Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

lehet eleve szar volt a menet rajta.

ha van időd szedd ki és menetrögzítővel rakd össze, ha azzal is kilazulna csipjétek meg hegesztővel.

ha azzal is kijön akkor ott már valami nagyon paranormális zajlik :huh:

Köszi a tippeket. Majd megpróbálok valamit kezdeni vele.

Link to comment
Megosztás:

Kárászyékat először mindíg hívd fel, ne csak az oldaluk alapján tájékozódj!

Megtörtént, nem jó az str.t a kocsimhoz sajnos, a sárga kell. Valaki tudna írni arról, milyen a szettben együtt árult rugókkal a legpuhább álláson? Mert ha megyek a kocsival, akkor igencsak sokat kell benne ülnöm (5-6 óra is akár).

Link to comment
Megosztás:

Ha a sárga állítható konira gondolsz, akkor az legpuhább állásában hasonló, mint a gyári, talán attól

még egy fokkal puhább is :huh:

Igen azokra gondolok és örömmel nyugtázták a hírt a veséim. :lol: A mellé adott rugók keménységéről nem tudsz valamit?

Link to comment
Megosztás:

Korábban azt mondtad, hogy a kivett állapotában állítható verzió legpuhább állása közelít a gyárihoz :huh:

Így van, de nem éri el annak keménységét :lol:

Szerintem egyébként nem sok különbséget érezni gyári és legpuhább koni között :D

Link to comment
Megosztás:

Így van, arra gondoltam! Normálisan meg lett húzva. Satuban szereltem össze és szerintem se lazulhatna fel. Sajnos az anya ezt nem tudja és fellazul. Igaz se menetrögzítőt, se festéket nem használtam. A másik oldalt is ugyanúgy szereltem. Annak miért nincs ilyen gondja? :huh:

A Loctite biztosan megoldja a problémádat! http://aruhaz.totalcar.hu/index.php?module...amp;prodfilter=

Mi ezt használjuk 25 éve a 3000 -et forgó csavarkompresszorainkban, eddig ebből hiba soha nem volt. Ha ki kell lazítani és bár "van itt erő csak nem jön elő" akkor végső megoldásként 180 fokra melegítve könnyedén kicsavarható. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megtörtént, nem jó az str.t a kocsimhoz sajnos, a sárga kell. Valaki tudna írni arról, milyen a szettben együtt árult rugókkal a legpuhább álláson? Mert ha megyek a kocsival, akkor igencsak sokat kell benne ülnöm (5-6 óra is akár).

Szerintem azért van különbség még puhánál is a gyárihoz képest főleg ha nem újak. De nem probléma, mert jársz vele 1-2 napig feltekerve és utána bármi mást vajpuhának fogsz érezni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért van különbség még puhánál is a gyárihoz képest főleg ha nem újak. De nem probléma, mert jársz vele 1-2 napig feltekerve és utána bármi mást vajpuhának fogsz érezni. :huh:

Ohh, az enyémek keménységben most kb. a nyolcvanas évek amerikai cirkálóit idézik. :lol: Csak sajnos éppen most halt le a motor, de levélben Kárászyék azt írták, hogy még február végéig érvényes az akciós ár. Egyszer majdcsak kész lesz a kocsim... (sóhaj)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A kérdés az lenne , hogy érdemes berakni gsi hátsó stabilizátor rudat (mert ugye a felfogatás helye(4lyuk)megvan gyárilag.... vagy nem lesz semmi változás, aki csinált már ilyet az lécci mondjon valami okosat erről, köszi.

merevebb lesz a hátsó híd :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sikerült beszerezni a gsi stabilizátort, akinek van ilyen annak megköszönném ha leírná, hogy millyen és mekkora csavarral van felrakva meg milyen anyával, (egy kép lenne a legjobb)gondolom 8.8-as csavar+műanyagbetétes önzáró anya, csak a hosszát meg az átmérőjét nem tudom meg kell-e valami gumibetétet vagy gyűrűt rakni a rúd és a hátsó futómű találkozásához ott ahol meg van csavarozva??

Előreis kösz

Link to comment
Megosztás:

Sikerült beszerezni a gsi stabilizátort, akinek van ilyen annak megköszönném ha leírná, hogy millyen és mekkora csavarral van felrakva meg milyen anyával, (egy kép lenne a legjobb)gondolom 8.8-as csavar+műanyagbetétes önzáró anya, csak a hosszát meg az átmérőjét nem tudom meg kell-e valami gumibetétet vagy gyűrűt rakni a rúd és a hátsó futómű találkozásához ott ahol meg van csavarozva??

Előreis kösz

Ebben lehet, hogy megtalálod :huh:

Link to comment
Megosztás:

Innen van. De amikor az epc oldalán vagyok, akkor ott telepíteni kéne azt a képmegjelenítő progit, az meg benyögi, hogy vmi gyíkja van a java-val. :huh:

Ezt írja ki:Abort: Failed to succesfully install the Java Runtime Environment.

Milyen vírúskereső van fent?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.