Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mellesleg a kis Corsa nem klubtag, és idő és egyéb okokból valószinűleg csak Népautó Feszt-re jön. Sajna.

Sziasztok !

Sajna kereskedelemben dolgozok, így sajna nem fog menni a 3 napos kitérő, ezt az egy napot is két hónapja bejelentettem hogy tudjanak vele számolni !

Ha van esetleg szórólap abban is számíthattok rám, elég forgalmas helyen dolgozok, kiszórom az Opel-ekre szívesen ! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Sajna kereskedelemben dolgozok, így sajna nem fog menni a 3 napos kitérő, ezt az egy napot is két hónapja bejelentettem hogy tudjanak vele számolni !

Ha van esetleg szórólap abban is számíthattok rám, elég forgalmas helyen dolgozok, kiszórom az Opel-ekre szívesen ! :)

Jah ha van rá igény számíthattok rám Népautofest szórólapozásában is !!

Link to comment
Megosztás:

Jah ha van rá igény számíthattok rám Népautofest szórólapozásában is !!

Nagyon köszi, élni fogunk vele szerintem!

Többen tudják hogy eléggé lerobbantam, remélhetőleg augusztusban már tudok dolgozni rendesen a találkozón, szó-szó, a szponzorok leegyeztetésével igencsak el vagyok maradva, így még nem tisztázott kik is kerülnének a szórolapra, ezért még a szórólap sehogy nem áll.. :)

Link to comment
Megosztás:

halihó.nem tudtam végigolvasni az oldalt, de azért ide írom , hogy mi is mennénk a Blitz-re a párommal :) .sátrazunk, azt szeretjük. Mind 3 napra megyünk. B) de mostmár rászánom az időt és elolvasom mit írtatok eddig.

Sziasztok!

Leon Silver vagyok. Egy nagyon-nagyon újonc. A Blitz nagyon ígéretesnek tűnik. Szeretném is tiszteletemet tenni, de valószínű csak 1 napra érnék rá. És egy másik program is van "sajna" arra a hétvégére. Íjászkodok, a lá szittya módra. Persze szívesen átlőnék pár csinos hölgy szivecskét a weekend-en is. Jól áll nekem az Ámor szerep??? :-)

Ja és mégvalami! Csak szívfájdításként azoknak akiknek nehéz a elszabadulni a melóhelyről: aug. 6-tól 29-ig szabin leszek.

Miért mondanak engem mindig Kegyetlennek??? Nem is értem...

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Leon Silver vagyok. Egy nagyon-nagyon újonc. A Blitz nagyon ígéretesnek tűnik. Szeretném is tiszteletemet tenni, de valószínű csak 1 napra érnék rá. És egy másik program is van "sajna" arra a hétvégére. Íjászkodok, a lá szittya módra. Persze szívesen átlőnék pár csinos hölgy szivecskét a weekend-en is. Jól áll nekem az Ámor szerep??? :-)

Ja és mégvalami! Csak szívfájdításként azoknak akiknek nehéz a elszabadulni a melóhelyről: aug. 6-tól 29-ig szabin leszek.

Miért mondanak engem mindig Kegyetlennek??? Nem is értem...

Sziasztok!

Kisit off, de te igenigen közel vagyol Demóhoz........ :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.