Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok

Hasonló problémával találtam szembe magam. Most volt műszakin az Astra F kocsim. Jeleztem nekik hogy lassú tempónál pláne ha egyenletlen felületen megyek, kopogó hangot hallók elölről. Mondták, megnézik. Vizsga után, figyelmeztettek hogy a bal első gumimon egy kb 3X1 cm-es dudor van és azonnal cseréltessem le. Ezzel el is mentem szép lassan haza. Hazafelé menet furcsa érzés volt vezetni mert olyan simán fordult a kormány mintha szervos lenne.

Mintha túl kormányzottá vált volna. Egyébként a szerelő elmondása szerint, szilent és még valamit cserélt rajta ( süket fejemmel nem jegyeztem meg) elől.Említette hogy kerék összetartásra vigyem el mert ő kb ugyanoda állította vissza ahol volt. Hátul egyik rugótányér csere volt, előző évben pedig említette hogy az egyik hátsó rugó végéről egy kis darab letört de semmi vész nincs vele.

Ma mivel esett az eső reggel kénytelen voltam kocsival megtenni 10 km-t , egyébként holnap már lecserélem télire mert ezzel a gumival nem merek menni.

Haza felé vettem észre hogy jobban húzz balra egy kicsivel mint szokott és ha egyenesen haladok a kormány kerék nem áll egyenesen hanem jobbra mutat nem mint régen.

Hazafelé úgy éreztem mintha nem is én irányítanám, a legkisebb gödörbe is el-el rántja a kormányt balra. 40-el mentem végig és markoltam rendesen a kormányt :-) Egyébként érdekes hogy a téli gumikkal sosem volt gondom. Az mindig egyenesen futott. A nyári, hiába váltották átlósan és első hátra, hátsó gumi előre, akkor is húzott balra.

Sok mindent olvastam ezekről a dolgokról de érdekelne a véleményetek. Persze tudom hogy mielőbb le kell cserélnem a gumit mert életveszélyes. Nem is játszok vele. De mire véljem ezt a furcsa vezetési élményt? Ma még meg is álltam hogy megnézzem, megvan még a kereket tartó csavarok :-)

Kerék összetartás? Egyébként mennyi átlagosan egy kerékösszetartás beállítása?

Bocs a hosszú levélért.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Visszatérve a problémámhoz, még 2 dolog jutott eszembe:

- Nem lehet, hogy a jobboldalon valamelyik gumi szálszakadásos?

- Nem lehet, hogy csak a kormányt kellene beállítani? - Balra átlósan tartva van egyenesben a kerék. Egyenes kerékállásnál a kormányközepet kellene beállítani, majdnem úgy, mint a biciklin, mikor elfordul a kormány a kerélhez képest. Remélem nagyjál megértitek, hogy mire gondolok :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Visszatérve a problémámhoz, még 2 dolog jutott eszembe:

- Nem lehet, hogy a jobboldalon valamelyik gumi szálszakadásos?

- Nem lehet, hogy csak a kormányt kellene beállítani? - Balra átlósan tartva van egyenesben a kerék. Egyenes kerékállásnál a kormányközepet kellene beállítani, majdnem úgy, mint a biciklin, mikor elfordul a kormány a kerélhez képest. Remélem nagyjál megértitek, hogy mire gondolok :)

Végülis a kormánynak nincs köze a kerékhez olyan szempontból, hogy mindegy hogyan áll, kell lenni egy pontnak ahol elengedve egyenesen fut a kocsi, és nem húz semerre. A szálszakadás meg látszik, mert ott általában púpos a gumi.

Link to comment
Megosztás:

- Nem lehet, hogy csak a kormányt kellene beállítani? - Balra átlósan tartva van egyenesben a kerék. Egyenes kerékállásnál a kormányközepet kellene beállítani, majdnem úgy, mint a biciklin, mikor elfordul a kormány a kerélhez képest. Remélem nagyjál megértitek, hogy mire gondolok :)

Nézd meg , hogy középállásból mindkét irányba ugyanannyit tudsz-e fordítani a kormányon koppig. Ebből lehet következtetni, hogy min kell állítani. Ha a kormány még nem volt leszedve akkor jó eséllyel csak a kormányösszekötőn állítva kell utánamenni.

Jó futóműves állítás előtt ezt is megnézi és a középállásban rögzíti a kormányt és csak utána állít bármit is.

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki tudna segíteni abban hogy az E Kadett hátsó spirálrúgója jó-e F Astra alá, akkor írjon már!!köszi

Némi Google nyomozás után azt mondanám, jó az F Astra spirálrugó az E Kadett alá... a hátsó mindenképpen. Legalábbis elég sok helyen árulnak hátsó rugót, aminél írják, hogy mikbe jó, és ott van az E Kadett meg az F Astra is a listában. Szerintem jó bele.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,az a problémám,hogy 90-100km/h-tól elkezd kegyetlenül rázni az autó,alig lehet az úton tartani,össze-vissza kóvájog...

Most voltam gumisnál,jók a gumik,nincs szálszakadás,egyéb...

Akkor mitől csinálhatja ezt?

Alacsonyabb sebességnél nem érezni annyira...

És hogy teljes legyen a kép,olyan könnyű lett tekerni a kormányt,mintha szervós lenne,pedig nem az.(94-es 1.7D Astra)

Sőt,ha rámegyek egy kis kavicsra,olyan ütős hangja van,mintha egy féltéglán mentem volna át... :o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,az a problémám,hogy 90-100km/h-tól elkezd kegyetlenül rázni az autó,alig lehet az úton tartani,össze-vissza kóvájog...

Most voltam gumisnál,jók a gumik,nincs szálszakadás,egyéb...

Akkor mitől csinálhatja ezt?

Alacsonyabb sebességnél nem érezni annyira...

És hogy teljes legyen a kép,olyan könnyű lett tekerni a kormányt,mintha szervós lenne,pedig nem az.(94-es 1.7D Astra)

Sőt,ha rámegyek egy kis kavicsra,olyan ütős hangja van,mintha egy féltéglán mentem volna át... :o

Valszeg valamelyik kormányösszekötő vagy alsó talpas gömbfej adta meg magát végleg.

Nézesd meg futóművessel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.