Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

huuuu ... Albert úgy fáj az agyam majd szét roppan ! éjjel 1.30 kor értem haza tegnap pestről mögöttem 600 valahány kilóméter és Kojakéknál is szoptunk a váltóval mire kijött . elveszett a tekerő karja az emelőnek és elég szívás volt .

szerintem most pihenek olvasgatok , nektek meg jó hétvégét !!!!!! ( Robinak odadtam a holmit elviszi köszi neki !)

Link to comment
Megosztás:

huuuu ... Albert úgy fáj az agyam majd szét roppan ! éjjel 1.30 kor értem haza tegnap pestről mögöttem 600 valahány kilóméter és Kojakéknál is szoptunk a váltóval mire kijött . elveszett a tekerő karja az emelőnek és elég szívás volt .

szerintem most pihenek olvasgatok , nektek meg jó hétvégét !!!!!! ( Robinak odadtam a holmit elviszi köszi neki !)

Pihenj picit de előtte vegyél be egy Aspirint meg egy Cavintont (hogy el ne felejts felkelni és lejönni) :unsure:

:wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megjöttem. Jó volt a tali, de talán kicsit kevesen voltunk. A hely is jó volt és elismerésem, meg nagy megdícsérés a szervezőknek!

Futó Gabi kitartása példaértékű, bár szerintem maga sem tudta mekkora fába vágja a fejszéjét. Szerintem a legnagyobb, "A Kitartásért" kupát neki kellene átadni.

Szóval itt vannak a képeim, nézegessétek. Pár képen a cabrióm szétkapása is látható, ahol is hátúlra egy subláda került és köszönhetően HIC áldozatos és izzasztó munkájának be is lett kábelezve.

A láda természetesen egyedileg lett építve (saját magam), méretre. Egy Ground Zero 25cm hangszóró került bele. Zárt kivitelü és az erősítő is bele lett építve. Emphaser gyors csatlakozóval készült, amely lehetővé teszi a gyors kivételét a csomagtérből, ha még több helyre van szüksége a csomagoknak.

III. Blitz Weekend képeim.

Link to comment
Megosztás:

Mi is jól éreztük magunkat. Péntek este keveset aludtam mert eégsz éjjel hánykolódtam...miután két haverom is hazavittem a nyakuknál fogva... :wacko:

A Kunmadarasi VW (konszern) kupát köszönöm, tudom...kicsit kiélezett volt a küzdelem... :lol:

Ez a Blitz egy kicsit más volt...Nem olyan mint az előző kettő...

Itt most a hangsúly a szombati gyorsuláson volt...Ami annak ellenére, hogy nem működött a renszer, szerintem nem volt rossz! Gabinak tényleg le a kalappal a kitatásáért, nem semmi...

Kár hogy megint nem sikerült hajnalig bulizni, mert lekapcsoltatták a zenét...ez hihetetlen...legközelebbi kemping keresésnél ezzel kell kezdeni, és le is kell íratni velük...főleg úgy hogy közben fél 4-ig már szól a part felől valahonnan a dübörgés...

No mindegy...buli helyett találtunk más elfoglaltságot... :lol: :) Először is megszakértettem Balázska csomagtartóbeépítését... :unsure:

Na mindegy...mi megint jól éreztük magunkat, de azét meg kell, hogy jegyezzem a leggyengébb eddigi Blitz volt...és ezzel nem a szervezők munkáját szeretném degradálni...csak mi így éreztük...

Link to comment
Megosztás:

Én csak pénteken tudtam lemenni, és csak pár órára, így nem tudok igazán összehasonlító véleményt alkotni. Ennek ellenére az alatt a rövid idő alatt nagyon jól éreztem magam, még a Ricsi hifi-kábelezésével együtt is, ami alatt kb. 2 kilót fogytam - le is fotózott az a galád! :wacko: :unsure:

Sajnálom, hogy nem klappolt a rendszer Kunmadarason. Kicsit én is benne voltam, jó lett volna ott lenni, hátha tudok segíteni, de sajnos a szombatot abszolút nem tudtam szabaddá tenni. Azért remélem sikerült összehozni valamit.

