Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok kb egy éve cseréltem a stabilizátor rud babáit és ma láttam hogy leszakadtak...

Ez miért van tipushiba????

Aszfalt úton járok , nem keménykedem , nem anyámal élek........

Akkor nekem más típusú autóm van, keménykedek, járdázok, pakolva odab.szom, és még nem szakadt le.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kb egy éve cseréltem a stabilizátor rud babáit és ma láttam hogy leszakadtak...

Ez miért van tipushiba????

Aszfalt úton járok , nem keménykedem , nem anyámal élek........

Akkor nekem más típusú autóm van, keménykedek, járdázok, pakolva odab.szom, és még nem szakadt le.

Én azokat nem cseréltem futómű felújításkor, mert még jók voltak! :D Azóta +70.000 km, és még mindíg jók. :D

Nem típushiba ez, csak nem rosszat kell venni, hanem gyári minőségűt. :)

Link to comment
Megosztás:

Én azokat nem cseréltem futómű felújításkor, mert még jók voltak! :D Azóta +70.000 km, és még mindíg jók. :)

Nem típushiba ez, csak nem rosszat kell venni, hanem gyári minőségűt. B)

Lehet hogy legyártok magamnak kettőt , az tutira nem törik el :D

Link to comment
Megosztás:

Ha minden igaz, akkor a toronycsapágyamnál vannak gondok. Már kb. 3 éve hallok kisebb nyikkanást amikor pl. fekvőrendőrön haladok át. Mára ez az útegyenetlenségeknél is jelentkezik, sőt most már hangosan recseg-ropog... Ez lehet a gond, vagy esetleg lehet más is...? Köszi a választ előre is!:D

Link to comment
Megosztás:

Ha minden igaz, akkor a toronycsapágyamnál vannak gondok. Már kb. 3 éve hallok kisebb nyikkanást amikor pl. fekvőrendőrön haladok át. Mára ez az útegyenetlenségeknél is jelentkezik, sőt most már hangosan recseg-ropog... Ez lehet a gond, vagy esetleg lehet más is...? Köszi a választ előre is!:D

Toronycsapágy kormány-kitekerés közben ropogna nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Passz, nem vagyok autószerelő, csak lelkes érdeklődő...:D Kormánykitekerésnél nincsen semmi zaj, vagy ellenállás. csak ha nagyobb útegyenetlenségbe vagy kisebb-nagyobb kátyúba hajtok (nem szándékosan, ilyen szar az út nálunk)... Mi lehet a gond akkor?

Link to comment
Megosztás:

Passz, nem vagyok autószerelő, csak lelkes érdeklődő...:D Kormánykitekerésnél nincsen semmi zaj, vagy ellenállás. csak ha nagyobb útegyenetlenségbe vagy kisebb-nagyobb kátyúba hajtok (nem szándékosan, ilyen szar az út nálunk)... Mi lehet a gond akkor?

Halk a zene :D

Link to comment
Megosztás:

Ha minden igaz, akkor a toronycsapágyamnál vannak gondok. Már kb. 3 éve hallok kisebb nyikkanást amikor pl. fekvőrendőrön haladok át. Mára ez az útegyenetlenségeknél is jelentkezik, sőt most már hangosan recseg-ropog... Ez lehet a gond, vagy esetleg lehet más is...? Köszi a választ előre is!:D

Nézd meg a rugókat, nekem is letört a bal elsőnek az alsó részéből majdnem egy menet. És az zörög ott az úthibák miatt.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Ezt a perselyt is meg kell vennem a lengökar szilentekhez?

Ez csak a tányér szilenthez kell, vagy a másikhoz is?

Mindbe van de adnak a szilenthez is ha veszel csak szilentet. Elvileg jár hozzá. Nekem legalább is volt a szilentekhez külön nem kelett vennem.

Link to comment
Megosztás:

olvastam valami kormánykitekerésnél nyekergő ropogó hangot.

nekem ha kitekerem a kormányt elég erős ropogó hangot hallok az első futóműtől... erről beszéltetek? (ha hideg van akkor erőteljesebb, régebben 30fokban nyáron elhallgatott de mostmár még ilyen jó időben is ropog :S) mi lehet a baj? :$ (a zene elég hangos :D:D)

Link to comment
Megosztás:

olvastam valami kormánykitekerésnél nyekergő ropogó hangot.

nekem ha kitekerem a kormányt elég erős ropogó hangot hallok az első futóműtől... erről beszéltetek? (ha hideg van akkor erőteljesebb, régebben 30fokban nyáron elhallgatott de mostmár még ilyen jó időben is ropog :S) mi lehet a baj? :$ (a zene elég hangos :D:D)

Toronycsapágy.

Link to comment
Megosztás:

olvastam valami kormánykitekerésnél nyekergő ropogó hangot.

nekem ha kitekerem a kormányt elég erős ropogó hangot hallok az első futóműtől... erről beszéltetek? (ha hideg van akkor erőteljesebb, régebben 30fokban nyáron elhallgatott de mostmár még ilyen jó időben is ropog :S) mi lehet a baj? :$ (a zene elég hangos :D:D)

A zene sosem elég hangos :D

Link to comment
Megosztás:

olvastam valami kormánykitekerésnél nyekergő ropogó hangot.

nekem ha kitekerem a kormányt elég erős ropogó hangot hallok az első futóműtől... erről beszéltetek? (ha hideg van akkor erőteljesebb, régebben 30fokban nyáron elhallgatott de mostmár még ilyen jó időben is ropog :S) mi lehet a baj? :$ (a zene elég hangos :D:D)

Én még a melegben elhallgat fázisnál tarok. Két helyen is megnézettem, de a toronycsapágyat minenhol jónak ítélték. Persze bele ők sem látnak, de forgatták, tekerték tapogatták a rugótányért közben stb. amit viszont találtak az a lengőkar tányérszilent hiba. Még nem szakadt el de rendesen repedezett. Ezt most cserélni fogom. Hogy ez megszűnteti-e a nyekergésem is az nálam már csak ősszel, ha jönnek a hidegek, fog kiderülni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.