.

EMMA Racing rullzzz...

Ott is van kis szépségverseny, kis tuning, kis "szakmai hozzáértés", kis "biztonságos beépítés", kis hangnyomás, kis hangminőség, esetleg egy szlalom is...

Minden full nemzetközi szabálykönyv és pontozási rendszer szerint... ennyi...

Nevező minden rendezvényen van, legalább 30-40 otó. Reklamáció még nem volt - viszont meló is van vele bőven...

(Macisajt látta, mit szívtunk Debrecenben... kb.5 emberre jutott 45-50 autó bírálata...)

Link to comment
Megosztás:

Bárcsak ne láttam volna, :rolleyes: na meg 1-2 autót felnyitott mocitetővel mikor ott lófráltam veletek...

elég lehangoló volt látni őket.

Amúgy én is sok kérdést hallok, hogy miért kell gyorsulni is a csilivili géppel, ha csak szépségversenyre akar nevezni.

Én csak annyit mondok, mivel az egész nem szokványos, így ez sem. Amúgy senki sem kényszerít senkit se arra, hogy nyomja is neki a gyorsuláson. Lehet szolidan is előadni, bár akkor a gyorsulás szó veszti értelmét.

ez is csak egy vélemény volt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Bárcsak ne láttam volna, :rolleyes: na meg 1-2 autót felnyitott mocitetővel mikor ott lófráltam veletek...

elég lehangoló volt látni őket.

Amúgy én is sok kérdést hallok, hogy miért kell gyorsulni is a csilivili géppel, ha csak szépségversenyre akar nevezni.

Én csak annyit mondok, mivel az egész nem szokványos, így ez sem. Amúgy senki sem kényszerít senkit se arra, hogy nyomja is neki a gyorsuláson. Lehet szolidan is előadni, bár akkor a gyorsulás szó veszti értelmét.

ez is csak egy vélemény volt. <_<

Nem elég csak végig gurulni,mert az időeredmény is számít a végső eredménybe ;)

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy én nem állnék neki gyorsulgatni, inkább nem indulok a szépségversenyen, mert hiába erős gép sajnálom kitaposni a lelket belőle. De azzal egyet értek, hogy sok autó kívülről csili-vili, de mikor a motortér kinyitására kerül sor megy a fogadkozás és szörnyülködés. Azonban egy szép autónak nem kell erősnek és gyorsnak lennie. Szerintem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ez így érdekes...

én mondjuk egyiken sem indulok mert a szépségversenyen nincs értelme :rolleyes: a gyorsulás meg annyira nem bár kitudja,poénból mégis...

az ötlet nem rossz sztem így érdekesebb lesz és nem ugyanazok fognak nyeri kik eddig is -de pl egy frissen fényezett kocsival (pl Coupe Caravan -új tipus <_< ) nemhinném h beállnék gyorsulni...

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, mi baja lesz az autónak egy egyenes aszfaltcsíkon, ha gyorsul vele az ember...

Új fényezés ide vagy oda... amelyik autó meg műszakilag nem bírja ki, azzal el se induljon

otthonról a gazdi. <_<

Szerintem jó ötlet hogy kell gyorsulniuk a nevezőknek, mert így a nézőknek meg tudják mutatni

az autót menet közben, hogyan csillognak a felnik, milyen szép a hangja, stb... ;)

Azzal mondjuk nem értek egyet én sem, hogy az eredmény beszámít a szépségversenybe. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg inkább valami felvonulás szerüséget kellenen nekik csinálni, mert szerintem, nem kellene teljesen fölöslegesen lassítani a versenyt. Én is már elég sok Opelröl tudok, aki menni akar és szerintem lesz ott elég VW és Ford is, akik csak gyorsulni akarnak és úgymond sz@rmak a szépségversenyre. Akit meg mindkettö érdekel, úgyis indulni fog a gyorsuláson is.

A másik meg az, hogy a gépátvétel is sokkal lassab lesz, ha a szépségversenyeseknek is kötelezö.

Szerintem nem kellene ennyi fölösleges munkát vállalni, mert az se lenne jó reklám, ha az emberek esetleg délig se tudnának bejutni, mert mindenkinek kötelezö a gépátvétel.

