Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Elképzelhető, de akkor újra bekerül. Tavaly nagyon bevált főleg mikor sokat mentem pályán és a menetszél is sokat hűtött.

Mondjuk nekem hál' istennek nincs gond a fűtésemmel, de így azért csak jobb.. :wink:

Nekem sincs,ne érts félre,de nem gond szerintem,ha télen hamarabb melegszik a verda.

Link to comment
Megosztás:

Ha tényleg lassan melegszik,akkor termosztát ellenörzés,esetleg csere,de én is gondolkozom azon amit faterom mondott!

Kitakarni a hütő felét kartonpapirral félig,így hamarabb melegszik télen!

Igen.......mikor még Ladám volt ez egy jó öreg trükk volt. :lol:

Na de kérem! Ez azért már más!!!! vagy nem? :shock: ........... :lol:

Sok forumot elolvastam.....sokáig tartott, onnan vettem a megfordítást.

Akkor min a 2-tő csere! Az a biztos :idea:

termosztát kb.: 3-3500 Ft. + szerelési díj. 3000 Ft.

P. szűrő kb.: 2-2500 Ft

8-9 ezer! Grrrrrrr.... :x ez van. :?

Köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Van még 1 olyan érzésem, hogy a hőmérséklet kijelző sem az igazságot mutatja.

Nyáron mikor nem voltak fűtési problémáim valahogy így működött:

86 C-nál már bekapcsolt pár másodpercig. Fel sem engedte 90 -ig.

Pedig szerintem az volna az aktuális. Nem?

(de termosztát csere mindenképp kell mert, gondolom a motornak sem jó úgy üzemelni, hogy nincs meg az üzemi hőmérséklet).

Link to comment
Megosztás:

A jeladó értékeit itt találod. Meg tudod mérni és akkor kiderül, hogy rossz-e, de az alpján amit mondasz szinte tuti, hogy az (vagy a venti kapcsolója kapcsol korán, de ez nem valószínű). Nem drága dolog a jeladó sem, ezres fölött kicsivel. A venti amúgy 96-97 körül kapcsol.

Link to comment
Megosztás:

Egy utángyártott pollenszűrő 1200 ft körül van, sztem jó azis.

A hűtő kitakarással meg óvatósan, nagy dugóban nehogy baj legyen. Nekem múlt héten vagy 3-4x is kapcsolt a ventim akkora dugóba kerültem...

Jaja az utángyártott pollenszűrő 1100-1200ft és tökéletes.

A kitakarást én is max városon kívűl használtam, mert amint lámpánál meg kellett állni azonnal elindul felfelé a hőmérséklet. Akkor meg átmegy trópusi klímába a beltér ami megint nem túl jó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A jeladó értékeit itt találod. Meg tudod mérni és akkor kiderül, hogy rossz-e, de az alpján amit mondasz szinte tuti, hogy az (vagy a venti kapcsolója kapcsol korán, de ez nem valószínű). Nem drága dolog a jeladó sem, ezres fölött kicsivel. A venti amúgy 96-97 körül kapcsol.

Köszi, köszi....

[glow=red:bc42b1b351]Már csak 1et mondj:[/glow:bc42b1b351] Ha 1 vezetékes mivel mérjem? esetleg test?

(a kis műszerkémet a jeladó végére ....és a másikat?) :oops:

Előre is köszi!!!!!!

[glow=red:bc42b1b351]Másik dolog:[/glow:bc42b1b351]

ma hajnalban 1edül utaztam 50 km-ert de iszonyatossan párásodott az üveg!!!!! Pedig aztán fűtöttem ám (majd beleizzadtam a bugyogomba) és mégis....

Biztos megoldja a dolgot a pollenszűrő cseréje?

Ezt is köszi....

Link to comment
Megosztás:

[glow=red:1b86f46202]Már csak 1et mondj:[/glow:1b86f46202] Ha 1 vezetékes mivel mérjem? esetleg test?

Így van ! - Jeladó és test között.

Ha beázik a pollenszűrő akkor a csere csak a legközelebbi esőig vagy mosásig oldja meg a problémát. Ellenőrizni kell a szélvédő és a gumi közötti tömítést és kinyomni FBS-el vagy szilóval, de 1-2 oldallal ezelőtt ez frankón ki lett tárgyalva - olvass vissza. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Így van ! - Jeladó és test között.

Ha beázik a pollenszűrő akkor a csere csak a legközelebbi esőig vagy mosásig oldja meg a problémát. Ellenőrizni kell a szélvédő és a gumi közötti tömítést és kinyomni FBS-el vagy szilóval, de 1-2 oldallal ezelőtt ez frankón ki lett tárgyalva - olvass vissza. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Uhh.. nem semmi mennyiséget nyomtathattál :twisted:

Párásodás.. gondolom a belső keringtetés nem volt bekapcsolva.. mert akkor ne is csodálkozz! :wink: :oops:

Illetve baromi forró helyett nyomsass egy kis hüvit az ablakra.. attól is le szokott menni.. de inkább a pollenszűrú csere tömítés.. tisztitás(mármint a környéke)

Link to comment
Megosztás:

Uhh.. nem semmi mennyiséget nyomtathattál  :twisted:  

Párásodás.. gondolom a belső keringtetés nem volt bekapcsolva.. mert akkor ne is csodálkozz!  :wink:  :oops:  

Illetve baromi forró helyett nyomsass egy kis hüvit az ablakra.. attól is le szokott menni.. de inkább a pollenszűrú csere tömítés.. tisztitás(mármint a környéke)

Én pl. lehúzom egy ujjnyira az ablakot és megszűnik a párásodás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szusi ez,hogy lehuzott ablakkal járjak télen! :lol:

Nekem semmi pára![glow=red:7ca492b924]Sziló[/glow:7ca492b924],szürőcsere volt 2hónapja,azóta semmi,bár előtte sem volt nagy gond!

Na ezt nem egészen értem. Mit kéne szilózni?

Olvasásról meg annyit, hogy krva sok vót. de még mennyi hátra van.

Egyébként érdemes mert sok mindenre magyarázatot kapsz.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Érdekes jelenségre lettem figyelmes most a nagy minuszokban.

Fűtés ráhúzva, irány: ablak+láb.

Szépen melegszik az utastér nyomja a meleget le és fel, de nicsak valahonnan erősen húz egyenest a képembe a hideg... :lol:

Hát a középső szellőzőn hideg jön. Ez hogy lehet?

Ha lezárom akkor is kicsit jön de ez más kérdés ennek okát tudom és javítom hamarosan.

Csak akkor jön meleg középen, ha áttekerem a szellőzőt, hogy csak ott nyomja a levegőt és magasabb ventillátor fokozatba kapcsolok.

Tapasztalt valaki hasonlót?

Link to comment
Megosztás:

Nekem még hosszú út után is ugyanúgy hideg jön. Annyit tudtam csinálni, hogy amennyire lehet fölfelé és középre állítottam, hátha így nem zavar senkit. Már én is épp akartam kérdezni, hogy másnak is ilyen...

Ezt a problémát valaki megoldotta valami betöméssel, nem toom má ki, ha visszaolvastok megtaláljátok,nem is olyan rég :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.