Mindent összevetve, szerintem nem volt rossz BW, kicsit talán "családiasabb", nyugisabb volt, mint a tavalyi, már amennyire én láttam.

Ezúton is szeretném megköszönni a szervezőknek a munkájukat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis váci kitérővel mi is hazaértünk.

Nagyon elfáradtunk és nagyon jól éreztük magunkat. Le a kalappal azok előtt akik egész éjjel fent voltak és dolgoztak a technikán és azok előtt is le a kalappal akik a tűző napom aszalódtak és irányították az autókat a tömeget és a beléptetést.

Szóval minden közreműködőnek tisztelet.

Tudom milyen fárasztó dolog.

Akik nem tudtak megint viselkedni azok szégyeljék magukat és gyakoroljanak önkritikát. (Tudom nehéz lesz.)

Örülök,hogy találkozhattam megint sokmindenkivel. (remélem ők is :wacko: )

Sajnos kimaradt,hogy valaki vigyen egyet egy nagyon gyorsulós autóval. :unsure: Majd legközelebb.

Csináltam egy csomó képet de nemtom,hogy feltudom-e tölteni őket. Majd megpróbálom.

Szóval jó volt nekünk és jövőre is megyünk,ha lehet.

Link to comment
Megosztás:

Hazaértünk mi is.

Kicsikét gyorsabban, mint szerettük volna, mert amint indultunk, kaptuk a hírt, hogy anyósomhoz épp a mentőt várják(azóta jobban van, elvileg semmi komoly)

Sajnálom, hogy kimaradtam a péntek esti szalóki buliból, de olyan jót buliztunk madarason, hogy csak na. :unsure: szombaton meg hulla fáradt voltam. :wacko:

Hiába igyekeztünk, a technika ördöge közbeszólt. Gabinak minden elismerésem, hogy kibírta alvás nélkül a szombati napot.

Örülök, hogy ti pozitívan értékelitek a hétvégét! :lol:

Képeket aki csak tud, rakja fel őket, mert nekem nem volt időm fotózni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagy nehezen a győri csapat is hazaért, kicsit döcögős volt a V6/2 dízel, azaz háromhengerező Corsával. :wacko:

Bár ez volt az első Blitzem, és hallottam, hogy az előzőek nagyobbak, "jobbak" voltak, én nagyon jól éreztem magam. A szervezőknek köszönet a kitartásért, az időmérésért pedig kár Kunmadarason, de a hangulat ott is megvolt. :lol: Ha tehetem, jövőre is megyek (remélem akkor már matrica is lesz :unsure: ). :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello.mi is hazaértünk a 3 mantával és a rekord-dal is.Mona kicsit rosszalkodott de kibírta az utat végig.Egész jól éreztük magunkat, bár tényleg családiasra sikerült a hétvége.De legalább tudtunk strandolni, a jó időben.A pénteki nap jól beba....tam, hát egyszer van az embernek 25.szülinapja(sajnos jövőre ez a szám egyel nagyobb lesz :unsure: )nameg remélhetőleg az ember kezét is csak egyszer kérik meg :wacko: .puszilunk mindenkit és remélem mihamarabb találkozhatunk azokkal is akik nem lehettek ott velünk.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondja meg valaki, hogy mikor fogom már nem csak videon látni menni a barkast! Kecskeméten sem tudtam kivárni mire elindul, meg most sem. Megy az egyáltalán? Nekem a videók nem igazolnak semmit!

Mindig csak látom, hogy le, meg fel a trélerre tologatják, de hogy menne? Mé nem lehet egyszer az esemény elején menni vele?

Ugyan, el sem hiszem hogy megy! :unsure: :wacko: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.