Link to comment
Megosztás:

Picit elvagyunk havazva, de meg kérem majd Kornélt olvasson bele a fórumba. Nem lehetetlen, hogy kisebb változások kerüljenek a szabályba.

Kornél az ecsetelte nekem ez egy egyedi gyorsulási verseny, ami egyedi szépségversenyt is rendezne. De nem döntő a TIMSLIP csak kötelező lenne, így nem biztos, hogy az nyerne aki eddig.

Idézek a szabályból "Szubjektív módon, a bírák egyéni ízlése befolyásolja. Itt a teljes összbenyomást fogják vizsgálni. "

Hozzá tenném nincs külön veterán kategória mivel MVOK-al egyeztetve nem igazán az ilyen tipousú gépek talija a NePauTo Fest.

Csütörtökön szívesen válaszolok még, ha tudok.

Link to comment
Megosztás:

Többen kérdezték tőlem hogy ha utazási csekkel fizetnének akkor ráérnek a helyszínen fizetni?

Ez nehéz ügy, rávágtam anno persze lehet. Picit bele szaladtam ebbe, de megoldjuk igen a helyszínen fizessen. Ha kérhetném csak az fizessen így, aki másképp nem tudna jönni. Sajnos picit nehéz számunkra így az elszámolás a kempingel. KÉREM ELŐRE jelezni, ha valaki csak így tudna résztvenni.

Jöhet mailba.

Link to comment
Megosztás:

Hmm.... nem is biztos ám, hogy annyira rossz ez a 'gyorsulj szépség' dolog... <_< ha jól van megadja, ki lehet egy kategóriába, akkor nem mindegy?! Azért, ha az ember csinál egy kocsit, akkor nem biztos, hogy csak a külsőre kellene rámenni. vegyük pl. az én autómat (mint minden autó alapját :lol: - s mert miért ne legyen etalon :omg:): benne van minden, aminek benne kell lennie (nagy moci, sper, leömlő stb. stb.), de nem nyitnám fel mostanába a géptetőm, viszont kiállnék vele gyorsulni, mert menni is bír. Ha ilyen megmérettetésen kéne résztvennem, valszeg lemosnám a motort is, nem csak a kocsit - és valóban úgy érezném, hogy tétje van a versenynek. De vegyük a másik vasat, a 400ast: ütős lesz, szép motortérrel, de szánt szándékkal nem lesz csilivili. Igazából madmaxesre terveztük, szóval az például esélytelen lenne a szokványos szépségversenyeken, de ha minden jól alakul, akkor összességében ott lesz a spiccen :P

Szerintem ez jó ötlet. Mert az autó nem csak a külsőről szól, hanem a beslőről, a teljesítményről, a hangról stb.

Viszont egy szépségversenyt sem egyszerű levezényelni, mert ugye az izlések meg a pofonok... ;) akárhol voltam eddig, mindigis vita volt a zsűrizés korrektségéről, meg a megítélésekről. Ez talán egyértelműbbé tenné. Ez egy ilyen móka, akinek meg nem tetszik, az induljon máshol :D

Ja! És azért a veteránokat se írjuk le! :lol: Igazából itt szerintem nem is ez a kérdés, hogy jó ötlet e a gyorsulással összekötni a dolgot, hanem talán inkább az örök kérdések; hogy mi szerint sorolják, hol húzzák meg a kategóriák határait stb. (pl. régóta mondom, hogy az átlagos szépségversenyeken a 'gyári/széria' kategória egy hülyeség, a 'tuning' kategória meg nem egyenlő az 'épített' kategóriával. :rolleyes: . Én mindenesetre nem lennék zsűritag. Soha.)

Link to comment
Megosztás:

Én indulok a gyorsuláson, mert érdekel mi a különbség az 1.4-es 10 éves astrám, és öcsém 1.4-es 2 éves fiestája között. (mondjuk sejtem)

A szépségversenyen, meg nem tudom, hogy induljak-e? Ez majd a helyszínen kiderül.

Az meg, hogy egyeseknek nem tetszenek a szabályok....van olyan szabály ami mindenkinek megfelel?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.